Skoči na vsebino

Fanatec vs. Thrustmaster


play

Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Lahko dodam svoje?! Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor!  Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo sam

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo

Ne smo pa tam kjer ste dobili vsaj od enga modela resnioc, Saš ne govorim zate, vem kuk igraš ir kuk si ga, govorim pa za soimenjake, katerih je ogromno VSI ČIVKAJO, ampak ir ne igrajo, so se osredotočil na otročarijo...

 

pa jst resno ne vem, VI NTII SEBE kaj ešel mene ne berete, .....dejmo se mal brat, SIM JE LE IR igra pa noben?? madona no...jst imam zdej mal mešane občutke, vse amam vse veste, kaj je dobro najboljše, kaj sploh je sim, a igra kdo?? , dejmo no napisat kolk vasj igra ir 2,3 let dni....to me zdej emne osebn zanima??

 

nikjer ne govorim da je gt bolji od ir, še en se povdarajm, sam vem dobesendo da je ir top of top špila, ampka igra pa v slo skor noben?

Link to post
Just now, mancSLO je napisal:

Ne štekate. @play je kt Nena svoje cajte. Karkoli je oblekla, ji je pasal. Play pa karkoli napiše, ima reklamo:DD.

 

Kom je hud ja, reklama je, vinska vigre bo, booo???

 

Sej pravim učim vas spoštovanja, do vseh kateri vozijo ala lego race, ne se res norca delat z nas folka, oz ne se delat norce iz sebe, ker vemo vsi mi koliko je takih pacientov ki dajo borih 80e letno za ir?? Ampak na forumu se meni zdi k da vas je vsaj 50 ki reč čist preveč obvladate, sm kaj ko se motim hehe...

Link to post

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Reč pelje v pravo smer....

Celotna stran brez minuska in pluska, kapo dol! Sm kja ko jih bo zdej 50+ prletel....

 

Da se vrnem na post, da ne bo kdo omneil da smetim, naj se povdarim že miljardokarat....

 

Fanatec je zakon za pc, res top volan, je pa res da je T 500 rs in TGT na ps4 in Gtju odličen, fenomenalen volan, in ja naj dodam da meni osebno so recimo, da kr relano povem kaj mi je od iger hudo:

 

Dirkt Rally itak hd rally meni soebno prvi del noro boljši od Dirt 4, ne bom pozabil na ačse RBRja, enako ne bom pozabil na ps1 konzoli colina2jko...

IR itak poglavlje do sima na pcju, kapo dol za ta špil, hvala bogu da so ga nardil...

Asseta na pc ali ps4 je meni čist dobra, enako project 1, project 2 mi je nor zaradi vremena, ...

Zakaj pa mi je Gt serija OK oz res dobra, ker je folka veliko, enako kot v ir ligah, folka je dost, vsak dan več ne manj, enako v ir, če najdeš pravi folk so dirke noro dobre, natančne, ko se omeni da nimaš kaj urejat na GTju, enk kup anstavitev, lahk med igro ko voziš spreminjaš balanc zavor, tcs, na novo porabo goriva...je nekaj dela, še enx ni to ir da ga jaz priemrjam z ireom, ma niti pdo razno, sm je pa skupnost gtja ogromna, velika, vsak dan večja, mal mi je čudno če bi bil res tko otročji špil zakaj je folka veliko...preveč, ogromno...

Imamo na ps4 asseto, pc1, pc2, ampak folka ni, praktično so serverji prazni, če pa pregledam gt serverje, ene piste zna bit po 20, do 40 serverjev, od tega 20% polni do 16 folka na enem serverju, še enx ne hvalim gt je pa velik, velik folak, velik vsega, ....ampka vsen na konc k tole napišem se počtudim kot otrkov, ampka se ??, koliko je pol otrokov, majkušš ogromno, skor rečeno največ?

  • Upvote 3
  • Like 1
  • Downvote 1
  • Haha 1
Link to post

Joj Play...clovek ne ve vec kaj bi ti povedal nazaj!:lol:

Mislim, da ti ne preberes vsega kar je napisano...

Ce kaj leti name od tega, ti lahko povem da sem ze ene 5-6 let gor, zakupljeno imam vse kar je cestnih avtov in prog in ker si toliko zadev lastim imam se 25% popust na bilo kaj si bom se umislil....lepo ne? Se vedno pa se mi zdi predrago...ko bi imel pa grafiko od GT pol bi pa bil pomirjen! No, vseeno pizdakam in jim vseeno placujem...

