Skoči na vsebino

Slo-Racing Meet 2017 (tokrat zares)


Recommended Posts

  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No tisti, ki smo počakali, da je prišel smo dobili svoje.   Ko smo začeli se je ravno prav segrelo in iz oblakov se je pokazalo sonce, tako da smo imeli idealne pogoje za vožnjo.  Ker nas je bilo

Kaj povedat... tega HD sem mel letos poln kufer, tretjič smo se dogovarjali in še tretjič je šlo nekaj narobe. Čakali smo 4h, a na koncu se je (vsaj meni) splačalo. Dobili smo tri brezplačne vožnje (j

Ni šlo vse po planu, ampak meet nam je uspelo izpeljati Jaz sem se imel prav fajn, nove kosilnice so bile tudi zabavne. In spet sem dodal par obrazov k vzdevkom 

Posted Images

Aktualno definitivno je. Še sporočim ali bo možno brezplačno oz. če bo na voljo kakšen popust...

 

Rok za prijave je 11.6.2017

Ko bomo vedeli število udeležencev, bom dobil tudi informacijo od HD kakšna je cena za vožnjo...

Link to post

Naceloma me interesira vendar bi rabil vedeti od kdaj do kdaj bo dogodek in ali bomo lahko vozili tudi tisti ki nismo vozili HD prvenstva. 

Popoldne imam namrec en rojstni dan na katerega skoraj moram iti :dodgy:

Link to post
Pred 19 urami , zamex23 je napisal:

Si vprašal za večje sedeže? :D

 

"Z našimi gokarti se lahko udobno vozijo osebe velikosti do 155cm do 205cm in teže od 50 do 120kg." Bom vprašal, če pašeš ...
 

Link to post

Hvala g Murn oz g Murn Google hvala vam! Mene žre da vas pridm pogledat...

 

SPLAČA SE , 30 HP ČIST OK!, ŠE jače bi blo k9, k10 cca skor 50 hp....

 

Rotax 125 MAX:  
Prostornina: 125ccm 
Moč: 30 KS @ 11500 RPM
Link to post
Pred 4 urami , Matjaž Murn je napisal:

Glej urnik. Ne vem pa kolk casa bojo ostali tam

Če se dobite ob 15. uri, bo po moje to njihov termin od 16h - 18h. In če bo res tako, pol nimam glih velik možnosti, da jih ujamem. Ko zaključim se slišmo, pa bomo vidl... hvala za info.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...