Skoči na vsebino

Splošna debata (started by mancSLO)


Recommended Posts

Sašo, najbolje, da odpreš novo temo glede tvoje ideje (oziroma je že 8)).Ker tu sedaj nekateri pišejo, kako nebi v sloracing vozili, temo sem pa odprl za tiste, ki pa morda bi vozili. 

Memories [wub]:

acshowroom-2016-10-26-17.jpg 

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 167
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, stvar je taka. Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov. AC Server name

Mogoče se javimo še tisti, ki bomo probal peljat karkoli bo organizirano. Čas za furat si bom probal nekako najt, za organizirat pa vem koliko ga pobere in ne bom nič obljubljal pomoči. Seveda, če bom

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega po

Posted Images

Pred 5 urami , 57X je napisal:

Js bi samo na hitro spomnil, da meni ni prioriteta oragnizacija prvenstva in dirkanje na sloracing.com.

Še selčana si pozabil. Morda se nas pa nabere, slo-racerjev 😎 .

 

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

Tomaž je napisal, da ga trenutno pritegne le ACC. To bi tud mene.

Edit: @mancSLO tud tebi ni prioriteta dirkat, sodeč po tvojih postih. Ne vem zakaj takoj provokacije in nizkotne fore?

Nasvidenje in srečno vsem :)

Uredil - 57X
Link to post
Deli na drugih straneh
pred 16 minutami, zamex23 je napisal:

Tako pa nas je že 5, še Eržen pa nas je že 6. Potem pa samo še 4je pa nas bo že 10. 

Ja @play in @anze tud...

Ps.: kdaj pa izide ACC? 

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

Tut name ne pozabit...

Res je, da se ponavadi izključujem iz dogovarjanj kaj bi vozili to je pa zato, ker nimam nobene pametne ideje. 🤔 Vem samo, da mi kkšen GT3 sploh nebi pasal, ker ga je blo že preveč (vsaj zame)...Men je blo od zadnjih let še najboljš BMW 325 (al kater je že bil). Takih tesnih bojev pol ni blo več. No, so bli, ampak so bile bolj borbe po 2-3 dirkače, prot BMWju, ko je pol grida vozilo v koloni in se prehitevalo. Sej ne, da zdaj navijam za BMW, bolj sem s tem mislu, da za napete borbe rabimo mal švohnej avte z nalo manj nastavitvami, ki so ponavadi tut malo lažji za vozit.

Seveda se bom pa z veseljem priključil vsakeršnem prvenstvu...tut če bo GT3 😋

Link to post
Deli na drugih straneh

Če se bo kaj organiziralo se lahko računa tudi name.

Poleti je itak prevroče, da bi se kaj vozilo.

Najraje bi videl da bi naredili nekaj v ACC,  random vreme (tudi dež),  dirkaški format iz prejšnje lige ( endurance dirke so bile zakon 8)).
Če bi pa obstajal driver swap bi pa lahko naredili eno do dve dirki, kjer bi tekmoval samo avto ekipe.

Ura enako kot pri GT3 prvenstvu, endurance dirke malo prej oziroma če vse skupaj prestavimo na soboto pa vozimo malo kasneje?

Link to post
Deli na drugih straneh

Ideja mi je všeč, bi pa jaz za 2018/2019 vseeno odmislil ACC:

The first build on Early Access will include one car and one track as players will be able to quick-race the Lamborghini Huracan at the Nürburgring Grand Prix Circuit. Five additional builds will follow each following month, each adding new content and features, accumulating in the full version release in Q1 2019.

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo, saj bo počas. Še @PEKa ste pozabli in bo grid na pol poln. Do konec septembra se bomo ravno zmenili kako in kaj :D 

Pa verjetno kak novinec tudi uleti, še vsako leto je bilo tako, samo verjetno se ne upa nič napisat :D 

Uredil - Rokovnjac
Link to post
Deli na drugih straneh

Pa sej madonca na konc nas bo pres ene 12??

 

Sicer pa, tisti VSI ki ste skočili iz te naše ljube Slovenije vun igrat drugim, a neb mel toliko časa da bi tudi z nami odpeljali, sej gre se za eno testno sezono, ki vam bo dobra, nato pa drugo sezono mal bolj zares?

 

Če relano gledam sam pri sebi, je men dost bolj vozit proti enemu znancu ali slovencu, da on emne na koncu popljuva ali jaz njega, men je to bolj všečno, men osebno...

