Skoči na vsebino

Fanatec vs. Thrustmaster


play

Recommended Posts

To imaš prav, mene ne moti če oni dajo 0% rabata na reč, sej nisem nikjer omneil, mene sm moti poslovanje, garancije, okvare katere so proti TH je vsaj 40% večje, način kaj od F dobim nazaj, in podobne zgodbe...

 

Tudi Bonči jaz nikjer nisem svetoval da naj vzame TGT, ja, samo podam mnjenje, le to , da sem porbal:

 

-iracing TGT, T 500, T 300

-ASSETO NA PC enaki volani

na ps4 pa f elite in t 500 in tgt, razlike so

 

-t 500 nima določene dinamike, ne čustiš marsikaj od mortizacije itd, vse te dodatne reči čutiš na TGT in ps4 in gt sport, da od elite F nitine gvorim na ps4, je t 300 t 150 dost bolj natačen ima povratnih info...

 

Saš:

hvalil koliko je TGT boljši od T500. Je upgrade ,sam ne tak kot hoče TM prikazat in ne pozabimo kakšne denarce so hotel (skoraj 800€) v štart

 

Sej Tm nč ne pokaže, poažem ti lahk jaz, in kot sm rekel omenil, ne primerjat tgtja in t 500 na pcju ali ps4, vrejmi druga pesem..., če potrdi 15 ljudi ki je probal, pol ne vem se folk domišlja??

 

lod cel, čaki sej F pride komplet in volan ins toplake 600e cca, igraš pa dobr oz dela prfektno na pcju?? na ps4 žal ne, ....ko ga dilaš dalje imaš publiko 90% večjo, na F žal ne, sej sm omneil v 2letih na F spušiš vsaj 70% cene, na THju , če si mal talenta dobr volana al tgt t500 boš izgubil mogoče 100e na ceni, se pravi niti 10 do 15% denarja...

 

Keč je sm en, če ti do tega ni, recimo primer dam za F 700e, čez 2 leti bom dobil 200e, 500e požrem ker sem uzvial, je formula prava zakaj ne, sej kupiš avto za 20k, proaš čez 4let pa dobiš 8k, pa nismo žalostni...

 

 

sm ko jaz pa črto potegnem, da bom na thu popušil bore malo oz skor nič, da ga lahk hitr oz tkoj prodam, meni osebno, tudi če ni neka ne vem kaj hudega, od lodC in ne vem kaj dodatno, če pač igram sm na ps4 mi ne igra vloge, ne rečem na pcju, je pa tudi obicaja da se stopalke rodajo za ne vem 100e, zgubiš 100e, , na koncu imaš volan ki se proda takoj, in na vseh sisetemih še enx trdim najboljši, in na koncu pač imaš reč ki je nekaj več oz dosti več vredna, in enako uzivaš....

 

odvins ej vse kje se lotiš kaj igraš, na koncu pa le koliko si izgubil na vrednosti ...in ja še enx lahk trdim, da na THju v SLO, prakitčno na 2 do 4 leta mogoče na ok volanu zgubiš 10%, kar je težko vrjeti...

 

Jst gledam vse skup kot celota, ne le to, kaj je dobro in kje se konča, ker opiuj kako si uredit en sistem ni malo, vse se da če se hoče...

  • Downvote 1
  • Haha 1
Link to post
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Lahko dodam svoje?! Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor!  Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo sam

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo

Še enkrat - Mitja bi rad nekaj, da bo vozil na PCju.

Kot bi šel  v avtosalon in rekel, da se zanimaš za enega športnega kupeja. Prodajalec bi ti pa SUVa turil, ker ima velik kufer, sedem sedežev, da boš lahko fural not vse 4 otroke (čeprav nimaš nobenga), je dvignjen od tal in se lahko kdaj zapelješ tudi offroad, zraven ima pa še 400 konjev, da lahko na avtocesti vse vikend voznike prehitiš. Dobro drži ceno, da ga boš lahko potem tudi za podobno ceno prodal naprej. Tudi če je tvoj namen avto met vsaj 20 let in bo v vsakem primeru takrat vreden bore malo in ti ta podatk čisto nič ne pomeni. In ta SUV je res dober kot celota. Sam ni to, kar ti iščeš.

