Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

Pred eno uro, silicijeva dolina je napisal:

Ta Ferrari ima dosti boljši oprijem in ga lahko zares "španaš" v ovinek. 

 

Ma je pa ni. Če na zaviranju v R1 nisi kot bubica, te lahko hitro kaznuje. Pa še dve mesti sta taki.

Danes smo polek tebe imeli trije predstavitev naše mrcine in se je pokazalo marsikaj. Prvo: res rabimo vsi mikrofone pa na klepet, saj je vprašanj in zagat ogromno...

Ps: časi za enkrat niso pomembni, saj več kot 10 krokov ni skupaj spravil nihče. Ko pa bo za nami 5-10 stintov brez obračanja ipd, bo pa druga.

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
  • Like 1
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

Ker mi je @enjoyer83 omogočil editiranje prvega posta sem vse kar je pomenbno prestavil tja. Tam so zdaj vse povezave na trading paints in linki do vseh setupov. Če bo še kaj takega bom še dopisal tja :)

Sem probal od Marjana setup in je dost sličen mojemu. Mogoče malo bolj stabilen. Časi so ostali praktično enaki mojim, z mojim sem bil hitrejši za 0.1 sekunde. Skratka nič :)

Prestavna razmerja so res prekratka... za hotlap-at je uredu za endurance ne. Manj ko se bo motor vrtel manj bo pil. Manj bo pil , manj boksov bo treba. V celi dirki se da sigurno kakšen postanek samo na ta način prihranit. A je kdo gledal koliko časa izgubiš z vožnjo čez bokse ?

Z pritiskom v gumah se tudi jaz še nisem nič igral. Najbrž pa se da kakšno desetinko tudi iz tega še stisnit.

Jaz sem odpeljal 1.42.2xx , top čas če sem si prav zapomnil je bil sekundo hitrejši. Očitno tudi v temi temperatura full vpliva na čase. 

Za danes imam dovolj, Jutri pa sprobam še setup od @silicijeva dolina:)

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Hey, ne vem , tole z menjavami bo treba sprobat čim prej da vidimo koliko časovno pobere. Kolikor sem gledal po iR forumu pišejo svašta, tako da niti sam nisem več prepričan kaj je res..

Drugače pa bomo sigurno še kakšno letos odpeljali in upam da boš zraven... :)

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Ej, včeraj me je žena uspela zvlečt stran od volana.....ko sem se vrnil je bilo vsega že zdavnaj konec! :mangel:

p.s.: je bilo pa hecno, ker Marjana nisem slišal in sem bral samo odgovore od Sašota sem bil primoran si predstavljat kaj Marjan govori! Marjan, nisem vedel, da si tako pokvarjen :DD

 

Link to post
Deli na drugih straneh
23 minutes ago, mancSLO said:

1. Kje prestavljate. A ko tardeče pevič blinknejo ali malo kasneje?

2. TC1, TC2. Kje je razlika?

Včasih mal prej včasih kasneje......recimo drugi (ta dolgi) ovinek v levo si pomagam, da me potegne v ovinek s tem, ko prešaltam iz 4. v 5., naslednji v levo pred ravnino pa tiščim 3. skoraj do onemoglosti......
Do nedelje bom glih na časih Sašota 8)

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, res bi bilo fino, da imamo kanal nekje (v discordu imamo sedaj 24h room ali pa v igri). Ker je kar nekaj za podebatirat. Potem si pa ljudje vse sorte domišljajo pa pokvarjeni ven pridemo :DD.

Mitja, boš povedal, kako imaš to namen speljat (sašota ujeti). Overall pa moramo razmišljati, kako našega lepotca do cilja spraviti in ne nasedati na hotlap čase. 1:41 pri 10l bencina v zavetrju je čisto lepo videti, ampak za 24h čisto OFF podatek. 

