Skoči na vsebino

Sebring 12h (10. -11.03.2018)


Recommended Posts

  • Odgovori 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osnovne informacije : Avtomobili : GT3(Audi,Mercedes,Ferrari), GTE(Ford,Ferrari), DP Corvette Kdaj : Dirka 1 : Začetek 10.03.2018 13:00 GMT ,konec 11.03.2018 1:30 GMT Dirka 2 : Začete

Danes gremo pa zares  

Posted Images

Rezultatov ni, tista dirka ob 2h zjutraj je bila odpovedana... kdo ugane zakaj ? :D

Drugače pa smo končali 18 in glede na to da sem samo jaz dal zaslužit ene 6 krogov zaostanka... se je še dobro izteklo :)

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Mislim da danes velik ljudi želi govorit z Tony-jem... mislim da bi nekateri tudi zelo radi imeli seksualni encounter z njegovo mamo... predvsem "naši" ljudi :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Pace smo meli, sreče ne. Vse je šlo v franže, ko sem po prvi uri sedel za volan, ki so ga pa mehaniki očitno pozabli v avto dat. Volan se je odločil ne delovat in obstal sem na pit lane in izgubil 2 kroga da so avto nazaj v naš boks pripeljali in marjana v avto poslali....

Nekoliko :P zivcn sm razbil par stvari v naši bivalni prikolici v sebringu in ko je marjan prišel po koncanem stintu v box še enkrat poskusil. Tokrat je volan celo deloval avto pa je bil tudi v odličnem stanju in lahko smo se unlapali za krog tudi od drugouvrčenega.

tako da pace je bil dobr za štenge, tehnične tezave in en zid pa sta nam to preprečla.

Je bilo pa zanimivo furat in ce bo se kakasna podobna se z veseljem pridruzim tej ekipi. Samo ne na Nurburgring in tokrat bom dal sam volan v avto, temu mehaniku ne zaupam več.

Morda pa naredimo 2 ekipe za Watkins, ki je samo 6 ur. ;) 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
  • Haha 2
Link to post
Deli na drugih straneh

U bistvu je @PEK napisal vse kar je za povedat. Edino kar se mi zdi je da moram obrazložit tisto srečanje s steno.

Pač tipičen slovenski manjvrednostni kompleks me je izdal. Po vsaki dirki do sedaj je tekla debata čigava je bila katera stena, no zdaj imam tudi jaz svojo, tako da... kompleks ozdravljen  :D

Kot pa vidim se bo SloRacing endurance sega še nadaljevala [ok]

 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Kako pa se piše oni pri iRacing:DD. Moram malo govoriti z njim, za kaj so nam na štartu dodelili P30?

Kaj pa, če se je morda štel Q čas onega, ki je od ekipe prvi vozil Q. (moj 1:59:30)

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...