Skoči na vsebino

2. 911 RSR 3.0 @ Riverside Spike - 14.05.2017


Recommended Posts

Kr dobr čas... So neki problemi z AC serverjem vrjetno... nekaj časa deluje, potem pa ko gre spet na next session napiše nek problem in ga ni več v lobbiju... bomo probal zrihtat... 

Trenutno naj bi bil online, vem pa ne kdaj bo spet zginu... 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Rokovnjac vidim da je šel do @mancSLO po napotke za zadnji nascar ovinek in ga odpeljal 0.6sec bolje kot jaz... 

Mal smo offtopic. Moje mnenje o helicorsi je super. Večkrat dejansko sredi ovinka vidim koliko se lahko še priblžam, oziroma koliko se moram nekomu vštric še umakniti samo na podlagi te aplikacije,

Trenutno na serverju z novo sklopko, očitno sem jo skuril na Bathurstu prejšnjo. :D Lah se kdo pride mal potrenirat 

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo jaz bi se tudi prijavil (Juretič Mark) da probam ce bo koncentracija zmogla 22 krogov :)

 

Nimam pa izkusenj s tako dolgimi dirkami v AC, dajte mi samo malo namignit koliko je potreben tire management, koliko postankov pricakujem,... Ne rabim podrobne taktike ampak samo okvirno.

Pa se nekaj mi ni bilo jasno, v opisu eventa pise da je poraba gum in goriva 150% v igri ko sem treniral sem pa imel moznost samo 1x, 2x, 3x kar se gum tice in ON / OFF za gorivo. 

Kako priblizno naj si nastavim da poustvarim priblizno realne pogoje?

 

Link to post
Deli na drugih straneh
Just now, Stiven Vrtarič said:

Ej Mark a si delu mogoče na Telemachu ti?

1.31.604 woop woop :D

Sem taprav ja, sem ti ravno hotel pisat ;)

 

Kolk se kej spuscate v nastavitve vozila?

Vem da sprasujem neumnosti ampak sem zadnjih 10 let prezivel v tisocih krogov Gran Turisma in mi je AC popolnoma nov svet :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Hahahaha kje si bivši sodelavc, nisem vedu das ti tut dirkač :P

Kar se tiče setupa, ti dam jz loh moje nastavitve...Če čš povej ti nalimam. Kokr sem brau je najbol pomemben Caster pa Tyre pressure, tko da če to nimaš prov nastavlen ti tut Aero pa Suspension ne pomaga. Lah pa ostali majstri povejo, česar tut jz ne vem :D Grand Turismo je arkada proti ACju. Men osebno top simi so AC, LFS S3, RFactor2 pa IRacing

 

Uredil - Stiven Vrtarič
Link to post
Deli na drugih straneh
pred 27 minutami, Matjaž Murn je napisal:

Javi kakšno napako?

Ej sploh mi ga ne pokaže, kot da ga ni.

Predvčerašnjim sem šel prez problema gor. 

Uporablam pa Content Manager, če ma to kaj veze.

Link to post
Deli na drugih straneh

image1.jpg

Poglej, da imaš tiste kvadratke pravilno označene, pa da imaš Porše DLC, v katerem je ta avto. Če DLCja nimaš ti ga ne bo najdu. 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
  • PEK unlocked this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...