Mene bolj skrbi, ko je vse preveč napak na zaviranju. Pa na pospeševanju iz šikane na ovalu me je tudi znala desna šikana, če sem jo preveč sekal, zavrteti.

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 2 urama , markop je napisal:

Fantje srečno. Bom spil en bombardino na za vas :)

Ti kar pij... naslednjo endurance ne boš mogel, ker nimaš več bonus izgovora zakaj ne greš z nami :D

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 2 urama , mancSLO je napisal:

Ja, res bi bilo fino, da imamo kanal nekje (v discordu imamo sedaj 24h room ali pa v igri). Ker je kar nekaj za podebatirat. Potem si pa ljudje vse sorte domišljajo pa pokvarjeni ven pridemo :DD.

Mitja, boš povedal, kako imaš to namen speljat (sašota ujeti). Overall pa moramo razmišljati, kako našega lepotca do cilja spraviti in ne nasedati na hotlap čase. 1:41 pri 10l bencina v zavetrju je čisto lepo videti, ampak za 24h čisto OFF podatek. 

Mene bolj skrbi, ko je vse preveč napak na zaviranju. Pa na pospeševanju iz šikane na ovalu me je tudi znala desna šikana, če sem jo preveč sekal, zavrteti.

Bomo danes kar Discord uporabili ker je najmanj ene 30x boljši od tega kar je v iR :)

Kolikor sem včeraj videl ko smo se vozili skupaj bosta hitro pri meni samo videti morata kje začet zavirat,zavijat in kdaj bit na gasu.Včeraj sem obljubil, da pošljem replay kroga ampak sem na koncu tako vehamentno zaprl iR in šele ko sem bil zunaj mi je usekalo, da nisem shranil replay. Se opravičujem, bom napako odpravil danes.

Časi na dirki bodo krepko padel.Zdaj več ali manj vsi še sprobavamo kje je limit,kje se da mogoče kakšno desetinko pridobit. Na dirki tega definitivno ne bo. 

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Ammm, ok, sorry za to ma wtf je discord:roll:

In, lahko z oculusom govorim al morem se kaj priklopit na ze tako polno zaseden racunalnik? 

P.s. Sašota ujamem tako, da se mu pribijem v rit na prvem ovinku...z lahkoto:DD

Link to post
Deli na drugih straneh

Hehe v T1 očitno vedno zaviram prehitro :D

Discord si snameš tukaj https://discordapp.com/

Instaliraš ,narediš account ....

Ko boš imel vse to narejeno ga poženeš in klikneš na zobnik (pobarvan rumeno, sam se slabo vid )

image.png.336a39848ee2b1cea319cd2537fc0077.png

Greš na Voice & Video in v kolikor nimaš kljukice v Push to Talk jo dodaš in klikneš v okence spodaj (tam kjer pri meni piše GAMEPAD11) , pritisneš gumb na volanu in to je to... fajn je , da, če si imel ta isti gumb v iR prej zmapiran za kaj drugega da ga v iR pobrišeš...

image.png.098c659e00396e5c163a0dce90015472.png

Potem zapreš to okno (pritisneš ESC na tipkovnici).

Ko boš v iRacing-u potem vedno kadar boš kliknil ta gumb se bo kar boš govoril slišalo pri vseh, ki so na istem kanalu kot ti.

Ko imaš vse to narejeno samo še klikni spodnjo povezavo in bi te moral zabrisat na  SloRacing.

https://discord.gg/7tBjDb

Ko boš na sloracing kanalu pa samo še klikneš 2x na Daytona-24h in si notri.. Če si naredil vse prav se moraš pojavit tako kot spodaj vidiš za mancslo :)

image.png.02826bee34d1e034adbdc8ab978adbd4.png

 

Če te bo kaj j.... pa sej veš... napiši na Viber pa ti bom pomagal...

 

P.S : Za oculus ne vem če ima vgrajen mikrofon, če ga nima potem si moraš še mikrofon extra priklopit v mašino :)

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...