Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

2 hours ago, edgeslo said:

Sam incident bi mogoče še označil kot racing incident, sam glede na to da ga potem ni spustil nazaj je to svinjski move. 

Tu se pa mislim, da vsi strinjamo. Pa po 24h urah...

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

BTW, a veste, da je ekipa v modrem dirkalniku vozila na enem simulatorju z enim accountom in ni bilo potrebno delati driver swapov? Z vsako menjavo so prišparali 6 sekund in iRacing jim je to dovolil.

Link to post
Deli na drugih straneh
pred 3 minutami, markop je napisal:

??? Kaj ni driver swap zahteva, pa "equal share",.... ?? Kako ?

Saj kao vsake tolk časa naj bi zamenjala account, tako da sta ustrezala pravilom...

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, samo kao ne vsakič ko sta se dejansko zamenjala kakor jaz vse skupaj razumem. iRacing naj bi jima dovolil deliti rig ne pa accounte , kar naj bi dejansko počeli.

Ne vem kako je bilo pri DP, samo pri GTE je dotakanje goriva trajalo dlje kot menjava voznikov in gum, tako da u bistvu če si delal driver swap ali pa ne si stal enako dolgo v boksih...

Link to post
Deli na drugih straneh

Hja, če sta dva je "equal share" pravilu zadoščeno, če samo enkrat na sredini dirke dejansko naredita driver swap. Vse ostalo lahko samo sharata rig. Sramota. Koliko je pokvarjenih ljudi je neverjetno.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ampak res... kaj bi vse eni naredil samo da lahko zmagajo.

Ampak kot vedno ima tle tudi iR dost masla na glavi... V vsakem primeru bi človek pričakoval nek uraden odziv iR, pa nič..vsaj za enkrat. 

Pa pravijo da smo mi Balkanci ? Sej smo, samo v poštenju pa nažgemo te Amere za svetlobna leta :D

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 1 uro , markop je napisal:

Je pa res, da so edini, ki organizirajo 24h urni event takšne razsežnosti. 17 splitov in 639 voznikov v prototipu, 920 v GT3 in 1043 v GTE. 

Uff, cifre [ok]. Čeprav kot sem ujel kake streljačine or something premorejo krat 10 playerjev na enkrat brez večjih težav. Naj me kdo popravi, če ne drži.

Sicer pa razen težav na začetku (ko smo se logirali) vsaj pri meni ni bilo. Pa sem šel nekajkrat na server in dol z njega. Prav tako so to počeli verjetno ostali in ni prav nič frezalo. Kot v nekaterih drugih dirkačinah v preteklosti :dodgy:...

Link to post
Deli na drugih straneh
pred 6 minutami, mancSLO je napisal:

Čeprav kot sem ujel kake streljačine or something premorejo krat 10 playerjev na enkrat brez večjih težav. Naj me kdo popravi, če ne drži.

Ne vem, če jih premorejo 24 ur brez prekinitve povezave. Pa pri streljačini je malo drugače - če malo zašteka, si se zaletel v steno in imaš buško. Ko te ubijejo, si naslednjo rundo čil in zdrav. Ko se tuki zaletiš v steno pa vsi vemo kako je...

Pričakovat, da ti bo povezava 24ur delovala brez prekinitve do nekega serverja v USA je kar optimistično. Internet je živo, ki se vseskozi spreminja in včasih ob kakšni spremembi kakšna krajša prekinitev ne uide. Kako pa to iR serverji pohendlajo je pa druga stvar.

Odzivni časi so okrog 100ms. Pri 300 na uro je to cca. 8m. Dobro, da sploh vsaj tako dobro dela, kot dela ...

Link to post
Deli na drugih straneh
pred 4 minutami, edgeslo je napisal:

Tudi jaz razen tistega da na začetku nisem imel nobenih težav. Smo imeli očitno srečo :D

 

Oni niso imeli sreče, ki so nas zapirali. So okusili štajersko vročo kri :P...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...