 

jst sm mal uč vrgu na wtccR MEN se zdi špil ok, kaj več ne vem, ne koliko je prog ne vozil...

 

Še enx SAM osebno ne silim prvi zadnji pogon, vem pa da za neke nove člane, ki recimo ne sežejo niti do gležna, ala stil Edge ali vi ki furate ir2 že 3let+ ali več, vrjemte da vam jaz ne sežem niti do gležnja...

 

Zato sem mnenja da je prvi pogodn vsaj za tisto pravo sezono še vedno najboljša izbira, vseen lahk da se motim, bom raj tiho...

 

 

me pa mal žalosti tole:

 

A ja, @play-a sem spustil. On je pa edini, ki šteka, da konzole ne sodijo na ta portal in bo verjetno onih 30, ki jih piše v njegovem prvenstvu, v PC namamil...

 

NIKOLI, nism niti enemu omneil jaz, da naj en ki igra ps4 ali koznolo, pride in plucva čez PC špile, vrjemi men je vseno al črna bela pinki koznola, ali pc ali ne vem kaj, samo da je folk in top špil, pa je zmaga, če pa slučajno to naredim, da bo folk hodil tukaj in pluval čez pc simulacije (bom mal nesrmane, marsikdaj ste me popljuvali glede ps4, da je to pač ...oz ploh škoda besed,, da je špil tako nič vreden da je škoda besed...mene to boli, bbom še bolj nesrmane, sme bedak in ustrajam, me zanima kdo bi, če bi neki folka pisalo tako...in JA, cel fb lahk orbnete, vsa moja pisnaja, nikoli in nikdar ni noben preko mene na mojih portalih kritiziral sim pc dirkačine, ker bi ga jaz takoj banal...le v vednost, ne me s temi reči kurt, ker če me boste, bo pa enen 60 folka marsikaj lepega napisalo....pa vsen grdo rečen od emne to ne bo prišlo, nč bat....sm res nočm da se pluva čez ps4 neke dirkačine itd...

Bi pa rade volje vsi ki igrajo na ps4 če le dko še na pcju jih enako v to novo ligo povabil itd...

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Hmm ne vem če bi sploh odgovoril ...mam feeling da bo ziher kdo v postu našel kakšno napačno besedo ali poved in bo potem spet kreg. Ampak bom vseeno... :)
Play,moraš vedeti da so lige zunaj na veliko bolj profi nivoju , plačajo se štartnine ki se vrtijo tudi nad 70€ za celo sezono in da če to plačaš se pač potem posvetiš temu malo bolj resno. Tudi ta prvenstva imajo svoje urnike in ne samo dirk ampak tudi treningov in dostikrat je to edini način da približno vidiš kakšne čase pelje konkurenca. To je u bistvu na nek način že razlagal Mitja , sam da je govoril o familiji, jobu , ipd... ampak je stvar u bistvu ista, prosti čas je omejen in vsak od nas si ga razporedi glede na prioritete. Ne govorim da apriori ne pridem vozit prvenstvo. Hočem samo povedat da je pač odvisno od kar nekaj stvari.

Skratka ,če mene vprašaš je za povečanje števila treba iskati ljudi drugje, recimo, kot vemo je šel Core v k....., tam je nekaj ljudi, ki so že  vozili prvenstvo z vami in če se mene vpraša je edino logično da te ljudi zdaj potegnete v prvensto sem. Razen če mora biti to nacionalno čisto prvenstvo :D

Bi pa bilo fajn če se že  nehate prcat med sabo kaj je boljš kaj je slabš, kaj je sim kaj ni... Mislim, a je kdo koga iz nasprotnega tabora v vseh teh letih prepričal  ? Jaz osebno se ne spomnim da bi. Kar počnete je samo to da še dodatno odganjate ljudi. Kaj če bi jih raje pripeljali ???
Nekateri se zadnje čase trudimo da bi pripeljali kakšne sponzorje , da bi spravili vse skupaj na malo bolj resen nivo in take predrkancije pripeljejo samo do tega da si človek na koncu dneva misli.... ma ko jebe vse skupaj...

Vozite kar vozite in v tem uživajte, ostale ki uživajo v kaki drugi sim ali arkadi  pa pustite pri miru... 

Pa brez zamere prosim :)

P.S.: Za kakšne čudne stavke ali besede v postu se opravičujem. Tale editor in moj telefon nista glih najbolj frenda :D
 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...