Skoči na vsebino

Fanatec vs. Thrustmaster


play

Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Lahko dodam svoje?! Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor!  Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo sam

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo

Play, prines TGT pa boš pri men probal oba :)

Najbrž boš presenečen kakšna razlika je praktično za isti denar , da ne govorimo da TH še vedno nima load cell.

Link to post
On 3/25/2018 at 10:04, edgeslo je napisal:

Play, prines TGT pa boš pri men probal oba :)

Najbrž boš presenečen kakšna razlika je praktično za isti denar , da ne govorimo da TH še vedno nima load cell.

Si probal Fanateca na ps4 mogoče??

 

Ne rečem pc ir ass in podbno, ampka roko na srce probejte ir in ps4 gt sport gt ali fanatec pa primerjajete....treba mal več reči probat ne sm na pcju, in pol sm za pcja hvalit, sm parkart omenil kaj če mi top volan za pc če se proda 1x na 6 mesecev in ja sem vesel da imamo na ps4 top šit volan ki se vrhusnko prodaja in za pc in ps4...odvino na vse skupaj kako gledaš, in ja težko mi en dokaže da za 600e dobim boljši volan, pedala in vse skupaj, če ja dejte mi pokazat malo lepo prosim? dobiš fanatec komplet za 800, 900e ok, ne pa za 600e...

Link to post
On 3/24/2018 at 10:19, Ramok je napisal:

Prenehaj

Zradi čega, razložiš?? Mogoče lažem da je za 600e volan fenomenalen, in vemo da je od ts-pc po določenih podatkih drugačen oz je drugačen, in vem da za 600 flik kaj boš dobil, fanatec gol volan pa za malco ti ostane...pač pohvalim kaj je dobro na ps4 pc in da se prodaja, ostalo mene ne zanima, če je DD volan toš šiit je pač, ampak kdo ga pa nabavi, mogoče 0,01% sim dirkačev, ali še ta procent ne?

 

In ja dodam še da elite je mino na ps4 kar se tiče konzole, volan fenomenalen na pc-ju, na ps4, pa je ne vem če imaš gor t 150 in je enaka pesem, pač fanatec razvija ok za pc, za konzole jih ne bo kot kaže nikoli, 15 let ne žal...in zato ga pač ne hvalim in ga niti ne bom, zakaj bi ga?Sem pa 101% da je tgt če gledam in pc sistem in ps4 top trenutno najboljši volan, vse obratne reči fanatec in pdobne zgodbe žal ne...vseeno povdarajm gledam pc in ps4 sistem nikoli ne le enaga, vemo pač zakaj...

Link to post

Zakaj bi prenehal, ne smem niti svojega mnenja več napisat, ali?, , če te moje pisanje moti, ne piši naj preneham, ker te moti, če ne bi bil tiho.....vrjemte ni vse svet pc iger in se neha, ok za 99% folka tukaj ja, ampak zanimiv mi je , ker vem da eni niste probali in v naprej veste da je vse ostalo bolje, pa naj bo zakaj pa ne....

 

kdor bo probal na pcju tgt assto, ir, na ps4 gt sport, in enako elite na ps4 pc,ju ali vse ostalo, pa naj realno  javi,  probal ni, lahk napiše pač po svoje, kaj je njemu ok, če ni niti probal, sm takega menneja jaz žal ne upoštevam....

 

Drgač pa ramok a jaz tebi kje pišem prenehaj in podbno, bom rade volje ko bom imeli 100% info, sm pa zihr da je nimaš, če pa imaš pa malo opiši, sm resno ne vem kaj bi opisal, če nisi vse probal....

 

pa fantje roko na srce zakaj žalim fanatec, naj bo top šit volan zakaj ne, a veste kolk so imel garancij, kaj se vse dela, na kak način, že same garancije so meni glede njih tema, od thja dobim vse novo zapakirano, eč je staro ne vem koliko časa, pri njih pa določene reči prosiš, k da so ti dal zastonj volan pa še 500e po vrhu, včasih se obnašajo, da te vse skupaj mine, če so se pobolšaš toliko bolje, ampka ko sm jaz od njih jemla in jemla, se niso niti mal pobolšašl, le tolikog lede F, ....brezveze da pišem, če ne vem no...

 

 

Link to post

- Mitja ne kupuje za konzolo, kakor ga poznamo.

- mi tud prenašamo, da nas obmetavaš z "denar takoj" in ostalimi lidl style parolami, teko da mi verjami, da imaš kar mir tule. Pač kaj "požremo" in tebi dobro. Nam tudi...

