Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

Štart: solidno, brez zapletov. @silicijeva dolina me je dobro spravil (spotter) preko prvih krogov. Konstantni časi, avto ostal cel. Razen:

-  +10 sec prve menjave (prekmalu zaviral v PIT IN- da nebi penalty dobil)

-  +15 sec druge manjave(pit speed penalty. Pritisnil limiter, vendar je bila hitrost kako sec. prevelika) drugač pa:

SAŠOOO, jest te bom ubou, ko si me dal prvega, hehe [dance]. Še dobro, da nimam onih kablov doma za utrip merit...

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

Po 107 krogih odlično 6 mesto  .  [champ] Stopničke še vedno realno dosegljive .

Z vsemi ki dejansko dirkamo so na isti strategiji kot mi, eni iz ozadja pa sprobavajo srečo z daljšimi stinti...

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Štart: solidno, brez zapletov. @silicijeva dolina me je dobro spravil (spotter) preko prvih krogov. Konstantni časi, avto ostal cel. Razen:

-  +10 sec prve menjave (prekmalu zaviral v PIT IN- da nebi penalty dobil)

-  +15 sec druge manjave(pit speed penalty. Pritisnil limiter, vendar je bila hitrost kako sec. prevelika) drugač pa:

SAŠOOO, jest te bom ubou, ko si me dal prvega, hehe [dance]. Še dobro, da nimam onih kablov doma za utrip merit...

Dokler ne štartaš enkrat v endurance dirki ne moreš rečt da si sploh kdaj štatal :D 

Sorry , ampak to je bil the only way da pridemo v split kjer ne bomo vse pometli ali pa ostali daleč zadaj. :)

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

@PEKHvala. V uradnem streamu je to ob 21:11:40 do konca. Je pa res amatersko tip izpeljal zadevo. Menda ni prvič, ki se tako loti prehitevanja. Tip ima IR ~3300, vendar to še nič ne pomeni. Vozi serijo z nizko udeležbo in znano je, da tke serije napihnejo IR.

Sicer pa dajmo naši. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Naj še jaz nekaj napišem. Ponavadi me na začetku dirke izdajo živci in to se mi je tudi zgodilo in za las sem se izognil zidu. Malce so prispevale tudi nove pnevmatike in seveda premalo treninga, ampak OK, končalo se je dobro :D Mislim, da imamo z pomočjo ostalih dirkačev v naši ekipi še velike možnosti, da dirko zaključimo med top 5. Sicer pa je edino pomembno, da dirko zaključimo in da konec koncev uživamo :) 

  • Upvote 2
  • Like 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...