Skoči na vsebino

Fanatec vs. Thrustmaster


play

Recommended Posts

Pred 14 urami , edgeslo je napisal:

Nisem vsega bral ampak samo highlight-e :)

PS4 ,GT , Pir.

PS4 nimam, mam PS3 ki je bolj podstavek za rože kot pa kaj drugega. Sin ima raje PC hčer pa tablica in WII :)

Torej tudi ne morem probat GT na PS4, pa tudi iskreno povedano me niti ne mika. Enkrat sem probal GT na PS3 (še z TH) in to ni zame,pač prezentacija top shit vse ostalo pa meh.... tako da meni osebno je vseeno kakšen je TGT na PS4, razen če proizvaja pir med vožnjo me ne zanima :D

Jaz sem dal komentar da je na PC-ju T500 proti Fanatec combotu igrača in za tem še vedno stojim.... In potem se je začel kraval..

Bi bilo pa mogoče zanimivo videt koliko je tukaj sploh uporabnikov ki uporabljajo konzole za dirkanje :)

P.S. @enjoyer83 komot prideš, probaš in dobiš še pir . Korenčkovega soka nimam... :D

 

Bi bilo pa mogoče zanimivo videt koliko je tukaj sploh uporabnikov ki uporabljajo konzole za dirkanje

 

Nisi še bral od GT SPORT lige, in vozi vsaj 25 folka na volan? Prvič slište na tem formumu, a ne? in ja Gtji so res brezvezni, sm folka nas pa je, a ni zanimiv, brezvezen špil fura nas 40+? Hm...

 

Sašo ČE NISI PROBAL NE TRDI, jaz mogoče karkoli trdim kar nism PROBAL? žal ne, in še enx povdarjam, da F je zakon za pc, tema za konzole, F se težko proda za soliden keš, TH se proda po nori ceni, enako k g25 ki je vredn mogoče 30e, proda se za 130e+ itd, en kup zgobd je tukaj, sm vseen dodam še na koncu LE ENO, dobesedno vsak DAN PREBEREM EN POST, konzole so tema, pc je svetoven, sm vesel da je na pcju ir ala asseta ala project in DA STE RES FRIKI VI TKO NAVDUŠENI, sej sm tudi sam, sm vseen, če je ena skupnost na nintendu wiiju, pa da je folk ok, je men vseen važn da se dogaja, ampka ok bolj je važen da je toš šit sistem, pa tudi če se švoh dogaja, al se morim mogoče?? Matr na pcju ne mormo v 6letih skup spravt 25 resnega folka, ani to mal čudno?? zakaj vas mal drkam, ker vi drkate nons top konzole, kako so tema; A proba niti en? zanimiv, tko da če se realno pogvorajamo, vam jaz relano povem, mene ne boli, če vas , je meni načeloma vseen, ampka mal vam dam vedeti akj je prav kaj ne, in le še za na koncu, se vam zdi da boste res dobil ne vem 30, 50 novega folka ki radi nabijajo na konzolah, berejo pa tole??

 

Sicer pa na koncu, raj se igramo uzivamo nas je kar nekaj, kot da smo 4, 5 nas in ne bolj pameten kot drug...., pol je pa še od pcjševm komedija ena, imaš top špil ir igra pa 2, 3 je slovenci, ap se enha...aja zakaj, ker je ful drag, sej volani so pa zastonj a ne?

Link to post
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opažam iin pohvalim,da sem vas mogoče naučil vsaj eno, da po otročje ne delite  pluske, minuske, in lajkote, me prepreseneča  2 dni brez pluskov, minusov, k u šol....dejte mi kako enko stisnt  no??

Lahko dodam svoje?! Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor!  Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo sam

uff...mislim, da ste sli ze cisto prevec na noz. Petek je pa radi se mejmo Generalno hvaljenje (posplosevanje - ukaluplanje) cesarkoli nikoli ni smiselno, razumem pa da ima vsaka platforma svojo

Bom čist po domače še napisal le tole: žalosti me le to, da smo še vedno po toliko letih na drugih bregovih konzolaši, pcjaši, a vse je načeloma isti šmorn, enak folk, ki rad drika itd, ampka žal iz vaših postov se dostikrat razbere vse to, da vas dobesdno od konzol ali volana ne zanima dobesedno NIč, kar se tiče pa pcja in volanov, je pa taka hvala, da me že mal ta hvala vaša skrbi, pa vseeno, ne kopat luknje pregloboko, če veste kaj mislim....moje osebno mnenje, bom resno en dan zelo vesel, ko bomo mogoče enako vredni, enakega mnenja in podobne zgobe...