Razumeš?

Link to post

Nisem ravno kredibilen...sem pa pred leti kupil bazo Fanatec V1.5, ki jo zelo zlorabljam na rally sceni in se zmeraj po manjs popravkih funkcionira na polno. Verjetno je bila tudi prej pod pritiskom sem pa se vedno vesel, da sem se takrat odlocil, da sem sel v nakup takrat top volana od @Ramok

Uredil - AliBuggy
Link to post
On 3/30/2018 at 20:06, B_U_R_I je napisal:

Še enkrat - Mitja bi rad nekaj, da bo vozil na PCju.

Kot bi šel  v avtosalon in rekel, da se zanimaš za enega športnega kupeja. Prodajalec bi ti pa SUVa turil, ker ima velik kufer, sedem sedežev, da boš lahko fural not vse 4 otroke (čeprav nimaš nobenga), je dvignjen od tal in se lahko kdaj zapelješ tudi offroad, zraven ima pa še 400 konjev, da lahko na avtocesti vse vikend voznike prehitiš. Dobro drži ceno, da ga boš lahko potem tudi za podobno ceno prodal naprej. Tudi če je tvoj namen avto met vsaj 20 let in bo v vsakem primeru takrat vreden bore malo in ti ta podatk čisto nič ne pomeni. In ta SUV je res dober kot celota. Sam ni to, kar ti iščeš.

Razumeš?

Se pravi da je LADA NIVA top šit, prideš povsod pa še ceno drži prokleto? In zakaj bi jaz pol kupil športnika, da me hrbet boli in na koncu k sm star ne dobim zanj niti za gajbo pira, tko je pri Fanatecu roko na srcer, zakaj?

 

Elite ne dobiš 100e, gt2 ne dpobiš 20e, ajme....momota prodam tkoj za 80e, pa kje mi živimo?

 

A vi sploh zastopte kaj hočem jaz povedat za VSE uporabnike ne za bočno, za Bočno vemo da kar bo kupil, roko na srce če bo deloval bo imel mir 10let, in ti je na koncu vseen pomoje mu je če je dal za momot starih 30k sit, dons bi dobil 20e, ali pokvarjen pač, itak da mu je vseeno, pač je imel volan glih 20let v uporabi?

 

Zastopim vas da je in zastopim jaz sebe da je Fanatec na pcju boljši, natančen dober, ...to je pa vse, pol se neha glede cen, je enak kot ne vem nov bmw ali bla bla ker vato, daš 30k, si šel na sladoled, je vredn sm še mogoče 24e---

 

Kapira kaj je dobro in kaj je predobro ali slabo, sm če mene vprašašl raj nimam loadcela in dobrot, , raj menjam volan na 2leti dni in mogoče zgubim 10%, če vam je pa do top robe in menjav na dve leti dni in metanja po 500e v prek...pa ok, sm pol ne jamrat je to drago je ono drago...

 

Keč je en in vem da vas mal boli, če mene, ko oneim karkoli povezan z konzolami, VI vsi skup ustanete na noge in panika na celi črti, jaz pa vam hočem dopovedat, da vsi radi igramo igre, kjer nas je veliko ali ne, je načeloma vseen, gre se pa za ko potegneš črto, da smo mi, vi, vsi enako vredni, če pa se dela tukaj res en velik razkorak, eno črto, pa ne vem, meni je vseen, sm na tak način sem oniel že 20x folk zgublate, probejte bit relani, probat enk volan na pc ps4 in realno sliko predstavit, ni sve kar ata goole ve ali tvoj fredn ki je slišal ala bab čula rekla, še enx nočm nič slabega, gledam volan ta ali on kot celoto, ne samo je to najboljše ali ono, ....

