Skoči na vsebino

Das Experiment


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Že dolgo se mi poraja ideja o nekem dirkaškem eksperimentu, ki bi potekal takole: Vsak prijavljen dirktno pred dirko popije 5 pirov (0,5L , 4,5 - 5%, lager pač), ali pa podobno količino alkohola v

Zame je 5 pirov preveč. Jaz ponavadi spijem 2...mogoče 3, pa ga že dobr čutim. Da bi jih spil 5, grem pa sam še na kavč, ne pa za comp. dirkat. Pač, uživam v piru, ne pa v pijanosti, ki pride od tega.

woohoo...ce bo tole ob petkih sem natural born&ready

Na lan partyju sem to že večkrat probal. Sicer je blo to ene 15 let nazaj, smo pa bolj streljačine igral. Tist je blo tut zanimivo, k si dvojno vidu, pa nisi vedu katerga strelat. [Jel2]

Se pa strinjam z damage na OFF. Jaz bi še obvezni postanek uvedel, da bom šel lahko scat vmes... 

Uredil - Ale
Link to post

Js sm glih hotu napisat, da ne pijem alkohola, se pa javim za testiranje kakih drugih substanc organskega izvora [Jel2]

Pa dejmo npr naredit primerjavo različnih substanc :shock:

edit: a postanki bojo tud? :D:D:lol:;)

Uredil - 57X
Link to post

Pol se tole kar strinjamo... Jaz mislim da če se gre na soboto, sem prvo pripravljen tok spit 25.3. 

Kako ste ostali s to soboto? Pa se dobimo na TS ali Discord itak kakšno urco prej da spijemo v miru tisto količino alkohola, ali skadimo kar rabimo. :D Pol pa gasa. Dirko bi dal tam nekje od 19-21h enkrat. 

Link to post

K za cajtom, če pa šnopc, pa ne vem kaj ne nuca že do 12ga leta dalje, treba vedt da dolenci večina fruajo 2.0 že zgodej dopolde, tko da ni šans da Murna in podobne nažgete, pa čeprav mate en kup žganja v rit...mal heca more bit!

Nism hotu oment te lepe zelene rastline, k itak smo še tko daleč, da bo pol kdo nabil na forum da smo tle gor sami ala narkomani, tko da če kaj moti list javorov, naj ga en dol pokne....mene ne moti, men lepo diši, ubija raka, si na izi, ne rabiš lett 200kmh, ker je pol že 100kmh kr ok brzina, vse skup na izi...sm tisto po parih gramih maš pa ti švoh thcja, dej prever če nimaš preveč cbdja, ker cbd preveriš tko, da zapališ 2,3 kose, pol se pa ornk z macolco po roki rukneš, in če nč ne boli, je polna cbdja, kar je ok da nč ne čutiš, če se ti pa ful mota v glavi, je pa preveč thcja...oboje je je kul., če te pa tole ne ubije, te pa nič Strain Review: Nuken 30%+thcja, ...alko pa ni kul, preveč folka poznam k so končal na vrbi, pod vlakom, ali brez jetr-ledvičk,bla,bla..., ne mislim pisat, vsak ve kaj je ok kaj ne, še ena nora: sm ču da sm tudi jaz ornk pijanc, k spijem 1x pir tedensko, se pravi rekreakcijski pijanc, kaj ste pol šele vi k 2, 3,4 x prie klofnete na dan, totalni problematiki....

Link to post

Si me pa nasmejal...:lol:

Aja pol sam omenjal nisi tega...tko, kot večina nas. A nisi bil na zadnjem Slo Racing pikniku pri Murnu v zidanci. Tam je blo kar veselo.

Zdej je men jasno ratal zakaj sva se zmeri dobr razumela, ko sva se kje srečala...[ok]

Zdej pa dost  :offtopic: z moje strani, da ne bomo čist teme zasmetil.

Uredil - Ale
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...