Skoči na vsebino

Fanatec vs. Thrustmaster


play

Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Lahko dodam svoje?! Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor!  Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo sam

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo

Ste mogoče za en vikend da se na R dobimo, se mal pohovorimo, mal pohledamo, mal odihramo in mogoče mal v kosilnce skočmo, pa kak krog narišemo? Nč neobvezno tko, mal da dobimo D vitamina na žgočem asvasltu? Da jst Sašota objamem fino??

Kdo za, kdo ne? Dobra volja pa je....

  • Upvote 2
  • Like 1
Link to post

Če se da zment za kkšen datum, ko ni v Slo dirke (GHD, KHD  ali rally) sem za...sam to je že za eno drugo temo. :DD

Uredil - Ale
Link to post
pred 34 minutami, edgeslo je napisal:

Hmm kam pa boš PC v raceland-u priklopil ? :D

U elehtriko....bo Domen dal gor na vrh plac pr šank...pa en kabl potegnu...

 

Al ma zdej model  dol HOTEL...

 

20130207_132524-max-680.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...