Link to post
Pred 13 urami , Mitja Bonča je napisal:

Ja pa sem ga res :)

Btw, wow, zanimiva tema, me ni blo teden, dva in zamudim vse to :) Saj ni nič narobe, da vsak pove svoje, ja  kar se pa tiče zame,  šteje se samo za PC. Kaj je to Ps4? ;)

In hvala za novo temo, pomoje bo vsem koristila, tistim, ki si mislijo omisliti kaj novega.

Zame: pomoje bo Fanatec za tam mal če z jurja, kaj čmo. Take so cene. Čeprav sem zadnje čase dosti spremljal Feel VR volan. Trenutno še ni na voljo imajo en turnejo po ZDA in Evropi malce kasneje (upam), mogoče bi si ga omislil, če bo cool ocenjen, Ampak mi že na prvi pogled vse skupaj nekaj peša, nikakor se ne more primerjati z top modelom od Fanateca. Se strinajte?

 

Aja, pa še to, mene ne zanima cena, kvaliteta ima definitivno prednost, niti pod razno pa ne gledam, da bi zadevo prodal. No, je kdo tukaj ki bi kupil Momota? ;) Saj še dela....

 

Tole si že videl ?

 

 

Link to post
Pred 1 uro , play je napisal:

... ampka žal iz vaših postov se dostikrat razbere vse to, da vas dobesdno od konzol ali volana ne zanima dobesedno NIč, kar se tiče pa pcja in volanov, je pa taka hvala, da me že mal ta hvala vaša skrbi...

Pogovarjali smo se o konkretnem primeru, ni bila to debata PC vs. console wars.
Mitja je lepo odpisal. Konzole ga sploh ne zanimajo, zato ni važno kako se kateri volan tam obnaša. Zanima ga kaj je najboljše za PC.

Zdaj pa tu lahko debatiramo zakaj kateri volan in na kateri platformi itd. :) 

 

Link to post

Ja ampak ko en od vas reče, oz vem da rad dirka, ima rad vozila, tehniko, različne dirke itd, nabija dirkačine, ko en od vas reče, mene od konzola, ali volanov, .....ne da vas NE zanima, čist kapiram, ampak da se reče, na ta način, da kot da ni na konzoli niti omembe vredno igranje ali dobre igre, ali vsaj kakšna pohvala.....sory res vidim problem, kateri se odvija že nekaj let...

Poglejte VSI skup Gt S temo, tekmovanje, pa na eno roko od treh prstov poglejte če je dal kdo kak plus, kako vprašanje, karkoli...žal ne, voz nas do 50, pa nismo omembe vredni, ko pa Damjan napiše realno oceno od dveh volanov,dobi pa recimo 20 minuso, 100 plusov, kar je men sicer brezveze, ampak vidi se, lahko rečem ali slovensko foušarijo, ali en vem kaj, ampka pač tko je...rečte da ni res? 

 

 

 

 

 

Link to post

Pa kaj bi ti rad pravzaprav od nas ? Ne vozimo tvojega prvenstva, nimamo ali ne uporabljamo konzol in nas konzole ne zanimajo. A ti grem naklikat pluse da boš zadovoljen ? Kaj naj te sprašujemo ? A ti sprašuješ za kaj kar se vozi na PC platformi ?

To da vas je tam 50 ali pa 5000 nima nobene teže. Več kot očitno teh uporabnikov ne spraviš na SLO Racing, če pa jih se z njimi zmeni zakaj ti ne talajo plusov.

Ti realne ocene za naš HW NE MOREŠ dat, ker ne uporabljaš iste platforme kot jo mi. Kaj k.... ti tle ni jasno ????? In potem še konkretno meni očitaš da sem rekel da je TGT shit za PS4 (by the way a mi lahko pokažeš, kje sem to trdil ????)... 

Pred 3 urami , play je napisal:

Sašo ČE NISI PROBAL NE TRDI, jaz mogoče karkoli trdim kar nism PROBAL?

