Skoči na vsebino

DIY Ideje


sniperprof

Recommended Posts

  • Odgovori 76
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

UPDATE: Well that was easy! lol. naredil sem malo reverse engineeringa pa sem si napisal svoj arduino program za nadzirat motor ker nimam takega "shielda" kot je potreben za napisan program. Lepše sem

Zdravo! Evo, s temle se pa jaz malo igram, ko mi čas dopušča. Sekvenčni menjalnik po zgledu Heusinkvelda. Lasersko izrezan iz pločevine in težek slabo kilo. To je eden prvih prototipov, ki je sic

Nekaj novega 🙂 Vzmet je malo predolga in premočna, pa nekaj ostalih malenkosti je še za popravit, sicer pa sem kar zadovoljen in presenečen, da je že v prvo tako dober izdelek. Edino program me š

Posted Images

Po mojem kot pravim conrad electronics. Drgač pa ja ebay, alixpress majo ampak to je vse "no brand" in vprašanje če majo pravi bootloader. Tak da, najraje bi ostal na save strani pa grem za originalnim pride 28,85€ z poštnino in davkarijo. Plus tega da originaln ma več analognih vhodov, kot pa ti z ebaya...

Link to post

Nice! Dajte mi pa useen neki povedat, vidim, da vas več ludi kombinira z shifterjem od G2X volanov. A to odspod pršraufate na shifter tam k ma tista dva lukni za pritrjevanje? Da lahk pol kr vse skp sam z shifterejem prirtdite na mizo?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...