Skoči na vsebino

Dirt Rally - Fun eventi


n1vekk

Recommended Posts

  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Peugeot 306 Maxi - Rally Germany V Nemčijo se bomo ta vikend podali s Peugeot 306 Maxi. Z močnim atmosferskim motorjem in podvozjem pripravljenim za asfaltne ceste se ta avtomobil v vojaški bazi

BMW M3 - Grčija Po dolgem času bo v Dirt Rally Slo-racing ligi spet fun event. Po grških brzincih bomo dirkali z BMW M3, ki s 300 "konji" in pogonom na zadnji par koles omogoča obilico drsenja po

Subaru Impreza WRX STI - Wales Rally GB Tokratni Fun event bo potekal (kot lahko tudi iz slike ugotovite) v Veliki Britaniji s Subarujem Imprezo WRX STI Group A. Rally bo malo daljši, obsegal bo

Pred 18 urami , Matjaž Murn je napisal:

Ja, ampak to samo za tebe, k si že donator. Ostali so prisiljeni v to brezplačno!

Mal slabo si pogledal...nisem samo jaz donator. [jezik12]

Link to post

Pozdravljeni po dolgmu cajtu... :)

Sm še mislu da bi odpelu tole nazadnje, pa sm biu mal prepozn...tku da mogoče naslednjič.

Špilam pa tku malo DR zadne cajte da bi biu sigurno več s ceste kot na cesti... :)

Nekak me ne prtegne več tolk ta špil, zadne cajte se bl nazaj v RBR vode podajam (nova NGP fizika se mi zlo dopade)...če je za tam kej interesentov bi se dal tud tam kšn event zrihtat recimo...

Drgač pa seveda čakamo na Dirt4 in upajmo da bo fizika na nivoju... :)

Link to post
  • 2 weeks later...

4_1995_GB_1.jpg

Subaru Impreza WRX STI - Wales Rally GB

Tokratni Fun event bo potekal (kot lahko tudi iz slike ugotovite) v Veliki Britaniji s Subarujem Imprezo WRX STI Group A. Rally bo malo daljši, obsegal bo 12 hitrostnih preizkušenj ter trajal od 26.4. ob 12:00 do 3.5. ob isti uri. Vremenska napoved kaže, da se nam tisti teden ne obeta veliko padavin vendar ploha ali dve nista izključeni. Avtomobili so izposojeni, nastavljanje onemogočeno, ekipa, ki popravlja avto pa vaša. 

Link to post

Ajoj ker nepozoren bedak sem jaz!!!! Namesto Subaru Imreza 1995 sem vzel 2001 in to videl sele po prvi dirki ;( Res ne vem kako sem lahko zamesal, ce vse pise :angry:

@nivek_m se da kaj narest mogoce...me lahko kako poresetiras al pa kej?

 

 

Link to post

Ekola sem sel ven pa takoj nazaj ...da vidimo. Rezultat je se zmer moj star not.

zal ne pomaga...se vedno pridem notri z 2001 Imprezo in ponovno lahko startam od zacetka.

Tnx anyway. Sola za naslednjic. Uzivajte!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...