Skoči na vsebino

Sebring 12h (10. -11.03.2018)


Recommended Posts

  • Odgovori 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osnovne informacije : Avtomobili : GT3(Audi,Mercedes,Ferrari), GTE(Ford,Ferrari), DP Corvette Kdaj : Dirka 1 : Začetek 10.03.2018 13:00 GMT ,konec 11.03.2018 1:30 GMT Dirka 2 : Začete

Danes gremo pa zares  

Posted Images

Pred 5 urami , mancSLO je napisal:

Dej čim prej na TP, da sprobam, kako se kaj gume ob vhodu v cilno na njem poznajo.

Ps: tam 2:02, 40°C. Tale bo pa huda za mene...:dodgy:

 

Na dirkah,ki so bile prejšnji teden so boljši vozniki vozili nekje 1:57:3XX. Jaz imam čas 1:59:xxx in še je rezerve.

Link to post
Deli na drugih straneh

Sej si šele nabavil avto jaz pa imam s to turbo kosilnico narejeno že eno sezono... 

Nič bat... če smo te v Porschu spravil da solidnih časov ni vrag da te s tem avtom  ne bi :)

 

Link to post
Deli na drugih straneh
On 2/16/2018 at 4:51, silicijeva dolina je napisal:

Na dirkah,ki so bile prejšnji teden so boljši vozniki vozili nekje 1:57:3XX. Jaz imam čas 1:59:xxx in še je rezerve.

Sem šel prav pogledat kakšni so bili kaj časi... okoli 1.55.xx so vozili top vozniki, samo pri temperaturi 25 stopinj :D Da bi imeli kakšno dirko kjer je bilo med 38 in 40 stopinj ne najdem.

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Uff to pa ne vem... dokler ni uradnih serverjev po moje nihče ne ve za 100%.

Je pa boljš da se navadiš na slab grip in ga imaš potem več , kot pa obratno.No,vsaj meni je tako boljše :)

Je pa avto čisto drugi svet ko Porsche :) Vsi triki, ki so pri Porsche-ju "vžgali" tukaj ne.  Tudi obnašanje avta je za enkrat meni "čudno". Meja med nevtralnim, oversteer in understeer je zelo blizu...

Skratka navadit se bo treba, upam pa da OP GT3 mal ustavijo. GTE je overall hitrejši, samo prehitet hitrega GT3 pa je prava umetnost. GTE sicer ima dosti več DF tako da čez ovinke GT3 nima šans, samo čez ovinek se ne da prehitevat. Na ravnini letijo najmanj tako dobro kot GTE na zaviranju pa zaradi ABS-a tudi ne moreš naredit čudeža... Bo, pestro :D

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...