 

Link to post
On 3/25/2018 at 10:04, edgeslo je napisal:

Play, prines TGT pa boš pri men probal oba :)

Najbrž boš presenečen kakšna razlika je praktično za isti denar , da ne govorimo da TH še vedno nima load cell.

Nism jst tega pisal, si ti, in omenil sem da ima veliko dost več povratnih info kot t500rs, in da ni bolšega volana na ps4, dodal sme da elite proti tgtju na ps4 ni omebe vreden, nikjer pa žal jaz NISM TRDIL da FANATEC oz da je slabši recimo fanatec elite na pcju in recimo ir špil, ali tgt na pc in ir špil, vrjemi tolk koleščk še imam, da vem kaj je bolje, in sam pišeš da nism jaz probal, ampkak spet sam pišeš da direkt veš da je tgt mimo, oz zanimiv je da se mi ne trdi da je elite boljši a ps4 kot tgt...

ni čist ok pobrisat poste, jih raj skopirajte da ostanejo, ker pač nikjer nism rekel da je tgt na vseh področjih najbolši alo al sm kje? in ja spet Saš pljuše po enaki zgodbi, pač če si fant dirkač uporabljaš pc, če boš ps4 nimaš kaj v naši druzbi delat a ni res?? oz lahk si v druzbi, sm veš pa dobesedno ič, niti tvoje menje nam ne pomeni nič, tak dobiš filing...če se motim , me popravi?

 

Link to post

Lahko dodam svoje?!

Tudi na tablici je nekaj skrajno zanimivih iger, tako kot na konzolah...pa vseeno nihce ne pomisli, da bi volan priklapljal gor! 

Kolkr razumem vse skupaj lezi bistvo samo v eni stvari! In to je, da ce se zelis priblizat simulaciji je to mozno samo na PC-ju! Konzola se temu NIKOLI ne bo niti priblizala in obstajajo razlogi za to. Konzola je namenjena sirsemu krogu uporabnikov in je misljena kot neke vrste sex=nategni pobegni! Ce hoces resno zvezo ne porocis kurbice, ce hoces resno igranje ali simuliranje si ne umislis konzole!

In ceprav se nikoli nisem probal F sem vseeno preprucan da je boljsi od vseh ostalih jajc katera se na veliko reklamirajo in se na polno govori o njih! Sam sem trgovec in vem, da dobre stvari se same prodajajo, tiste, ki pa rabijo jumbo plakate za to in reklamo na vsakem hebenem portalu, je v najvecji meri nateg!

Lastim si T500, skesiral sem bistveno prevec za ta kos plastike in v bistvu komaj cakam da prdne....in se kar ne razumem kaj je tukaj tolko za jih hvalit?!

Skratka, ce zelis simulacijo in zelis biti cim blizje realnosti, pol je samo PC v igri in volani (komplet) od jurja dalje, ostalo so igracke katere bo vecina slovencev hvalila ampak v najvecji meri zato, ker je to placal in ne more zdaj izpadet cudak, da je kupil nekaj kar je ze v startu preplacal....

No, jaz sem eden tistih cudakov, ki bi tisti denar za T500 raje podaril komu, ki res rabi!

Peace & Love

Link to post

Konzola se temu NIKOLI ne bo niti priblizala

 

Komu se naj pa ps4 konzola približa??

 

Na ps4 je asseta dela enako na volan kot (anka fizika ps4 pc, ) na pcju, na ps4 je project cars 1 in 2 enako dela na pcju, nato dirkt, dirt 4 itd, na ps4 ni edino irracinga, in ja na pcju vemo vsi da je ir top špil, aja koliko vas pa igra, volane po 400e in vse bi ne vem komu podarili, nato pa ko je treba dat 60e letne naročnine za iR rata tišina, noben več keša, res zanimiv ste mi eni, nima veze volan za 900e, pc za 1k, 2k eur, , bmetiš za iR pa škoda keša?? (Mogoče naštem vas 3,4 da vozite ir že nekaj let, al se motim?? aja predrago je, sej res...)

 

Rad vas pikam, ker vi v tri dni pikate, govorite kr skupaj reči, katere držijo do ene mere, ne pa , da konzola ni ok, probat je treba a ne??, ampak kje bo en vrli pcjaš priklopil konzolo, ma bohnedaj da ga nekdo zaloti, vidi, da je dal net kabel v ps4 konzoli, kje ne to delat? smejal se vam bo cel svet no...jst tega na vašem mestu res ne bi probal...

