Skoči na vsebino

Slo-Racing Meet 2017 (tokrat zares)


Recommended Posts

  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No tisti, ki smo počakali, da je prišel smo dobili svoje.   Ko smo začeli se je ravno prav segrelo in iz oblakov se je pokazalo sonce, tako da smo imeli idealne pogoje za vožnjo.  Ker nas je bilo

Kaj povedat... tega HD sem mel letos poln kufer, tretjič smo se dogovarjali in še tretjič je šlo nekaj narobe. Čakali smo 4h, a na koncu se je (vsaj meni) splačalo. Dobili smo tri brezplačne vožnje (j

Ni šlo vse po planu, ampak meet nam je uspelo izpeljati Jaz sem se imel prav fajn, nove kosilnice so bile tudi zabavne. In spet sem dodal par obrazov k vzdevkom 

Posted Images

Ne vem, če mi bo uspelo pridt. Ta dan sem na GHD Gorjanci, kjer se lahko treningi zavlečejo tut do 18. ure. Ob kateri uri pa naj bi karte vozil?

Link to post

Matjaž poizveduje, kdo vse bo lahko vozil (samo udeleženci HD prvenstva ali vsi ki pridemo - dvomim da nas bo skupaj 20), potem moramo javit približno točno število, da nam HD pove tudi uro. Glede na to da se dobimo ob 15h, verjetno ne bo hitro.

Pa spet pišem isto. Še vedno se lahko oglasiš, tudi če malo kasneje ;)

Link to post
Pred 14 urami , edgeslo je napisal:

Kaj naj rečem.. bi prišel pa se je burazer odločil poročit ,tako da se ga bom nalil tam :D

Mal off topic, kje in kako lahko pritisnem donacijo ?

HREMO SKUP?

Šnopc je kul donacija al ne?

Link to post
Pred 1 uro , Ale je napisal:

Ne vem, če mi bo uspelo pridt. Ta dan sem na GHD Gorjanci, kjer se lahko treningi zavlečejo tut do 18. ure. Ob kateri uri pa naj bi karte vozil?

Pomoje po 16h al se motim?

Ale če ti lahk kak pomagam greš lahk z nami recimo?

Link to post

@enjoyer83 skoraj nemogoče ocenim kdaj bi lahko prišel. 1. uradni trening se začne ob 11.h, 2. se pa začne eno uro po koncu prvega. Pol je enako še 3. trening. Zdej pa lahko samo ugibam kolk bo vsak trening trajal in kdaj se bo začel naslednji. Niti se še ne ve kolk tekmovalce bo na štartu, pa kolk se bojo razbijal, pol bi se moral pa še do Krškega pripeljat. Mah zdej, ko seštevam ure...rajš ne name računat, žal...:oops:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...