Skoči na vsebino

GT3 Pack DLC


57X

Recommended Posts

Dajmo še kakšno na račun vsebine rečt.

Včeraj zvečer sem po stezi pognal Bentleya, Mercedesa in Radicala. Lahko rečem, da sem.. rahlo do pretežno razočaran :( Predvsem me je negativno presenetil zvok. Pričakoval sem nekaj povsem drugega. Ne sami toni avtov, ki so, roko na srce, povsem ok. Zvočne razlike med avti, so slišne na prvi sluh, tu nimam pripomb. Zmotilo, me je to, da ni tistega klasičnega "grmenja" motorja, globine.. - težko je z besedo opisat :)

Radical ima nek grafični bug, tudi sicer mi kar občutno šteka s tem DLC jem. Sem probal URD EGT in Enduracers Flat6 in je oboje smooth as silk.

Vodljivi so.. klasično GT3. ..zeh tudi v rF2. FFB zadovoljiv. za kakšno bolj konkretno kritiko/pohvalo, pa sem zaenkrat premalo vozil.

Grem še Corvetto sprobat. Pa Camarota, da se prepričam kako je z zvoki. Renaulta pa verjetno sploh ne bom zagnal.

Link to post

Zvoki znotraj avtov tako tako (al smo razvajeni od automobiliste ajga) :D, zunaj pa lepo rohnijo sam to nam nč ne nuca :D Obnašanja GT3 avtov so itak preferenca posameznikov in men so dobri v tem packu. Še zmerej mi je pa ves komplet dost boljši kot v AC. 

Link to post

Heh, sinoči sem odpeljal eno, ja. Bugasto vse skupaj, tako da so bile Q v freez mode:confused:. Nekaj o tem pišejo tudi na official forumu, tako da nebi jaz kaj več.

Drugih še nisem poizkusil, me je pa presenetil Callaway C7 GT3-R. Res da imajo na simracing-gp.net ABS in TC OFF, ampak vseeno je bila vožnja tega avta vse prej kot GT3 igračkanje. Že če primerjam z default Camarom, sem našvical še pa še. Avto iz ovinka total neposlušen. G. @Grebenc Gašper, (btv imaš d´best sliko profila, a ne @Rokovnjac 8)) mi je na hitro malo pomagal pri nastavitvah, ampak težko rečem, da je samo podkrmarjenje problem.

Ps: Problem rešen: na njihov server moram preko lobby louncherja, ne pe preko linka na njihovi spletni strani. Njihov tech support se je odzval zelo profi.

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...