Skoči na vsebino

1. 911 RSR 3.0 @ Mt. Panorama - 07.05.2017


Recommended Posts

Haha, kak avto pa kaka proga :D 

Ne vem če sem 2 kroga isto odpeljal.

Q: Nekje zadaj,

R: Po štartu je bilo vse belo in en kup avtomobilov po stezi, sledi kreš bum beng in zadnje mesto. Potem se počasi prebijam do ene 11 :D, ko se v unem tunelu polnem betona razkantam in gredo vsi mimo. No razen team mata Marjana. Do konca se mi zdi da še ene dva prehitim, ki stojita ob progi in fertik delo. Zabavno je pa bilo :D 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mal akcije z nedeljske dirke.

Presenetljivo dobra udeležba.  Q Pole. R prehitro prešaltal v 2. a še nekako uspel obdrzati vodstvo. Potem prvi krog lep boj z Rožičem, s katerim užćgeva tandemsko powerslidanje v zadnjem ovin

Danes prvič od HD GT3 zagnal AC, odpeljal ene 15krogov, 2.25.5. Zakaj ni beleženja časov na serverju?    

Presenetljivo dobra udeležba. 

Q Pole.

R prehitro prešaltal v 2. a še nekako uspel obdrzati vodstvo. Potem prvi krog lep boj z Rožičem, s katerim užćgeva tandemsko powerslidanje v zadnjem ovinku, pa njega odnese malo na travo na zalost. Potem vozim sam, si mislim da bom prišparal malo gume, ampak karnaenkrat Murn in Aleksandrov mimo mene... :o  Na koncu mi uspe mimo Aleksandrova, ker naredi napako v predzadnjem krogu, Murn je bil prehiter. 

Dobra dirka zame, veliko borb, upajmo da bo tako tudi na Riverside. :)

rsr.jpg

REZULTATI!

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Prevelika želja po vodstvu, kar se je končalo s spinom. (noob :D )

Potem sem naredil 2-3 prehitevanja, enkrat nabasal vrtečega Eržena, enkrat še sam malo popravil sprednji spliter, ter nato vozil cca 10 sek za vodilnimi pol dirke.

Link to post
Deli na drugih straneh

Najprej se moram vsem skupaj opravičiti za povzročitev verižnega trčenja, jao :( Stivnu sem omenil naj bo previden v T1 in evo, instant karma :D Takoj zatem na ravnini pa jst nč kriv :mangel:

Nora kombinacija, največ borb je bilo kar s teammateoma, na srečo smo vsi delali napake, kar je naredilo vse skupaj še bolj zanimivo. Raje ne povem kako sem v zadnjem ovinku izgubil eno mesto ... ah, nič ne dé, saj je fun ;)

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Ko prideš iz rf2 na tole sploh ne veš, če volan še dela. Sem šel ven v nastavitve gledat, če je vse OK.

Verjetno zanimiv kombo, ampak bi rabil 200 krogov treninga za okoli P8:P...

Ps.: sem sedaj rpl. gledal, pa bi šel morda še kak meter bolj levo, da me nebi krešnili v prvem ovinku polurne dirke...

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema

Ne jamri Koderman, v Nascarju tud kdaj pa kdaj nogo daš z gasa :D

Super kombo, mal smo čaral, se čakal, spinal, bumpal.. good fun :) Upam, da mi rata pridet na naslednjo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...