Skoči na vsebino

1. Salzburgring - 5.11.2017


Recommended Posts

 

tcr-salzburgring-2017-pepe-oriola-lukoil

5.11.2017

Potek dirkaškega vikenda

  • Kvalifikacije: 20:15 (15 minut)
  • Dirka 1: 20:30 (60km=15 laps)
  • Dirka 2: 5min po koncu prve dirke (reverse grid prvih 10)
  • 100% Fuel
  • 100% Tire Usage 
  • Obvezna uporaba PLP
  • Password: sloracing

Prenos: 

Ne pozabite še fonta kopirat v AC direktorij (Fonts), da bo dashboard v avtu delal :)

Uredil - skopusnik
Link to post
Deli na drugih straneh

Nisem se niti prijavil, ker so bili plani za nedeljo drugačni. Vseeno prišel na dirko. Samo to bom povedal. Take zabave že doglo ne. 3... 2... wide in prehitevanj ter zgubljenih in odbitih napadov niti ne znam naštet.[ok]

Uredil - markop
Link to post
Deli na drugih straneh

Super dirke res. :lol: Z @Ale sva zapela v prvi dirki na izhodu iz enega ovinka, res si bil z zadnjim kolesom na mojem sprednjem kolesu na notranji strani ampak js mislim da sem se držal skrajno levega roba, replaya mi pa ni sharnl tolk dolgega za začetek prve dirke da bi pogledal. Po tem ko sem dohitel parček ko se je kregal za prvo mesto so sledili nori fighti, me je pa v zadnjem oinku zadnega kroga presenetil na bremzanju in sem šel v maline. Po parih krogih druge dirke sem videl da mi ne bo ratal držati razdalje od dohitevajočega pangerja in sm sam upal da bo kako večjo napako naredu. No do tega ni prišlo in sva mela zadnje par krogov kr fino zabavo :D Še dobro da sm Eržena pa Mateja poslušal pa se prijavil ker bi dosti veselja zamudil :P Se vidmo na naslednjih dirkah.

Uredil - Grebenc Gašper
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...