Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ka je zdej banda, kej furate? Jutri vas z @enjoyer83 s temi stroji pričakava na gridu:       Seveda gredo zasluge za izdelavo poslikave @Luka Peklaj oz. Lux Liveries. 

sveže iz pečice skinpack

po dolgem času super in čista dirka, borbe z vsem in vsakim, ki se je našel okoli mene in praktično brez vsakega dotika, zadnjih 8-9 krogov pa lovljenje teammata in preklinjanje prometa ker mi je vedn

Janko čestitke. Dobr ga vleče v hribe. :DD

Matjaž dobre borbe. [ok]
Mislim da sva se samo enkrat rahlo dotaknila, v zadnjem ovinku, ko se mi je pojavil understeer 
Če bi vedel da si na drugačni stretegiji, ne bi toliko branil mesta saj nama je Janko kar pobegnil.

P2, super rezultat sploh glede na to, da je bil last minute setup.
Bo potrebno odpraviti mid stint understeer. :roll:

Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo naši.

Oblačno vreme in pretemno. Sem mislil kar odstopit. Vožnja več ali manj na pamet, daleč od kakega napadanja.

P11 na koncu, nekaj borb z Goranom[ok] in Matejem[ok], za kaj več pa preveč izletov iz steze.

Ginette preveč respecta. Vozite race linijo, mi opravimo svoje.

Sedaj sem pogoglal in je page UP za bolj svetlo nastavit. Ali pa bo treba do mestne optike spet oziroma zaključit sim kariero:oops:.

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

po dolgem času super in čista dirka, borbe z vsem in vsakim, ki se je našel okoli mene in praktično brez vsakega dotika, zadnjih 8-9 krogov pa lovljenje teammata in preklinjanje prometa ker mi je vedno pobegnil :D 

čez cilj sem prišel 0,2s za njim, še bi bilo zabavno če bi bil kak krog več... 8)

Link to post
Deli na drugih straneh

https://youtu.be/382QK8mX1Fc?t=1937

Lahko rečem samo kapo dol za tako fer dirkanje! Super dirka je bila. Na začetku sem še lovil Alena in ga tudi prehitel, a sem bil na drugačni strategiji. V drugem delu dirke se mi je samo še odpeljal. Na koncu me je začel lovit še Tomaž, a mi je nekako uspelo ostati malenkost spredaj, da ni pripravil konkretnega napada.

 

Prva dirka po kakšnih štirih mesecih. It's good to be back!

Link to post
Deli na drugih straneh

Sumljivo dober pace in več ali manj vožnja na prvem mestu. Edin problem, ki sem ga imel je bil v 10.krogu, ko mi je AC zmrznila na mestu za kakšnih 4-5sekund, potem pa sem nadaljeval z istega mesta kjer se je vse ustavilo. :| Avto mi je res odgovarjal. Tudi zaostale Ginette za krog so se lepo umikale oziroma držale linijo, tako da sem lahko šel vštric kakšen ovinek z njimi. 

Kar se mene tiče je vse potekalo tekoče med klasama, je pa treba mal seveda met rešpekta in če ujameš tam okoli T2 na downhillu slabšo klaso, pač počakati za njo in pozabiti na tiste dobre pol sekunde, ki jo izgubiš. 

Bomo pa malo pogledali, če ne bi bilo bolj pametno imeti Q 20min (prvih 10min ena klasa, drugih 10min druga klasa)

Tokrat je bilo dovoljeno še SS in SH gume, mislim da na naslednji to ne bo več na izbiro... 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Pred dirko sem mislil da bo večja štala s Corovci a je bilo use kul. Ginette so se pa tak umikale ko da jih je strah, ene 2 sta pri manevru zapeljale celo na travo in ena je šla v spin. Nevem če se niso ustrašili skina :D

2 hours ago, PEK said:

Sumljivo dober pace in več ali manj vožnja na prvem mestu. Edin problem, ki sem ga imel je bil v 10.krogu, ko mi je AC zmrznila na mestu za kakšnih 4-5sekund, potem pa sem nadaljeval z istega mesta kjer se je vse ustavilo. :| Avto mi je res odgovarjal. Tudi zaostale Ginette za krog so se lepo umikale oziroma držale linijo, tako da sem lahko šel vštric kakšen ovinek z njimi. 

Kar se mene tiče je vse potekalo tekoče med klasama, je pa treba mal seveda met rešpekta in če ujameš tam okoli T2 na downhillu slabšo klaso, pač počakati za njo in pozabiti na tiste dobre pol sekunde, ki jo izgubiš. 

Bomo pa malo pogledali, če ne bi bilo bolj pametno imeti Q 20min (prvih 10min ena klasa, drugih 10min druga klasa)

Tokrat je bilo dovoljeno še SS in SH gume, mislim da na naslednji to ne bo več na izbiro... 

Kar se tiče kvalifikacij, ja obvezno oz. zlo priporočljivo ločeno, ker drugače ni nujno da bodo vsi imeli možnost vsaj enega čistega kroga. V najslabšem primeru pa Ginnete spusti GT2 naprej pa one direkt za njimi in bi bilo nekaj časa preden prvi in usi naprej ujamejo zadnjo GT4.

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 10 urami , PEK je napisal:

Bomo pa malo pogledali, če ne bi bilo bolj pametno imeti Q 20min (prvih 10min ena klasa, drugih 10min druga klasa)

Meni je pa tudi to čar, da moraš malo razmišljat kako in kdaj boš odpeljal krog ter kako boš prišel okrog Ginnett. Tukaj smo načeloma vsi na istem. Če si toliko hitrejši pa potem na dirki nadoknadiš, kar jo naredi še toliko bolj zanimivo. Sem prepričan, da je bilo Jankotu dolgcajt na dirki :) 

 

Pred 4 urami , mancSLO je napisal:

Ker kako njihovo ekipo srečaš tudi v ligah najvišjega ranga v iRacingu.

Ni to isti core. Na iRacingu so tile CoRovci: https://www.coresimracing.com/

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...