- vsak kupi, kjer mu paše. Jaz pri tebi še nisem nič, ker mi pač tak način ne potegne. Aff corse pa vse naj naj...

- tudi prodal ti nisem nič, ker si hotel, da ti za 100€ volan pripeljem/pošljem na svoje stroške na neko testiranje (saj veš, ga raje ne prodam). Ti, kot trgovec (no ja, v tem primeru preprodajalec), pa se nebi peljal v obratno smer.

- Fanatech: imajo pač poslovni model, da se vse kupi na njihovemu portalu. Za tebe to ni OK, za mene je.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Pred 7 urami , play je napisal:

Si probal Fanateca na ps4 mogoče??

 

Ne rečem pc ir ass in podbno, ampka roko na srce probejte ir in ps4 gt sport gt ali fanatec pa primerjajete....treba mal več reči probat ne sm na pcju, in pol sm za pcja hvalit, sm parkart omenil kaj če mi top volan za pc če se proda 1x na 6 mesecev in ja sem vesel da imamo na ps4 top šit volan ki se vrhusnko prodaja in za pc in ps4...odvino na vse skupaj kako gledaš, in ja težko mi en dokaže da za 600e dobim boljši volan, pedala in vse skupaj, če ja dejte mi pokazat malo lepo prosim? dobiš fanatec komplet za 800, 900e ok, ne pa za 600e...

Kolikor vem Mitja kupuje za PC  (če se motim se opravičujem) in potem je nekako logično da se mu ne ponuja kompatibilnost z konzolami kot nek argument. Povedal je približni price range in pomisleke glede vsega kar je na trgu. Na osnovi tega smo mu pač ponudil info . Vse kar sem napisal drži, če kdo ne verjame mu lahko omogočim test drive :) Imam T500 in Fanateca :D

Za 660€ dobiš Fanatec-a kot je napisal @mancSLO , torej če sva dva toliko plačala potem se menda dobi. In še vedno velja trditev da če dam toliko za TM  še vedno nimam load cell pedala. 

P.S. : Ja drži da so v preteklosti imel probleme sam stvari se spreminjajo. Jaz sem odprl en ticket pri njih in je bil odgovor v parih urah. Pa ni bilo nič narobe z HW, samo pač nisem imel zadnji driver... 

Pač poslovni model imajo tak ker nočejo delear-jev in raje prodajo vse sami. Jaz v tem ne vidim nič napačnega in je čist njihova odločitev. Na tak način poslujejo tudi vsi proizvajalci DD volanov pa ne vem če je komu to razlog zakaj ga nebi kupil...

Uredil - edgeslo
Link to post

Ne keč je sm en, ko onmenim TH je vse na nogah, a ni res mogoče?

A ni še ne keč vse skupaj le ne, kupiš nekja, da čez dve leti ko prodaš dobiš 80% ne pa 40%, Fanatec ki je 2let nazaj 300e, boš dobil čez 2let dni 100e, sicer enim je to vseen, večina ne,  Manc povej do konca koliko je tvoj volan bil vreden in pdobne zgodbe, in ja vedi švercariji plačmo 2x ddv, mal premisli karkoli pišeš, in ja če bi tvoj bizniš šel čez bi bil jst dons bogat? Mal razmisli kaj napišeš, napisla si tako da ti jaz dam 100e, pa ven dobim vsaj 300e iz tvojega branja in ja nisem hoetel do tebe, si predstvljaš na dan 20x odkupi ranih reči, pomoje bi v 1 tednu po slo anredu 10k km, ne gre tko kot si ti zamisliš in ja vem da vsak hoče največ dobiti, sm ne mi pa take pisat, ko en prebere, si misli model rpoda en volan pa ne rab delat 2let dni....

 

 

Glede f in thja, sm hotel le povedati da v tem rangu 600e kolikokrat obrneš zgodbo, če hočeš volan ki se bo v bodoče prodal dobil zanj vsaj nekaj, je edino od thja politika takda se se volan dober kateri je za pc in ps4 proda, kot sem omneil 90%, dvomim pa da vsi nabavte volan za 600e, in ga prodate ko je vredn mogoče še 20e, zelo dvomim, če pa že, pa vam gre presneto dobr, pa tudi to dvomim...