Link to post
On 3/31/2018 at 1:31, AliBuggy je napisal:

Nisem ravno kredibilen...sem pa pred leti kupil bazo Fanatec V1.5, ki jo zelo zlorabljam na rally sceni in se zmeraj po manjs popravkih funkcionira na polno. Verjetno je bila tudi prej pod pritiskom sem pa se vedno vesel, da sem se takrat odlocil, da sem sel v nakup takrat top volana od @Ramok

Meni osebno, imel sem se mi zdi da 9x različne F volane, niti z enim nism imel težave, ne bom pa pozabil, 2x nova gt2 en je šel PEKU, in še nekomu oba v 14 denh težave, kolega je naroču za 1,1k robe nove, dobil vse odprto probano, ko sem jih 30x porsil naj mi vsaj 1x poštnino vrnejo, mi jo niso niti ene, strošk za en paket 25e+, ampka keč je vrnejo navadni stranki, tisti ki jim nardi za 15k do 20k prometa, ne dajo niti 1ga eur?? Ok pač nekaj časa, pol pa se pesm neha...

Kot sm omenil že nekaj x, vsaj 70% od 20k prodaje je bilo okvar, če se to zdi komu malo?? Naj javi zakaj od thja od ne vem v teh 12 letih vsaj 80k+robe prodanih volanov in opreme.... garancij mogoče 1%, s tem da dobim vse novo zapakirano nazaj, brezplčano, brez mojih striškov itd....kaj prodajat, kaj hvalit, kaj kritizirat....na koncu lahk rečem le, meni osebno ni šel niti en F, strankam pa kr naprej, zakaj, ker pač eni ne delajo s temi volani ok, ne vem samo pounuičenih updajtov sme rešil vsaj 6 do 10, nov volan za 50'0e,  stranka poudajta in umre, pač napake katere so mal čudne, ampka ok...enim pač ne gre vem, vseen pa ne bi smelo biti niti pdo razno toliko panik, kokr jih je blo...

Link to post

1. Čaki a sem jaz mal zmeden ali je kdo drug ? A smo mi odgovarjali Bonči ali PS4 uporabnikom ? A naj kupi nekaj kar je slabše samo zato da bo manj zgubil ? pi*** koji kreteni so potem ljudje ki kupijo nov avto za 30k €? Cel svet prfuknjenih ljudi očitno. Boljš da kupiš avto za 500€ ker boš lahko prodal čez leta za 300 ? Je to ta logika ?

2. Jaz res ne vem kje ti take cene za Fanateca najdeš ... Evo ti rabljene pa mi pokaž kje je Fanatec napol zastonj. Maš tudi kar nekaj oglasov na sloracing portalu, pa so prodani in se niso prodal za 50€ kot hočeš ti povedat.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=fanatec wheel&_dcat=117042&rt=nc&LH_ItemCondition=3000&_trksid=p2045573.m1684

3. Pa ti skoz v debato mešaš da ne moreš z njimi nič zaslužit , in ? A kje piše da moraš ? Je to tvoja ustavna pravica ali kaj ?

4. Kdaj si nazadnje prodal Fanateca in je v garanciji crknil in so potem bile težave ? 

5. Če se zapodim čez google bom našel glih ene toliko problemov za TM kot za Fanatec, da ne govorimo o tem da ko sem hotel za f1 volan zamenjat stikala za prestavljat so hotel skoraj 100€ z poštnino... 

 

 

Link to post

Gt2 volan nov je bil 150 do 250e, imam prav? Danes ne dobiš 20e zanj? zakaj pa...??

T 300 nov od 280 do 320e, , prodaš 2let starega za 260e takoj, zakaj?

t 500 nov od 309e do vsega 600e, starega 5let prodaš v 4h za 350e, zakaj?

Od Fanatec niti ne bom pisal za kakšno ceno se v slo proda, pusti tujino??

 

1.  avto je bla irionija, al ne? , Niva je top šit, zakaj? pocen je, pridš kamor hočeš, noben te ne isiljuje, če se zaletiš pokasiraš vsaj 100e+, na koncu potegneš kakega suva za 60k vun iz grmade in se smjiš tistim ki imajo velke flege in gume za 5k eu, ti pa avto za 500e in narediš nemogoče, se motrim?