 

Samo pa ti res govoris cudne stvari, ker se zmeraj mi delujes kot, da lahko vsak slehernik na tem planetu pocne vse kar obstaja!

Enim pac prevec simuliranja ne lezi. Pravzaprav vecini ne lezi, ker na konec koncev je vse le igra in igra je namenjena zabavi in druzenju! 

Pac v nekaterih igricah se ljudje raje zaletavajo v druge (ker pac ne more bit dober), v nekaterih drugih letijo v nasprotno smer, spet v tretjih vrzejo predobre voznike dol iz serverja, nekje sem celo dozivel groznje po mailu in vse to nasteto se vecinoma dogaja na igrah ki so KAO simulacija voznje...pri iR je to skoraj nicno...

Meni osebno ni do igrackanja in raje vozim simulacijo, ce se ze usedem za volan!

 

Se sprasujes zakaj je tako malo folka na iR? 

Potem se lahko tudi vprasas zakaj nima vsak drugi na cesti Ferrarija ali pa vsaj 500 konjev pod pokrovom?!

Kot prvo ker ne rabi to vsakemu! Kot drugo pa ja, pac ni poceni in tretje, ker "ni vsaka žvaka za seljaka!"...

Ne vem, ce sem tukaj kje zasledil, da je kdo pljuval konzolase...opazam pa samo tebe kako hvalis konzolo! Seveda jo hvalis, sej jih prodajas in sej si le eden iz vecine, ki mu je ljubsa konzola od PC-ja! Ne gre zamerit, tako kot tistemu, ki se raje vozi v Fiat Uno kot pa nekaj resnega, ker od A do B itak prides, tako ali drugace....

In by the way....tudi ps+ je vesoljski nateg, od takrat ko so ga uvedli uporabljam svoj ps3 kot lovilec praha! 

Ga pa vseeno vsake tolko prizgem....ko si hcera zeli pocukranih igric nimam izbire!!!

 

Link to post

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo ;)

Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo ciljno publiko, ki ve kaj pricakovati od tega, kar ima. Kot je bilo pa povedano, je primerjava resnicno brezpredmetna, ker sta in bosta to vedno svetova, ki se spogledujeta cez nasprotni breg, skupnega pa bosta imela bolj malo.

Se Play sam si priznal, da ze Fanateca ne mores na konzoli ustrezno skonfigurirati. Ze to da vedeti, da resnim stvarem, kot se grejo eni fantje tukaj, platforma pac ni primerna in trmariti, da temu je tako je nesmiselno. Kaj bi bilo sele z OSW volani, ce imas ze samo volane hardwearsko na konzolah pofockane za eno in za drugo :(

Kot je Mitja povedal, ne pase vsakomur vse zato pa je taka paleta izbire. Jaz vsekakor nisem material za resne simulacije, ker setup se prebrat ne znam kaj sele nastelat...se pa izjemno rad spustim v boj sam s sabo in pisto sredi hoste z rally dirkalnikom.

Tudi sam sem probal PS3  z GT serijo in se je kmalu tudi navelical, sploh ko je na PC prisla AC, kjer sem svoj cas celo probaval brusiti svoje skilse in sem kar nekaj casa vztrajal, dokler sem videl da delam bolj kot ne stalo drugim ;)

Zame je to prevec vlozenega casa in prevec resno za tiste par uric ob petkih/vikendu, zato pa kot sem rekel vsakemu svoje in nikar se ne kregajmo cemu tako.

Pa da se vrnemo na temo...

 

Povzetki, ki smo jih potegnil iz napisanega glede volanov?

 

-top tier volani pri obeh opravijo svoje nadmocno.

-oba sta gnana z jermenom in obcutek, ko gres iz volana gnanega na motorcke je velik

-volan kot tak je manj pomemben kot stopalke?

-volan v default nastavitvah pri obeh je za v smeti - zelo pomemben fine tuning ingame in v driverjih za popolno izkusnjo!!!

-volan za jurja, te ne bo spravil na prvo mesto, ce si lejmer [Jel2]

-Cenovno skoraj primerljiva, vsak s vojimi napakami

-oba mocno nadgradljiva z obroci ter stopalkami...Fanatec malce bolj

-Fanatec drazji v osnovi (ce ni akcij ali rabljen) morda malce bolje narejen, ce ne naletis ravno na gremlina

-TM malce bolj podprt v sim-ih (obe platforme) ter malenkost bolj plasticen

 

Zdej pa pejte na pircek, pa chill, pol pa kaksen fun event, pa magari se samo v vrsti vozi :D

 

Cheers!

