Skoči na vsebino

Porsche 911 GT3 Cup


markop

Recommended Posts

Zdi se, da bo avto kar popularen pa dejmo temo zanj odpret.

Prilagam set za LeMans. Mogoče bom tokom tedna še kej krilce dvignil in povečal pritisk v gumah. Ideja je znižati rake in pridobiti kej na hitrosti.

Sem pa zdaj probal AC in IR varianto. Ja sem kupil AC DLC teden dni od tega. Sej je podobno pa vendarle zelo različno. Definitivno je v IR za celo kategorijo boljši zvok. Za pol kategorije je pa boljši občutek, ko blokirajo kolesa. V AC drsi, pri IR je pa to kar bolj kompleksno. V splošnem pa precej podobno. To sta dve največji razliki po moje. Pol so še manjše razlike in na splošno je v IR bolj specifičen (beri bolj bitchy). Tako, moj mini review. Je pa res, da sem v AC bistveno manj vozil, samo kaj ko drugam vleče.

V roku dveh/treh tednov pa sledi manjše presenečenje za uporabnike portala slo-racing.... #HYPE #HYPE #HYPE :) 

P:S ne pričakujte preveč....

LeMans 2017-S1 v1.sto

Uredil - markop
Link to post
  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če je slučajno kdo spregledal novico...

Tavikend smo v Watkins. So far dobre, intenzivne dirke. Bil celo v splitu z IR3700. Bolj zadaj no  Pa naj še kdo reče, da ni Porsche Cup odlično simuliran :  

@Matjaž Murn me veseli da ti je nucal  Je pa tako kot je @markop napisal, vreme igra v IR veliko vlogo.    Bom od sedaj naprej uploadal vse popravke setupa sem, pa če komu pride prav ok, če ne pa

Tako je. Na easy je recept. Vsako sezono kej dokupis,  ce lahko. Kar nimas preskocis ali pa tisti teden furas kaksno drugo serijo kjer imas vse potrebno.

Rotacija stez bo po sistemu skip barberja. Tocnega recepta zdaj ne vem. So pa vedno 2 ali 3 free proge, vecina iz N prejsnjih sezon in par novih. V skipu se je izkazalo za uspešno. 

Link to post

V drugi pa sem fasal v T1 [Jaoo]

Ne vem kolk je to dobra ideja da se dirka 2 štarta v obratnem vrstnem redu dirke 1 :angry:

Ma dobro, je bilo pa fun dokler je trajal :D

 

Link to post

Ker ena ni nobena, sem se prijavil še na tole za jutri.. Watkins in Porsche in daljše dirke kot 20 min... [wub]

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3521865.page

Je pa baje še nekaj placa, tako da če bi kdo... vse piše na linku.

 

Še link za live stream ki bo jutri ..

 

 

Uredil - edgeslo
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...