Skoči na vsebino

Assetto Corsa Competizione


Recommended Posts

  • Odgovori 67
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se tudi med top 100 pridt Sam sem prepričan, da do konca tekmovanja tole ne bo dovolj dober cajt za top100

No pa sem jo nabavil in odpeljal kar lepo število krogov, online in ofline dirk. Meh občutki so prisotni po odvoženih nekaj dirkah. Ob najboljši možni meri sem iskal nekaj več, kar je do sedaj po

No še kako mojo slikico za pogledat :)

Posted Images

Včeraj sem probal, meni se je zdelo zelo dobro. Bal sem se, da bo to AC z lepšo grafiko, vendar so prvi občutki bili precej drugačni od AC. Nisem pa vozil iRacing, da bi lahko primerjal občutke. Meni se zdi tole prava smer.

Link to post
Deli na drugih straneh

Po majhnem hotfixu ffb in še par bugov, je zdaj igra lepo vozna. Tako, da sem zelo užival v sami vožnji. Malo manj v ugotavljanju kakšne bližnjice so kaj ubrali pri določenih stvareh. Upam, da bo z updejti dodano vse kot se šika. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Special event: "sprint race" že kar lepo pošvicaš. Pa še tranzicija dan/noč je vključena v tem eventu... pass with P10 [it].

Ai: kar spoštljivo se držijo linije, odstpanja, ki sem jih opazil, pa so:

640x350m

- ovinek 5, Valvoline kurve, so nenaravno hitri

- ovinek 1, Haug-haken: tu se jih na zaviranju preveč lahko tamani😎 

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 3 urami , gojzer je napisal:

Ta razlaga kot da še v življenju ni vozil simracinga! Isti ovinki in isto stegne roke....kr nekaj!

Sploh ne razlaga tega. Žalostno, če si iz celotnega članka izluščil samo to ...

Link to post
Deli na drugih straneh

Sprobal tale Early Access zelo na hitro. Vožnja zelo podobna kot v AC. Malo sem se že naveličal teh GT3 dirkalnikov zaradi prvenstev, ki smo jih imeli. Motil me je tudi volan v kokpitu, vendar nisem šel še raziskovat, če se ga da izklopit. Grafika super, zaenkrat še brez pripomb. Verjetno se bodo našle kakšne malenkosti sčasoma.

Po prvih nekaj minutah bi to označil kot AC v novi preobleki. To ni nujno slabo, a pričakovanja so seveda vsakokrat višja.

EDIT: Še par stvari dodajam.

Uporabniški vmesnik mi je sedaj dosti bolj všečen. Pohvalim lahko, da se je možno po menijih premikat zgolj s tipkami na volanu in da miške ter tipkovnice skoraj ne rabiš več. Ko sem nastavljal tipke na volanu, mi je le-teh zmanjkalo. Za določene funkcije sem želel uporabit tipke na tipkovnici, vendar se to ni dalo. 

Rating sistem rabi še precej dela. Pri consistency sem se napol zavrtel, zgubil tri sekunde v primerjavi s PB in sem še vedno dobil vse zelene kvadratke.

Ko sem peljal hotstint, mi je na štartno/ciljni ravnini popolnoma štekal ... pomoje več kot 5FPS ni blo. Enaka težava vsak krog. Pred in po štarno/ciljni mi je delovalo popolnoma gladko.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...