Jump to content
edgeslo

Daytona 24h 2018

Recommended Posts

Vsa čast da ste zmožni tolk odpelat... En šiht ur na dirkača? noro. 

• Upvote 2
  • Thanks 1

Odlično 12. mesto :) Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani :D 

Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko [ok] Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem, da je fantastičen. 

Se vidimo na Le Man-u :) 

• Upvote 5

Uff, tole je pa bil vikend :D

Zgodil se je vse od tega da nas varnostniki niso spustil do avta (rešil Marjan z dostopom do kreditne kartice :P ),smo bili v borbi za stopničke,padal na začelje, se prebijal naprej... ni da ni.
Najboljša pa je bila definitivno izkušnja druženja z "domačimi" ! Še preden sem začel "težit" in iskat ekipo,sem vedel da če naberemo prave "ase" bo top doživetje in tako je tudi bilo.
Skratka led smo prebil, zato .... stay tuned :D

Edited by edgeslo
  • Upvote 3

By the way, baje je neka pobuda pri virtualnih prebivalcih Daytone da bi šikano preimenovali v Beno's chicane :D

• Upvote 1
  • Thanks 1

Ko je silicij (1. stint) zapeljal z boksov sem čakal, kaj bo v prvi šikani. Ni me izneveril - sem rabil štamperle, da sem prišel k sebi. :)

Fantje bravo. Epsko.

giphy.gif

• Upvote 1

Hahaha še sedaj mi gredo kocine po konci, ko se spomnim kaj se mi je zgodilo :D [Joj] Ampak potem se je vse poklopilo in seveda se je izšlo tako kot se pač je :)  

Ps: Še vedno trdim, da je bilo v tisti šikani krivo razlitje olja :D 

Edited by silicijeva dolina

Top, vsaka cast za tole. 

A  bo kaksen podrobnejši recap? 

OK zdj sm videl na FB, Radicals so zmagal dejansko split1 s takim "prehitevanjem" v zadnjem krogu? Bad. 

Edited by PEK

Ja, dejansko top split se je končal takole . Še en dokaz da tudi v top splitu se dogajajo sranja.

Sem sicer malo prebral na iR forumu in pišejo da baje ga sploh ni hotel prehitet ampak so mu lock-nila prva kolesa, zdaj kaj je res in kaj ne... 

Pa ni problem sam move ,bolj je u bistvu problem da niso igrali fair play. Jebiga incident se pač zgodi, ampak  kadar prehitiš na tak način je edino fer, da bi ga spustil nazaj .Sploh pa če je res da je imel velik boljši pace v zadnjih krogih...

Jaz bi jim z lahkoto vzel mesto! Ker ce nasprotnika ne bi bilo bi on sam koncal desno v travi!

Sploh ni debate!

• Upvote 1