Skoči na vsebino

Sebring 12h (10. -11.03.2018)


Recommended Posts

Mislim, da taje  meja o kateri govoriš (neutal vs. oversteer) dosti odvisna od damperjv. Pri vhodu ovinek se morem s tem GTE res potrudit, da počasi spustim bremzo sicer me avto hoče pokončat.

Vreme je pa potrjeno "Afternoon". Meni najhušja varinata, ker so variacije glede na oblačnost velike. Če bo oblačno bo znosno, če pa je sončno bo pa steza imela preko 40°.

Uredil - markop
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osnovne informacije : Avtomobili : GT3(Audi,Mercedes,Ferrari), GTE(Ford,Ferrari), DP Corvette Kdaj : Dirka 1 : Začetek 10.03.2018 13:00 GMT ,konec 11.03.2018 1:30 GMT Dirka 2 : Začete

Danes gremo pa zares  

Posted Images

Pred 11 urami , markop je napisal:

To je po moje fake, ker stran ne obstaja več.  Vprašanje je, če bi se z tem dejanjem izboljšala kultura dirkanja?!Nisem zagovornik tega njihovega rating sistema, sploh ne v takšni obliki, ki ga sedaj prakticirajo. Na SRS imajo podoben sistem, ki pa ni tako krut in je tudi funkcionalen do te mere, da so dirke na fer ravni in zelo kvalitetne pa če prav ni v igri niti € tako kot v iRacingu.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 7 urami , edgeslo je napisal:

Vreme

image.png.518f26911929d7fbaecd0c2e7893fe55.png

 

Časi :

image.png.9e35227efe159419f424dd1570b60529.png

Setup :

Ferrati GTE Sebring SloRacing v2 40.sto

 

P.S. : 90 litrov goriva, top GTE čas je 1.58.89x sam je tip hotlap-al :D 

 

To so super časi za tako vroč asfalt [ok] Je pa zanimivo, da je nebo delno oblačno, ozračje ima 26°C asfalt pa noro visokih 40°C. To je po mojem malo skregano z logiko :D 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 2 urama , silicijeva dolina je napisal:

To so super časi za tako vroč asfalt [ok] Je pa zanimivo, da je nebo delno oblačno, ozračje ima 26°C asfalt pa noro visokih 40°C. To je po mojem malo skregano z logiko :D 

Se da še hitreje, dosti hitreje . V setupu imam sigurno še kakšno desetinko rezerve pa najbrž najhitrejši tudi nisem s tem avtom :)

Glede vremena pa ne vem... se niti ne ukvarjam s tem kaj dosti. Dokler je za vse enako je zaradi mene tudi sneg na cesti :D

Pred 2 urama , silicijeva dolina je napisal:

To je po moje fake, ker stran ne obstaja več.  Vprašanje je, če bi se z tem dejanjem izboljšala kultura dirkanja?!Nisem zagovornik tega njihovega rating sistema, sploh ne v takšni obliki, ki ga sedaj prakticirajo. Na SRS imajo podoben sistem, ki pa ni tako krut in je tudi funkcionalen do te mere, da so dirke na fer ravni in zelo kvalitetne pa če prav ni v igri niti € tako kot v iRacingu.

Hmm objavljeno je bilo na prvi strani in sicer iz strani Staff, tako da ni fake. Tudi že nekaj tednov nazaj je tekla debata o tem na forumu in tudi Tony je potrdil da se bo iR štel. Zakaj so umaknil post pa pojma nimam :D

iRacing ne pobira € zaradi tega ker daje ali odvzema iR/SR , ampak zaradi same infrastrukture ki nam jo renta (serverji).  Zdaj, da pa ni poceni pa se itaq vsi strinjamo.

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 21 urami , silicijeva dolina je napisal:

Saj tudi na 12h dirki ne bo tako visokih temperatur ;) Vsaj mislim, da ne.

Hmm očitno bojo :D

http://members.iracing.com/jforum/recentTopics/list.page

Eh.. je že Marko napisal :oops:

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh
3 hours ago, silicijeva dolina said:

To je po moje fake, ker stran ne obstaja več.  Vprašanje je, če bi se z tem dejanjem izboljšala kultura dirkanja?!Nisem zagovornik tega njihovega rating sistema, sploh ne v takšni obliki, ki ga sedaj prakticirajo. Na SRS imajo podoben sistem, ki pa ni tako krut in je tudi funkcionalen do te mere, da so dirke na fer ravni in zelo kvalitetne pa če prav ni v igri niti € tako kot v iRacingu.

Ni bil fake. Je bilo pod "staff announcements". Samo jim je zbežalo :) zgleda pa so umaknili:

tyler-1.jpg?raw=1

Quote

iRating should not be on for team racing. 

There was a bug in the system causing some iRating exchanges in sessions it shouldn't have happened. The engineers are working to fix the issue and they're also working to remove the exchanges that happened in those sessions. It also was not exchanged properly. 

Sorry for any confusion, it's a system bug that will be corrected. In the event that iRating is turned on for team events, it will be in the release notes.

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/25/3592997.page#10919338

Link to post
Deli na drugih straneh

Sem hotel en stint odpeljat, pa ni zneslo:confused:. Bo tisti robnik še ime dobil:

vreme:         vreme.jpg        krogi, prvi del 90l, drugi 50l goriva: rezultati.jpg

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Sem hotel en stint odpeljat, pa ni zneslo:confused:. Bo tisti robnik še ime dobil:

vreme:         vreme.jpg        krogi, prvi del 90l, drugi 50l goriva: rezultati.jpg

Tega sem tudi jaz že ubodel :D  Sedaj se mu ne približam več tako blizu :D 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...