Skoči na vsebino

DIY Ideje


sniperprof

Recommended Posts

Tole bi ratalo okoli 30€, koliko bi bili pripravljeni dat za kaj takega? 

Glede montaže sta pa na zadnji strani 2x M3 medeninasta vložka, softversko je v bistvu minimalni setup. Treba si je naložit simhub in mogoče usb driverje za arduino ter si nastavit željene barve ledic

Link to post
  • Odgovori 76
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

UPDATE: Well that was easy! lol. naredil sem malo reverse engineeringa pa sem si napisal svoj arduino program za nadzirat motor ker nimam takega "shielda" kot je potreben za napisan program. Lepše sem

Zdravo! Evo, s temle se pa jaz malo igram, ko mi čas dopušča. Sekvenčni menjalnik po zgledu Heusinkvelda. Lasersko izrezan iz pločevine in težek slabo kilo. To je eden prvih prototipov, ki je sic

Nekaj novega 🙂 Vzmet je malo predolga in premočna, pa nekaj ostalih malenkosti je še za popravit, sicer pa sem kar zadovoljen in presenečen, da je že v prvo tako dober izdelek. Edino program me š

Posted Images

Če bi kdo rad imel prvi prototip se lahko kaj dogovorimo hh čene bo pa treba počakat da pridejo nove komponente xD Če bi kdo želel samo shift lights ni problema ker imam še nekaj na zalogi. V bistvu SimHub sem malo naštudiral tako da bi se dalo marsikaj naredit.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Zdravo!

Evo, s temle se pa jaz malo igram, ko mi čas dopušča. Sekvenčni menjalnik po zgledu Heusinkvelda. Lasersko izrezan iz pločevine in težek slabo kilo. To je eden prvih prototipov, ki je sicer že kar blizu končni verziji.

IMG_2054.jpg

IMG_2052.jpg

Link to post

Ja sprašujem zato, ker me zanima s čim delate ostali. Tale predlog od middlemana ni tak slab ampak v primeru, da boš hotu še kej druga zram prklopit in če se ti da malo z "programiranjem" poigrat, pa mislim da bo nano boljš, pa še mali je.

Js če si bom delal ročno, bom vrjetno andruinota nano probu. Btw ma kdo kak predlog, za design ročne, js bi si nardil analogno za rally?

Uredil - 50keda
Link to post

Ja, arduino me mika ravno zato, ker lahko zraven priklopim še ročno, ki je prav tako v planu, kdaj pa mogoče celo še pedala. Pa še merilne celice podpira, tako da je tudi analognost opcija.

Link to post
pred 20 minutami, 50keda je napisal:

Ja sprašujem zato, ker me zanima s čim delate ostali. Tale predlog od middlemana ni tak slab ampak v primeru, da boš hotu še kej druga zram prklopit in če se ti da malo z "programiranjem" poigrat, pa mislim da bo nano boljš, pa še mali je.

Js če si bom delal ročno, bom vrjetno andruinota nano probu. Btw ma kdo kak predlog, za design ročne, js bi si nardil analogno za rally?

Zdravo

Malo si tega poglej. 

 

Link to post
22 hours ago, mihagapiha said:

Arduino nano je majhen in ima vgrajen USB hid vmesnik. Super simpl. Lahko simuliras osi (joystick) ali tipke ali oboje. Ene 20eur stane. Jaz sem si tako rocno naredil.

@bhp me je opomnil, da Nano nima USB HID vmesnika - moja napaka. Jaz sem dejansko uporabil Arduino Micro.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...