 

Primerajt nek suv th ali fanatec športaka, če mene vprašaš je mal čudna zgodba, pa vseen...

 

2. le v slo, omneim naj da ne v tujini, v slo je fanatec kar se tiče prodaje nula, Sašo jaz delam na 600e dostikrat 3e zasluška, zakaj ti povem? zato da so dobre cene, če pa naredim na 10x izdelke sm eno menjavo,d obim pačanih 10 ali več izdelkov, pač to je trgovina, sam veš da jaz imam mogoče 0,10% storitev, in ne vem zakj pišete da Fanatec kao meni ni všče če jaz nimam nič od njega, ma ni res, delam s konzolami 18let, pa na konzoli imam 3%, daš 400e dobiš ven 10e več, alo?? Res ne mi teh reči govort, ki jih ne poznaš, in ja lahk pohvalim na thju imam skor 15% notri kar mi ej vrjemi zelo ok....nikjer ne pišem da zaradi tega jaz F nimam rad, meni je F zakon, povem pa dirket vsem, garancij dost več kot th, pa je thja pordanega vsaj 100x več le v slo, volan F dela nooro dobr na pcju, na konzolah adijo pamet, nočm niti besed zgublat...to je vse kar imam za povedat f ali th....meni je oboje zakon, ko potegnem ćčrto kot celoto, th prednajči v slo vsaj za 30x bolje po prodaji...

 

3. sm ti opisal, mal preberi, sam veš koliko se kasira, kaj se da naredit, mal razmilis...nikjer ne pišem da mi ej F v k, če ni not zasluška, jaz lahk na F ko nardim menajvo pokasiram 300, 400e čistega, na prodaji novega mogoče 10, 20e, pa mi to ne dela težav, težave dal pač sam F, kateri je ok za pc in se neha...

 

4.nekje 8mesec nazaj, to drži ja, kaj je sedaj ne vem, pač ni strank, imaš volan gts2 dela na pc ok dobr, na ps3, ne prodam ga 3leta dni za 20e kaj ti veli?? g25 prodaš aza 150e v 1h kaj ti veli??

 

5. itak d ajih najdeš probleme, sej to se najde posod, amka eno a ne? se ti zdid a th proda enako volanov, imam filing da th eno serijo ala t 500 rpoda ne vem 100k kosov, F mogoče 1k ksovo, se ti zdi relano da bo pisalo glede garacij več za th ali F, meni se zdi da več th, če je prodanih vsaj 1000% več volanov druge firme??

 

Težko me za vse skupaj prepirčate, ker jih predolgo prodajam, in vsakemu dam realno sliko, ne rečem nikoli da F ni vrhusnki, akr drži, in še enx povdarjam, vrhuski je za pc, oz bom drugače povedal, g25, g27, g29 je ok volan, zakaj se prodaja odlično? ker je ok cenovno ok in dela za vse sisteme, zakaj F gt2 se ne proda, volan je dosti boljši od vsega g2 serij, nov je bil zlo drag, proda se pa ne? folk ga ne pozna, in pač F poznate resno večina le na tem portalu, oz pozna ga vsak kateri se za sim zanima malj bolje, pol se pa neha, ampka malj bolje se nas za sim mogoče zanima 5% folka ki to kupuje, pa se neha...

 

Jst vas fino kapiram, sm VI pa mene kr nočte, ampak  men je OK...

 

 

 

 

Link to post

Še zmer ne kapirate.....

 

Fanatec Elite  oz vsi F so za moje pojme  na pcju ZAKON odličen volan...

Fanatec VSI so na ps3 ali ps4 sistemu PROTI THJU dobesedno v dreku, oni delajo vrhusnko updajte in vse za pc sistem ne pa za konzole...

 

Naj Sašo Fanateca    da na ps4 in proba gt sport, pa mu pol jaz dam tgtja pa bo probal enak špil na enaki konzoli ??

