Skoči na vsebino

Porsche 911 GT3 Cup


markop

Recommended Posts

Sem naredil še kakšnih 100 krogov, sicer še ni prave hitrosti je pa vsaj konstantnost :D

Vreme sem si nastavil na 32 stopinj,clear, tako da je steza imela 41 stopinj,marbles pa na automatic.Pač boljš naštudirat v najslabših možnih pogojih pa potem dirkat v boljših kot pa vice versa :)

Skratka,najboljše kar mi je uspelo odpeljat je bilo 2.05.9 , konstantno pa sem lahko vozil cca. pol sec počasneje,optimal pa je bil, če sem si prav zapomnil 2.05.5 (vedno vozim z 55l, nimam pojma zakaj glih tolk :D ).

Kar sem spremenil od sebring-test ki je zgoraj v zip-u

- Spustil sem gume za 2 klika, oziroma tako da sem imel hot tyre pressure po petem krogu okoli 150kpa, približno enak tp je bil tudi po 12 krogih
- Povečal Toe-in spredaj iz -0.3 na 0-6 (oziroma en klik) .. se mi zdi da je zdaj lažje odpeljat zadnji ovinek, kjer sem imel prej občutek da je avto preveč naravnost rinil..

Drugače pa je setup enak kot je bil.Še vedno dovoli kadar si malo prepozen pri zaviranju z kontrolo zavore avtu daš malo boljšo rotacijo (in po možnosti spelješ ovinek :D ). Če koga to moti samo popravite break bias. Je težko verjet , samo včasih brake bias totalno spremeni avto.

V planu se imam samo še malo poigrat z sprednjim ARB .Imam feeling (se vidi tudi na replay-u), da imam dostikrat dvignjeno notranje sprednje kolo v ovinku, zdaj ne vem če igranje z ARB to rešilo oziroma ali je to sploh kakorkoli rešljivo pri tem avtu.

A mogoče kdo ve, telemetrija se ne beleži na TEST-u ??? Namreč ni mi posnel niti ene telemtrije pa zdaj ne vem ali je to bug ali pač še ena "dodatna funkcionalnost" iRacinga več :D

Še eno vprašanje. Kako vzamete zadnji ovinek ? Bolj ob stožcih,posredi ali čisto ob škarpi ? Mislim da je tle največ pridobljenega ali izgubljenega časa...vsaj pri meni :D

 

 

Link to post
  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če je slučajno kdo spregledal novico...

Tavikend smo v Watkins. So far dobre, intenzivne dirke. Bil celo v splitu z IR3700. Bolj zadaj no  Pa naj še kdo reče, da ni Porsche Cup odlično simuliran :  

@Matjaž Murn me veseli da ti je nucal  Je pa tako kot je @markop napisal, vreme igra v IR veliko vlogo.    Bom od sedaj naprej uploadal vse popravke setupa sem, pa če komu pride prav ok, če ne pa

@Matjaž Murn, hvala.Eh, jaz bedak stari.. sploh mi ni usekalo, da bi pogledal kakšen youtube posnetek, pa tudi če je z drugim avtom [Jel2]

Je pa tole je zelo podobno vstopu kot ga imam jaz :)

 

By the way....
Gradim pa že tudi novo taktiko za novo sezono...u bistvu bo kar neke vrste nagradna igra .

Ključnega pomena v taktiki bo tale skin

Untit44led_zpshim5i9rn.jpg

Igra pa gre takole... bolj kot bom spredaj v skupnem seštevku, več jošk se bo vidlo.
No,pa da vidmo kakšni deci bodo z mano dirkal :D 

Link to post

Vsaka dirka na koledarju ima vnaprej določen čas v dnevu v katerem se odvija. "Morning" in "Late Afternoon" imajo precej stabilne temperature, medtem ko "Afternoon" lahko temp precej niha v odvisnosti od oblakov. Meni osebno nnajtežji čas v dnevu, saj ti lahko komplet obrne setup.

Prva dirka, torej Sebring se dogaja zjutraj. Če trenirate si dejte to nastavit v nastavitvah.

Link to post

@markop hvala za Bathurst set. Sem odpeljal dirko - survival mode. 

Fora je bla v tem, da tik pred začetkom pogledam kako dolga dirka je in piše 22 krogov. Kvalifikacij pa ni bilo. Hitro v garažo mal natankat in natočim 55L. Se vsedem na grid in vidim, da je to za 21,1 kroga. Jao
[Jaoo] 

Ok, bomo mel pa fuel saving mode celo dirko, da napraskam en krog ekstra goriva... Peljem ene 6-7 krogov na tak način in prilezem do P7, ker so drugi crashal, nakar vidim belo zastavo za zadnji krog. Pa nism bil čist ziher, če mi prou kaže. No, dirke je bilo konec po osmih krogih, ker je bil time limit 15 min. To sem na info screenu spregledal, med dirko pa mi je pisalo x/22. No ja, vseeno je bilo fun, čeprav s pol gasa :) 

Ne vem pa zakaj je bil unofficial. Grid je bil poln. Včeraj sem MX-5 peljal pa mi je upoštevalo iRating in SR.

 

Link to post

Hehe, week 13 je, tako da so nekatere official nekatere pa ne :D

Drugače pa jim vsaj z Porschem nekaj ne štima v tem week 13. Na isto foro so nategnil mene, samo s to razliko da nisem rinil preveč naprej ker je kao dost časa :D No, ni ga bilo....

 

 

Link to post

Dober si, da si kar taklo šel tale Bathurst in to celo med W13, ko vse živo leze po serverjih. Jaz imam neko straho-spoštovanje do te in še nekaterih drugih prog in preden grem dirkat dobro premislim, če sem ready...

Btw...se ti dopade tale 911 ?

Link to post
Pred 12 urami , markop je napisal:

Dober si, da si kar taklo šel tale Bathurst in to celo med W13, ko vse živo leze po serverjih. Jaz imam neko straho-spoštovanje do te in še nekaterih drugih prog in preden grem dirkat dobro premislim, če sem ready...

Btw...se ti dopade tale 911 ?

Sej nimaš kej zgubit. Sploh pa ne med W13, ko tudi če kaj orto zajebeš, zapraviš samo čas (svoj in od nekoga drugega, če ga slučajno ven spraviš zarad svojga crasha).

911 se mi kar dopade. Ne dopade se mi pomanjkanje cajta, da bi ga vložu v kak trening. Kdaj boste peljali dirko ta teden? Jaz mislim, da lahko edino v petek proti večeru stisnem dirko notr... Se kdo pridruži?

Link to post

Jaz bom upam da med tednom že kej peljal če bo čas, drugače med vikendom sigurno kakšno odpeljem. v petek se lahko pridružim če ne boš prepozen. Drugače pa mi je uspelo med W13 prilezt to B licence :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...