Skoči na vsebino

2. Road America - 15.10.2017


Recommended Posts

Server znova postavljen. Voting omogočen (20% da je uspešno glasovanje). Grip nastavljen na 99% - če se ne motim se je prejšnjič dirka začela na 97 pa še nekaj promilov. Cca. vsakih 7 krogov se je dvignilo za 1%.

Pred 19 urami , Rokovnjac je napisal:

Ali se da na serverju nastavit, da neha nabijati sekunde, ko se recimo razbiješ na stezi in greš z ESC nazaj v bokse. Ker dokler testiramo je tole totalno mimo, da potem čakam 2 minuti, da se spet lahko odpeljem na hiter krog. 

Kakšne sekunde nabija? Ne razumem ...

P.S.: Celotno konfiguracijo sem dobil od core racing admina, tako da ne vem, če je to kakšna nastavitev in je v konfigu niti ne najdem.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eko pa še moj report . Na dirko sem se res dobro pripravil . Od peljal sem veliko krogov in tudi 2 celotni dirki proti Ai. Kolko sem samozavesten se je videlo na na practice ko sem na SS postavil

Server je online. Stracker tudi.  

Najprej čestitke za P5, bravo Miha   Q: Sem šele na koncu spravil pravi krog skupaj, kar je bilo dovolj za P7.  R: Štart malo zamudim, samo potem do konca prvega kroga pridem nazaj na P7, s

Hvala za porihtan server :D 

Sekunde so verjetno maslo Lahov, da se ne da kaj goljufat al kaj. Ja, če sredi kroga greš z ESC v bokse in hočeš takoj začeti nov krog iz boksov imaš v štartu se mi zdi 40 s zamrznjene kontrole. Če se zmotiš in daš še enkrat ESC, ti nabije še enkrat toliko. 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Pa tole je še dobro vedeti:

We never use the pit lane speeding penalties in AC, just enter at whatever speed is safe depending on any traffic around you. You should keep 4 wheels inside any pit entry or exit lines.

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...