 

Ne mešat buč in ne vem kaj še poleg....razložim še en x:

 

Fanatec zakon za pc, čist mimo za konzole

Th odličen na pcju, fenomenalen na konzolah ali ps3 ps4

Fanatec mimo na xbox one adijo brezveze

Th drži ceno in logitech nenormlano

Fanatec če prodajaš če ga kupi za ok ceno poznavalec je ok, vse ostalo tema, si se z njim poročil, ko ga boš prodajal boš dobil veliko, ...bore malo žal...

 

Le to je kar je resnica, zdej če vas ta renica boli, nism jaz kriv, ampak kako ČE VAS RESNICA BOLET, ČE NISTE PROBAL ENAK VOLAN NA PCJU IN KONZOLI? Ne vem mal vas resno ne kapiram več, ker vi mene nočete kapirat....trdide vse enako....in ja grem Sašotu komto probat elite na pcju in vem v naprej da ga bom pohvalil, če sme ga sam doma probal, a nobe ne vidi da  prodajam stopalke volana...ehh niam smisla več...

Link to post

Teb Sašo ne bo pera dal ampak kak korenčkov sok🤣.

Dejmo takole rečt: Fanateci za PS4 niso, za PC so pa OK. Dokler ne dobimo potrditve tretje osebe glede PS4( @play, da se tle ne petlaš več😂 slučajno), naj pri tem ostane. 

@Mitja Bonča bo pa itak MOMO-ta popravil 😋

 

 

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to post

Nisem vsega bral ampak samo highlight-e :)

PS4 ,GT , Pir.

PS4 nimam, mam PS3 ki je bolj podstavek za rože kot pa kaj drugega. Sin ima raje PC hčer pa tablica in WII :)

Torej tudi ne morem probat GT na PS4, pa tudi iskreno povedano me niti ne mika. Enkrat sem probal GT na PS3 (še z TH) in to ni zame,pač prezentacija top shit vse ostalo pa meh.... tako da meni osebno je vseeno kakšen je TGT na PS4, razen če proizvaja pir med vožnjo me ne zanima :D

Jaz sem dal komentar da je na PC-ju T500 proti Fanatec combotu igrača in za tem še vedno stojim.... In potem se je začel kraval..

Bi bilo pa mogoče zanimivo videt koliko je tukaj sploh uporabnikov ki uporabljajo konzole za dirkanje :)

P.S. @enjoyer83 komot prideš, probaš in dobiš še pir . Korenčkovega soka nimam... :D

 

Link to post
5 hours ago, mancSLO said:

Teb Sašo ne bo pera dal ampak kak korenčkov sok🤣.

Dejmo takole rečt: Fanateci za PS4 niso, za PC so pa OK. Dokler ne dobimo potrditve tretje osebe glede PS4( @play, da se tle ne petlaš več😂 slučajno), naj pri tem ostane. 

@Mitja Bonča bo pa itak MOMO-ta popravil 😋

Ja pa sem ga res :)

Btw, wow, zanimiva tema, me ni blo teden, dva in zamudim vse to :) Saj ni nič narobe, da vsak pove svoje, ja  kar se pa tiče zame,  šteje se samo za PC. Kaj je to Ps4? ;)

In hvala za novo temo, pomoje bo vsem koristila, tistim, ki si mislijo omisliti kaj novega.

Zame: pomoje bo Fanatec za tam mal če z jurja, kaj čmo. Take so cene. Čeprav sem zadnje čase dosti spremljal Feel VR volan. Trenutno še ni na voljo imajo en turnejo po ZDA in Evropi malce kasneje (upam), mogoče bi si ga omislil, če bo cool ocenjen, Ampak mi že na prvi pogled vse skupaj nekaj peša, nikakor se ne more primerjati z top modelom od Fanateca. Se strinajte?

 

Aja, pa še to, mene ne zanima cena, kvaliteta ima definitivno prednost, niti pod razno pa ne gledam, da bi zadevo prodal. No, je kdo tukaj ki bi kupil Momota? ;) Saj še dela....

 

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...