 

Ne rečem če je volan za pc in konc imel ga bom 5let in to je to, odvisno na vse skupaj kako gledaš, še vseen sm mnenja da volan th 600e, je za moje pojme boljši ker nudi več kot volan ki dela le na pcju, in na koncu če hočeš fanateca prodati 2let starega hitro vidiš kje si, da imaš doma nepremičnino, ko ni več garancije, je konc veselja, pri thju ko je konc garanciej se veselje šele začenja, še eno vprašanje, dam za volan 660e, uredim garancijo čez 4leta dni, dobim komplet keš nazaj in delam kar hočem, naj m en pove, če se da to kje drugje naredit??

 

Saš ne primerjaj:

 

Imam T500 in Fanateca

 

ker 500 nimna niti 70% takih info, kot TGT, relano bi moral probat tgtja na ir ass, ps4 gt sport, in še elite vse enake kombinacije in bi podal svoje mnenje, gledam vse skup kot celota, ne sm pc pc, če bi gledal le pc , sm 100% da bi takoj bil za F, ali kak DD vollav v rangu 1k,  vrjemte da ne gledam na vse skup kot trgovec, gledam pa rade volje na celoto, kakšna je publika, kaj se vse da z garancijami naredit, bolj da vsega ne veste, če bi vedel, bi me ali razumel, ali kupoval thje...ampka vse ok, nobene zamere, sm prosim ne mi pisat nekih čudnih reči, da sem hotel nekaj kupit, pa ratat v 5minutah miljonar, ne gre tko...

 

Aja ne grajam jaz F, tudi če oni en dajo niti 1% dol, če bi se prodajal volan, bi jih prodajal za 10, 20e več pa se žal ne, primer gt2 volan ko nov ne more se prodat za 20e, nov je bil 200e, g25 je bil 169e kos na zadnje, dons ga prodam za 150e, t 500 je bil najceneje nov 309e kos, dons ga prodam za 400e kos...in pdobne zgodbne, tko da....F je zakon, da ga kupiš imaš, ko gre ven iz garancije, sam veš kaj te lahk doleti, ko ga prodajaš dalje vidiš relano slikol F se vse tkoj rpoda akr je novo ali pol leta amx staro, akr je staro 2leti+ si se pač poročil z njim, ...

 

 

Link to post

Stari, no hard feelings, sam zdaj pa že res bluziš..

Jaz nisem na nogah, u bistvu me boli k.... , jaz sem kupil kar sem in sem ultra zadovoljen. Mencal sem eno leto, spraševal kar nekaj folka, ki je kupilo eno ali drugo (nekateri celo probal oba) in pač nihče ni pretirano hvalil koliko je TGT boljši od T500. Je upgrade ,sam ne tak kot hoče TM prikazat in ne pozabimo kakšne denarce so hotel (skoraj 800€) v štartu. Za resen simracing rabiš oziroma je vsaj zaželjen load cell in dokler TM stane toliko ali več kot konkurenca in loadcell-a v tem denarju ni pač zame ni opcija.

Over and out :)

 

 

Link to post

Pa dejmo vse še enkrat opomnit, da debata teče na pobudo @Mitja Bonča, ki se zanima za menjavo opreme. Uporabljal jo bo pa samo na PCju. Torej je že v štartu popolnoma irelevantno kako se volan obnaša na Xbox ali Playstation. Jaz ne grajam ne enega ne drugega... Volan imam Thrustmaster, pedala Fanatec in oboje zadošča mojim potrebam (trenutno je oboje super za prah nabirat, ker ni cajta za vozit). Če bo pa kdaj kej več cajta pa definitivno pogledam za kakšnim DD volanom. 

 

Pred 9 urami , play je napisal:


Aja ne grajam jaz F, tudi če oni en dajo niti 1% dol, če bi se prodajal volan, bi jih prodajal za 10, 20e več pa se žal ne,

Če gledamo iz stališča kupca - zakaj bi šel kupovat volan od slovenskega trgovca, če me to pride dražje kot, če naročim direktno od proizvajalca?

Če bi BMW dostavljal avte na dom iz Nemčije in bi bil avto naročen direktno iz tovarne na dom cenejši, ga ne bi nihče več kupoval pri naših prodajalcih vozil v Sloveniji.

Jaz razumem, da moraš ti preživet in met od prodaje neki RVCja. Samo v današnjih časih, ko kupec gleda globalno in ne več samo 2km izven svojega kraja, se morajo trgovci prilagajat kupcem. To pomeni kakšna dodana vrednost (npr. daljša garancija, kot jo ti ponujaš na rabljeno opremo) ali pa nižje cene kot ostali prodajalci (proizvajalec).

Verjamem, da Fanatecu ne gre prav nič slabo pri prodaji...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...