 

Zakon bi blo par vas k hitr vozite, da bi probal z določenimi našimi fanti eno odfurat, pomoje bi se mnenje spremenilo, kje dobit tak čas, kako nastavit avto...ampak ne, mi imamo fake fiziko, fizika je za otroke mogoče do 8let itd...., čudno da se je svetvono vsaj 5 fantov izpililo na gtju, in vozijo 24h L dirke in par fantov je noro hitrih, nikoli vbozili na pcju sm konzole, a dons eni najboljših dirkačov, ja pač konzolse so za otroke, sm ti otroci znajo kdaj pa kdaj zlo presenetit...

 

Sicer pa zakaj bi vas prepričeval, če ste že prepričani....hehe...

Link to post

Hahaha Play, ta me je nasmejala....

Zakaj miljon ljudi samo gleda F1 in motoGP, zakaj vraga ne grejo kar vozit....

Zakaj igrajo Fifo, namesto, da bi sli kar igrat in pokazat Ronaldu, da nima pojma...

Nastevas igre, ki pa zal niso simulacija! Kaj je se za dodat? Ac,pc,gt in podobna jajca,katera bi lahko portali na tablice, in ja, predvsem zaradi fizike bi jih lahko portali, ker je fizika iz Kinder jajcka!

Konzole sinfamo samo tisti, ki iscemo simulacijo...pa se to samo kar se dirkaskih iger tice! Jaz osebno sem bil zmeraj pristas konzol in tudi zdaj nimam nic proti njim (edino se vecji nateguni od pc so) in je online veliko boljsi na konzolah, amapak spet do ene mere, ko se zacnejo resne stvari potem hitro odpadejo konzolasi....pa imejte vi 100 ljudi na 1x na dirki, in to 100 slovencev (wawww), ker itak sto resnih slovencev ne najdes v celi drzavi kaj sele samo med sim vozniki!

Ta vecina ljudi od teh 100 pa uziva samo zato ker je vse skupaj bolj na izi, prizges, ugasnes in ciao, da bi pa zrihtali iR na konzoli in ga pocenili na skoraj zastonj, se se zmeraj ne bi prijel toliko kot na PC, ker enostavno konzolasi ne prizgejo konzole zato da bo moral se racunat in taktiko izmisljevat in ne vem na kaj vse se bit pozoren....

A to, ko omenjas virtualne voznike (celo iz wonabe simulacija GT) da so dobri v real lajfu, ker so se izpilili na konzoli je tako mimo, da bi na tvojem mestu popravil svoj post in izbrisal ta vic!

Da je letna narocnina draga je res, kaj cmo mi...malo pizdakamo na koncu pa placamo, vsaj tisti ki iscemo simulacijo in dokaj normalne in resne nasprotnike!

 

Sam pri sebi mislim, da si malo uzaljen, ker prevec se trudis razlagat nekaj kar je vecini ze jasno, zal pa drugace jasno kot tebi!

 

Link to post

Ni mi pa jasno, oz le eno majceno res zanimivo vprašanje, kdo od vas vozi IR že vsaj 2,3 leta redno, no koliko je vas, kateri igrate simulacijo, ostali se pa igramo otračareijo??

 

Ajde dam roko v ohn, da vas ne bo na eno roko za prštet, a ni pol tole mal smešno vse skupaj?

 

Sicer pa počas res dojemam, VSE pordat nabavit sm hud DD volan in igrat sm IR , in rataš pravi moški, vredn vse razlage, ani res?? sm nekam mal vas je pravih mošikih al se motim?

Link to post
pred 58 minutami, Mitja M. je napisal:

 

Da je letna narocnina draga je res, kaj cmo mi...malo pizdakamo na koncu pa placamo, vsaj tisti ki iscemo simulacijo in dokaj normalne in resne nasprotnike!

 

 

Ma kaj bo draga, 80e če rad igraš špile, mah no....

 

Razočaran sem samo v tem smislu, ker dobesedno zaničujete vse kar je od iR dol, ampak keč je pa da skor noben ne igra iR, ker mu je pač škoda dat za špil 80e letno, kar ni nič , če se mene ?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...