Skoči na vsebino

Flat6 @ Sebring Nedelja 22.10.2017 20:00


57X

Recommended Posts

  • Odgovori 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Za udeležbo potrebujemo: rFactor2: Steam Store Enduracers Flat6 modt: Steam Workshop Sebring International Raceway: Steam Workshop Server: slo-racing.com flat6 Geslo: slorf2 Trening: o

@Grebenc Gašper tut jaz sem bil mal presenečen. Sicer imam pa že "nekaj let" prakse tako, da se kar hitr prilagodim avtu, kar se pa proge tiče sem mel pa celo dirko mal težav z najpočasnejšo kombinaci

Malenkost, sam da je delalo, kot mora (z manjšim glitchem ). Glede na vložen čas za postavitev serverja (noben do zdaj mi še ni dal toliko mislit) mi je res kr mal bad, da mi potem na koncu ni zneslo

Posted Images

pred 26 minutami, Grebenc Gašper je napisal:

@treker @edgeslo Vem da sta bila takrat na RD dirki zraven. A je kir pomislil da bi se nam pridružil? :P

A jest pa ne smem:P.

PRIJAVA !

Ps: @markop, če slučajno prideš, se tole ne šteje v najin score, ker proge ne poznam, iRacerji pa ste abonmirani gor:lol:.

Link to post

Ja na nočni je najslabše, če sam ostaneš. Meni se je to slučajno:DD zgodilo, pa moram reči, da ni bilo panike in da se kar dobro vidi. Sploh ognjemeti pa to naredijo sceno top.

Je pa proga šolski primer, kako na najmanj 10 mestih izgubim po 0,5 sec. zaradi napačne linije, sploh ne veš, kje je apex... Pa še z dx11 nimam kake delte, da bi videl, kje je to.

Skratka top proga. Mod pa ajde, OK. Po mojem so porši bolj togi.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...