Skoči na vsebino

Recommended Posts

Pred 10 urami , PEK je napisal:

Če bo tale parček opazil, da je en avto občutno OP, naj mi prosim sporoči preden ga vzame... :P

Za enkrat kaže da bi lahko bil določen model rahlo v prednosti. Po skrivnih testih v Polhograjskih dolomitih, smo prišli do ugotovitve, da bo veliko odvisno od trenutne forme in pa od zaplat, ki bodo dostavljene s strani glavnega razvijalca programa. Lahko bi rekli, da imajo vsi GT2 dirkalniki možnosti za zmago, samo potrebno bo izkoristiti prednosti in pa zmanjšati slabosti na izbranem. Se pa strinjam, da bi lahko vsaj še en avto bil konkurenčen prvemu, ki sem ga omenil. Drugi in tretji sta pa v rahlem deficitu, vendar smo v ekipi opazili, da se že nalagajo kilogrami na določene modele, čeprav ne nujno na prave. Več pa čez par dni, ko opravimo še komplet program dirkaškega vikenda. 

Resno pa začetnikom priporočam Kobro, pardon Ameriško ropotalo :D 

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ka je zdej banda, kej furate? Jutri vas z @enjoyer83 s temi stroji pričakava na gridu:       Seveda gredo zasluge za izdelavo poslikave @Luka Peklaj oz. Lux Liveries. 

sveže iz pečice skinpack

po dolgem času super in čista dirka, borbe z vsem in vsakim, ki se je našel okoli mene in praktično brez vsakega dotika, zadnjih 8-9 krogov pa lovljenje teammata in preklinjanje prometa ker mi je vedn

Glede PLP . Obstaja varianta , da uporabimo kakšno modificirano različico ki bi dovoljevala večje  št. "izletov"  glede na to da bodo dirke 1 urne ? 

Sem malce potestiral Donington Park in PLP je res neprizanesljiv oz slabo umeščen na progo . Sem dobil veliko opozoril čeprav sta bili še 2 kolesi na stezi .

Razumem ,da bo za vse enako  ampak ker imamo še dovolj časa da predebatiramo ...

Mi je pa tudi jasno ,da to za seboj potegne veliko komplikacij .

Link to post
Deli na drugih straneh

Po testiranjih v Barceloni in Spa-ju lahko rečem, da BOP ne štima.
Kakor se lahko že vidi po prijavah na core-racingu je en avto občutno boljši od drugih.
Porsche in Corvetta sta na default setupu dobro izenačeni, čeprav mislim da ima Porše več potenciala.
Tudi bencina uporabi občutno manj.
BMW zaostaja za njima,
Ferrari se pa Porscheju odpelje za pol sekunde..

Barcelona default setup:
Ferrari: 1:47:558, 30 litrov pokuril v 6,6 kroga.
Corvette 1:48:066 30 litrov pokuril v 6,6 kroga
Porsche 1:48:100 30 litrov pokuril v 7,4 kroga
BMW 1:49:100* 30 litrov pokuril v 7,2 kroga

*BMW-ja sem vozil najmanj, z dobro linijo bi se dalo zbiti kakšne pol sekunde.

SPA default setup:
Ferrari 2:19:692
Porsche 2:20:228
Corvette 2:20:885*
BMW  2:21:169*

*Ta dva sem vozil najmanj saj je bilo takoj očitno katera dva sta kandidata. :P 

BMW na splošno ni bil briljanten nikjer,
Corvetta je težka in understeera kar ne ustreza mojemu stilu vožnje. Je pa zelo konstantna, ko enkrat ugotoviš njene limite.
Ima pa najdaljšo zavorno pot (+100kg glede na ostale gt2 avte). Robnike pobira kot da jih ni. :D 
Porsche je zelo stabilen, trakcija iz počasnih ovinkov je najboljša izmed vseh.
Ima najboljšo porabo, končna hitrost na ravnicah je kar podobna s Corvetto.

Res je da so bili vsi na default setupih in da vsakemu ustreza drugačen stil vožnje, vendar mislim da bi bilo potrebno narediti popravke.
Za izenačitev Porscheja in Corvette bi morali corvetti odvzeti extra kilograme, tako bi se pokrili extra kilogrami ki jih bo potrebno dotočiti med postanki :D 

BOP predlogi:

Predlog 1: Ferrarija, Porscheja in Corvetto spraviti na BMW-jev nivo.
Predlog 2: Črtanje BMW-ja in zmanjšanje BOP na Corvetti in Porscheju.
Ferrari in Corvetta bi bili brez kazni kar izenačeni, Porscheju bi bilo potrebno zmanjšati restriktor na 15%-20%, kilograme pa pustiti.

Še en krog z malce nastavljenim Ferrarijem in supersoft gumami (hitreje kakor je trenutni RSR rekord :P).
 


Če bi kdo rad poizkusil GT2 avte z BOP lahko pride potrenirat na Dizel Race Team server. 
Pass: sloracing

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Sedaj sta na voljo tudi 2 serverja z BOP/Restrictorjem kot bodo v prvenstvu:

1. Dizel Race Team 2  (Donington) 
2. Slo-Core Test (Donington)

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...