 

  • Upvote 3
  • Thanks 2
Link to post
Pred 2 urama , Mitja M. je napisal:

Ne gre zamerit, tako kot tistemu, ki se raje vozi v Fiat Uno kot pa nekaj resnega, ker od A do B itak prides, tako ali drugace....

 

Ne čez Fiat pluvat, ful držijo ceno, če ga kupiš za 500€ zdle lahk še vedno čez 3 leta prodaš za 400€. 

Uredil - zamex23
Link to post

ne me narobe razumet, nocem delat drame. Mater, tukaj  na super portalu se dobimo, ker nas na sihtu jebejo, pa doma vcasih ni cist vse tko kot bi rad, pol pa prides decke pocekirat in kej na cool zvedet, pa en sam kreg, za brezveze!

A nismo to ze prerasli in se zna kaksna stvar tudi argumentirat ter potem protiragument tudi razumet...jaz sem zdej cist v depro padu, ker sem cist grdo precenil svoje zmoznosti v petek pit pircek in ovbladat A klaso v SLO-RACING hosti prventstvu v D4, ker vem, da se je nekdo trudil to pripravit jaz pa zajebal sceno...tukaj okol tega se dejmo kregat, ne pa brezveznega HW kjer mi nimamo dejansko nobenega vpliva ;)

Ewo jaz sebe nabijem na k****, ker sem bil tako arogantno samovsecen in sem drink&drive prakticiral na D4 sessnu :(

Bi pa res prosil ce se tema nadaljuje v smislu, best buya...ker dejstvo b mid rangu je da sta samo TM in Fanatec v igri!

 

Tnx& cheers!

 

Link to post

@AliBuggy, @ingange pa še kdo. Za kaj vsako debato razumete kot kreg. Pač @Mitja Bonča je hotel mnenje, eni smo ga dali, drugi v tem vidijo priložnost za samopromocijo, tretji za reklamo. Ali je res vse, kar se na forumu, ki je temu menda namenjen, reče kreg? Ali naj gremo vsi na OFF in se forum čez 1/2 leta pač ukine?

Uredil - mancSLO
Link to post

Kako ni kreg, ce se pa tema vrti cisto okoli drugih stvari, kot pa o tem kar je Bonca spraseval in kar morda se koga od nas zanima?

Taksno prepucavanje izven teme je, ko navrze debata na konzole skoraj v vsakem topicu in ne, meni se ne zdi to produktivno, za samo debato za forum pa celo toksicno.

Vsaj topica se je dobro drzat v nekih okvirih, za koga od zunaj ki isce informacije na specializiranem portalu je tole milo ecene pateticno ali kaj?

 

Link to post

No po parih dneh res lep všečen post, in tako je tudi prav, dobesedno se z vsem strinjam, nimam niti ene pripombe, i ja vščem je da, nekdo relano razloži, ali stopi korak nazaj, če že omeni igralno konzolo, pravim edino ne paničart kaj in kje je bolje, za moje pojme vsaka dirkačina ČE JE TEBI zanimiva, se ne rabmo mi vsi sekirat in razlagat da je nam u kurcu, jaz nikoli ne razlagam, če bi od vas prebral vsaj od 5tih, da vam je en špil top, pa da se bom umešal, to ni, to je otročje, to so igrače....vsak ima nekaj svojga, in če vidim da nekdo na tak način napiše in ceni, ga lahk samo pohvalim na polno dodobravam...., kar se mene tiče kar se pelje , da se vsaj solidno pelje je meni zakon, pa je lahk to mx gp motorkos, moto gp, ala wrc, itak alal dirkt in pdobne zgodbe, tudi v zgodovini mi je blo mariskaj j noro, od toce, do colina 1, 2, RBR-ja, do gt1 gt2 in vse do 6ke in zdej sport, pač kar je ok za vozit je men dobro, če bi bil res nek privržen frik, itak da bi igral izključno le iR in se reč neha, pa tudiče bi točno le jaz igral le samo iR in se zavedal, da igram nekaj najboljšega, vseen ne bi pluval po drugi špilih, pluval bi po realnih , se pravi  novi deli nfsja, kakšni wrcji novi, in se še najde, kjer je res fizika mimo, ali grdo rečen se nikoli niso potrduli za fiziko, večina le grafiko ali še to ne...

 

Link to post

@play pa daj že nehaj no... Tema je o volanih in ne o špilih in ko končno rata mir in ti spet kuriš :D
Naj nekdo preimenuje temo in zraven doda še platformo ker očitno prej mira res ne bo . 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...