Skoči na vsebino

Dirke v prvenstvu


Recommended Posts

Tudi mene presneča hitrost Italijanov v Lambotu... Je pa res da naredijo po 200-300 krogov pred dirko treninga... Jeffrej s borih 15 jim še nekako uspe slediti, mislim pa da na Laguni ne bojo tako dominantni...

Moja dirka super, če ne bi vmes 2x zgubil nadzora nad to Oreco in šel travo kosit ter zidove premikat. Dobre borbe z Darrenom in Simonem, ko sm drugič prišel iz boxa tudi 3wide v T1... kako smo to preživeli ne vem. 

Škoda napak, drugače bi se boril za 1. mesto, tako pa dokaj daleč zadaj ostal na drugem... 

Zdaj pa v pesek. :D 

Link to post
Deli na drugih straneh

khm, je kdo rekel napake? :D 

V kvalifikacijah sem ujel ritem avta, prilezel celo na P2. Potem pa štart dirke, totalna nezbranost, grem na široko v T1 in gledam bolj nazaj kot naprej, odletim ravno v T2. Potem pa prebijanje navzgor do P3. Tokrat bi lahko imeli vsaj četveroboj za zmago, a je bilo preveč napak - jaz sem se iz boja izločil po 10s dirke [Jel2]

Link to post
Deli na drugih straneh

Goran, hvala za popestritev dirke, pošteno sva se udarila :D  

Sam sem vedel, da za Lambote ne bo šlo, sicer na en krog sem še bil tam tam, samo za dirko pa nisem našel pravega setupa za Merca. Nos tega avta nekako ne sodeluje z mojimi idejami :D  

Štart je bil ok, kakšnih večjih napak ni bilo, samo enostavno sem bil prepočasen, da bi lovil tiste spredaj.  Ob postanku v boksih sem prepozno zaviral in me je odneslo iz mojega boksa, zato me je med postanki Goran šišnil. Nato sem mu sledil, prehitel, pa se malo oddaljil, pa me je spet ujel in sva si menjala mesti. V prvem delu je bil hitrejši on, v drugem jaz. Dokler nisem 2 kroga pred koncem ugotovil, da so bile Orece prepočasne in da se ne bo izšlo z bencinom. Tako sem zadnji krog odpeljal v leru in uspešno prečkal cilj s hlapi v kestlu. 

Na Laguni bomo boljši. 

 

A je še komu kaj linija štekala, meni je nekajkrat grdo zatrzala slika? 

Link to post
Deli na drugih straneh

3. Laguna Seca - 01.04.2018
lagunapic.jpg

Steza Laguna Seca (špansko za izsušena laguna) je bila zgrajena leta 1957 v okolici mesta Monterey v zvezni državi Kalifornija.
Glavna atrakcija 3,6km steze je zloglasni ovinek Corkscrew. V tej šikani se dirkač spusti za kar 18 metrov vertikale, v vsega 135 metrih steze. Žal smo prav zaradi te značilnosti tukaj že videli smrtno žrtev (Gonzalo Rodriguez 1999).

Nedelja 01.04.2018
Q  21:00
R  21:15
67 Laps LMP 

 

 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

*** DANAŠNJA DIRKA (LAGUNA SECA) ZARADI VELIKONOČNIH PRAZNIKOV PRESTAVLJENA NA 27.5.2018 ***

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

3. COTA - 15.04.2018
tumblr_opju4jERsM1v5jzqco1_1280.jpg

Circuit of the Americas je ameriško dirkališče dolgo 5,515 km v okolici mesta Austin v Teksasu, ki od sezone 2012 gosti dirko Svetovnega prvenstva Formule 1 za Veliko nagrado ZDA.

Nedelja 15.04.2018
Q  21:00
R  21:15
44 Laps LMP 

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

4. Virginia - 29.04.2018

JPrice_IMSA_VIR-6896.jpg

Čaka nas še eno razgibano dirkališče, tokrat na vzhodni obali ZDA v zvezni državi Virginia. Težka zavita proga v okolici zelenega mesteca Alton nas bo s dodobra namučila svojimi 17. zavoji na krog.  

Nedelja 29.04.2018
Q  21:00
R  21:15
54 Laps LMP 

Tagam, da ne bo kdo pozabil: @ingange  @rokovnjac

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...