Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

Ne vem za kateri avto se boste odločili, ampak absolutno preskočite Ferrari GT3. Že cel teden ga drsam (BSS) in je absolutno nekonkurenčen.

Piše zgoraj GTE  [Joj]

Uredil - markop
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

Meni je ta čisto cool in lahko tak ostane tudi za dirko :)

By the way, danes se bova z Mitjem po 20h podila po Daytoni na kakšnem hosted serverju. Če imate čas se nama pridružite :) 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 21 urami , mancSLO je napisal:

Seti:

Marjan:  https://1drv.ms/u/s!AiZ1Wr9e1NvhgsJtVx7BqwwUlmjzrA

Sašo:http://www.slo-racing.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=2037

 

Ps.: kaj (predvidevam da na zaviranju) delam narobe, da se z vsakim setom, ki ima BB nastavljen na 50 do 51 na zaviranju razkantam (mi odnese zadek). Če prestavim na 52,5, je bp...

Sem sedaj na SWA motorsports 24 hours serverju: https://www.twitch.tv/canadamaster

Predlagam, da bi se setup prilepil čisto na prvem postu. Hvala za setupe :) 

Link to post
Deli na drugih straneh
Just now, silicijeva dolina said:

Skin je lep in ga lahko komot uporabimo za dirko. Če pa se da @Mitja M. še malce poigrati ga lahko naredi malo bolj živahnega, da ne bo klasično rdeča :) . Drugače pa [ok]

Vzeto na znanje.....če prav po vseh skinih do zdaj, ugotavljam, da čim Ferrariju odstraniš rdečo barvo mu zraven vzameš en del njegovega bistva :dodgy:  ...sory, nisem še v pravi fazi da bi to misel orisal za lažje dojemanje :DD

Link to post
Deli na drugih straneh

No, saj ni panike.  Sedaj sem malo potreniral oziroma bolj kot ne spoznaval tega Ferrarija. Uporabil sem ta setup od Sašota in sem mu moral spremeniti prestavno razmerje. Podaljšal sem 5. in 6. prestavo, da se motor na oni dolgi ravnini ne zaletava prehitro v rdeče polje. Prav tako sem premaknil brake bias bolj nazaj, da ne zavrti vozila. Drugo pa sem pustil, čeprav mislim, da se bomo morali še malce poigrati z pnevmatikami in sicer pritiskom. V teh parih minutah sem naklepal čas 1:42:22. Najboljši pa je imel na serverju mislim, da nekje 1:40:xxx. Je pa to čisto druga pesem kar se tiče vožnje in gripa kot pa sem bil tega navajen v BMW Z4 GT3. Ta Ferrari ima dosti boljši oprijem in ga lahko zares "španaš" v ovinek. 

Dodal sem "popravljen" setup in povejte kako se vam zdi. Prav pride vsakršen nasvet (tudi ostalih mojstrov tukaj na Slo-racingu.

Daytona-R2017.sto

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...