Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ka je zdej banda, kej furate? Jutri vas z @enjoyer83 s temi stroji pričakava na gridu:       Seveda gredo zasluge za izdelavo poslikave @Luka Peklaj oz. Lux Liveries. 

sveže iz pečice skinpack

po dolgem času super in čista dirka, borbe z vsem in vsakim, ki se je našel okoli mene in praktično brez vsakega dotika, zadnjih 8-9 krogov pa lovljenje teammata in preklinjanje prometa ker mi je vedn

Pred 21 urami , mihagapiha je napisal:

Se pravi, to je samo za "pare"?

Ne, lahko se prijaviš tut sam, ampak na koncu bi bilo vseeno bolje, da se potem razporedite v ekipe tisti, ki jih ne boste imeli, da bo malo bolj zanimivo tudi ekipno tekmovanje... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Iščem sovoznika za to prvenstvo. Dirkal bom Ginetta G55 GT4.

...and that's the limit of my Slovene for the day. :)

I've raced in Core before. I left because I didn't have enough time to practice properly before the races, and because of that I was racing against some people who weren't racing well - I spent more time trying to avoid them crashing in to me than defending against them. The racing here is much better - I'm still being overtaken, but it's fairly here. :)

I have an actual rig now, so with that and the races being every two weeks rather than every week, I should be able to practice enough to be at least somewhere mid-pack again.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ha načeloma mi je vseeno . Bi pa želel nekaj konkurenčnega , ker imam že dovolj handikapa zaradi pomanjkanja talenta , ne rabim še počasen avto . [iz]

Ko se najde sovoznik za ekipo se bova pogovorila , kaj nama najbolj ustreza .

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Nekaj vprašanj. Kaj za neke DLCje je potrebno imet za vozit prvenstvo in bi bilo možno sproti pisat še kdo se prijavlja preko CORE, da malo vidimo v katero klaso se folk prijavlja ? Thx.

 

Link to post
Deli na drugih straneh

DLC, ki ga rabite je Porsche Pack 3 (Porsche RSR 2017) in Dream Pack 2 - ni pa nujno, samo se potem ne boste mogli udeležiti zadnje dirke (Barcelona).

Na Core je na prvo dirko prijavljenih zaenkrat 4x Ginetta GT4 in 3x GT2. 

Prijavljene na CORE si lahko ogledate tu (GT4) in tu (GT2

 

Pred 14 urami , Tibernius je napisal:

I've raced in Core before. I left because I didn't have enough time to practice properly before the races, and because of that I was racing against some people who weren't racing well - I spent more time trying to avoid them crashing in to me than defending against them. The racing here is much better - I'm still being overtaken, but it's fairly here. :)

 

Tibernius i raced few core races, even started from the back and it all seemed very fair to me through the field. Darren tries to keep fair guys and gets rid of any problem-makers ASAP. Looks like he s doing a great job on that. 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Še en info:

Za vse res ne vem, kako hitri so, bi pa prosil, da tisti ki veste da ste nekoliko počasnejši raje izberete GT4 klaso.

Vse to zaradi boljšega dirkanja, saj ne bi bilo fer, da bi nekdo z GT2 avtom vozil tako počasi, da bo oviral najhitrejše v GT4 klasi. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...