Skoči na vsebino

PC2 Time Attack Tekmovanje


play

Recommended Posts

  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pridno nižam ....urca zjutro in urca ponoč..to mi je dohtar predpisal

Marjan Koderman 1:22:840 PC

Hehe tole si poglej, adijo pamet!    

Posted Images

Pred 6 urami , play je napisal:

Lukja  je res huda, sm da pride na 5k rpm ubibože....moj nov cajt je trenutno 1.18.3xxx , se kr da ja....

@play kapo dol, dobro kombinacijo si izbral ;)  Današnji trening teka sem opravil in proti večeru se malce zapodim po tej pisti, da vidim, če se lahko približam vašim časom, ki so zares noro dobri.

Link to post

Hehe nardiš 100+ krogov, pa te kr še vleče da bi korge risla....moj nov cajt je 1.18.020  , sicer se kr igram z nastavitvami, pa vseen stock nastavitve so čist ok, je pa res sama pista kr všečna, meni je EVO nor, norija :)

Link to post
  • 2 weeks later...

hehe koncno sem sel mimo ghost rivala na prvega mestu TT-ja, ki mi je na ravnini vedno usel :D

1:17:818 in koncujem svoj izziv...job done ;)

P.S: vem da ni rezultat iz PT, sam sem rabil ghosta za orientacijo kolk kje driftnt :DD

DAEE86D8D5EBF47CD57B97BB7EE88186B2EBC755

Link to post

Men je žal tako mal nas je da si nebi mislil, vozmo trenutno 5 al 6 folka, ne vem ..., mislils sem si , da se pa nas bo mnde nabral v ps4 pc in x1 vsaj 20 čudakov, pa očitno ni več čudnega folka...., ker bi se moglo nadeljevati 15tega celo že druga pista, nas pa ni, in očitno v 4 dneh nas ne bo dosti več, bom rečt prestavil za GT SPORT, tukaj pa izžrebal enega kandidata za tolažilno nagrado, ker vesel sem da nas vsaj nekaj sodeluje, pa vseeno za moje pojme 4x premalo...(tudi v GT sportu  nimam nekega velikega upanja, ker špilov ni glih prodanih ne vem kaj, bomo vidli...

Link to post

Sm ko en x žuliš dinamično vreme, ne vem sploh kaj drugega bi še človek igral, seveda če imaš rad dež, norija res..., pa tudi če fizika ni čist top, je vreme tko noro, da bi človk kr igral in igral, res imaš dela in uzivaš ko se podalga suši, ostanejo zapalete, aqua in vse te fore, norija res!

 

Bomo pa tko nardil, naj tema ostane, kdor se vpiše da bi vseeno rad vozil kr naj, pa kasneje naredimo, važn da nas bi blo vsaj recimo 15..., bi blo kr OK!

Link to post

Kdor ima špil in čas, naj prosim odpelje še kak krog, dobiše tukaj, ker bom 25.10.2017 žrebal enega iz SLOR za tolažilno nagrado, ni važno da je čas TOP, važno je trenutno le sodelovanje, ker time selim v GT SPORT ker nas bo kot kaže že kmalu nad 20 voznikov, če pa se nas enako nabere še v pc2 ponavljam zgodobo oz tekmovanje!

 

Če ima kdo kako kritiko, da mu tole ni OK, naj vseeno prosim javi, gre sicer za mojo odločitev, ker nas je trenutno na vseh sistemih ps4 pc ali x1, nič več kot 6 nas je, in nas je res bore malo, čeprav je špil zelo ok!

Povdarjam še en x, če nas bo več, ponovimo zgodbo!

Link to post
  • 2 weeks later...

Ker zamujam z :

 

25.10.2017 žrebal enega iz SLOR za tolažilno nagrado

 

Se vam VSEM zelo oproščam, žreb pa je navrgel da bon 20eur iz playgame.si prejme hitri mancSLO 


Prosim glede bona da se mi naj napiše na info@playgame.si naslov in gsm tel, hvala Manc!  

 Vseeno v primeru da vas bo na sloR več za nabijanje pc2, lahko enako zgodbo rade volje ponovimo, ker pa nas je v GT sportu skorja že 100 igralcev (koliko bo resnih nimam pojma) se je glavno tekmovanje spremenilo v GT SPORT SLOVENIA, objavljeno v GT SPORT oddelku, hvala vsem na udeležbi!

Vse og GT S tukaj!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...