Skoči na vsebino

Project CARS 2


branebrane

Recommended Posts

ekola prvi tuning grafike je bil totalen zajeb. Ocitno sem ze na pol slep, ker zdej sem vklapljal vse zivo in mi je ratalo narest igro neigralno z 35fps. Kje hudica je reset defaults. Verjetno bom mogu konfig zbrisat, ker zdej ne znam vec nazaj nastimat :P

Sem sel pa cez ingame kalibracijo volana in je bolje...po kalibraciji pedalk mi je pa najprej indikator bar kar na 100 obstal in ni padel na 0 ko sem pedalko izpustil. V spilu gas ni delal. Sem potem ponovil in je kul.

Gremo na update GPU driverjev in brisanje (upam da pravega) configa v c:\Users\USERNAME\Documents\Project CARS 2\

 

wooohoo!

 

Link to post
  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej ko sm mal naštelu FFB se zadeva kar lepo pelje. Na primer Porsche GT3 je dost podobn kot v AC-ju, tut po filingu ga lahk podobno tišim. Potem so tu določeni avti, sploh dirkalni, ki imajo manj ko

Jaz sem PC2 tudi ob 2AM na hitro razdevicil na Imoli z Lambotom GT3 ter prvo dirko Ginett v karieri. Na prvo zogo zelo navdusen, mislim pa da se bom moral  z volanom tudi sam se poigrat saj se mi

Kurjenje gum za 100EUR! Zbiram hitre ali mal manj hitre kandidate, za tekmovanje v PC2 Project Cars PS4 tekmovanje bo Time Attack WTAC stil, nabijanje hitrega kroga, sodelujejo lahko VSI, k

Posted Images

konfig je bil pravi in ponastavilo mi je default. Driverji so zaenkrat tudi ok...motion blur by Union je pa ze na medium :D

 

Zdej spet lepo dela na tem GPU-ju in meni se zdi res cisto ok.

9FA53A6E2C731695DEDA27F3AC9DD018EA181ABF

 

 

64E547B1478072D43DB69BF451140C956D1734A5

Uredil - AliBuggy
Link to post
56 minutes ago, silicijeva dolina said:

Torej je igralnost in na splošno igralska izkušnja boljša kot v prvem delu?

Jaz sem kar se racing iger res amater, vendar kako sem bil pri prvem delu razocaran sem pri tem toliko bolj navdusen...ce ti to spoh kaj pomaga :)

Bojo poznavalci kaj vec povedali...igra pa ima za moje pojme potencial za take noobe kot sem jaz...se za setup avta posadko moram sprobat.

 

Link to post

Moje osebno mnenje je  ...  da je škoda evrov..

Zvok : ajde bože mili... porazen

FFB : boljš kot je bil v enki, samo še zmeraj to ni to... lahko še dva meseca sliderje premikam pa ne bo nič boljše, sicer pa če v profilu izberem pravi volan... to naj bi bilo to ?!?!?

Grafika : ajde, tle in edino tle kapo dol... sicer določena obdobja dneva zgledajo bolje od ostalih ampak ne glede na to, ziher najlepša "dirkačina" v zadnjem času.

Za vozit : ne vem, sam men je AC da ne rečem rFactor in iRacing bolj cool in po moji logiki bolj blizu to the real thing. Tle se mi zdi ko da imaš non stop nek assist on čeprav daš vse na off...

 

P.S. : Samo moje mnenje, ni nujno da se kdorkoli strinja z njim, in tistim ki vam je cool...super, you get what you asked for [ok]

Link to post

Kot smo rekli. Kot komplet čista desetka, če pa kdo išče zamenjavo za GPL, iR, AC, je pa tu ne bo našel. Mene npr. moti, ko ni Nascar rules implementiean (indy je in nebi bilo potrebno veliko), drugim je to vseeno.

Igra poizkuša pokriti širok spekter race eventov, kar je za nekatere cool, drugi pa prisegajo na namenske simulacije. 

Trg verjetno ozko usmerjenih simulacij ne prenese, tako lahko spremljamo napad dirt v iRacingu, možico avtov v AC.

Čisto moje menje pa je, da bi komot plačal 49€ (kot sem dal za PC2) za sim, ki nebi stavil na št. avtov ali serij, ker mi to ni merilo.

Ampak kot je @edgeslo rekel, vsakemu svoje.

 

Link to post

Kaj naj rečem, igralnost skoraj enaka kot pri enki, grafika za popizdit dobra, vožnja v dežju je razburljiva, sploh zaradi luž, ki se nabirajo ob večjem nalivu, meniji so lepo sestavljeni in ja, igra bi imela noro velik potencial, če bi ji fiziko pomagal Kunos narediti. Pa še kar se tiče VR podpore lahko rečem samo kapo dol. Igra deluje tekoče z vsemi detajli, ki jih pač premore.  Prehodi iz noči v dan pa so tako ali tako paša za oči, če pa dirko še začinijo dežne kapljice pa je že tako lepo, da sem namesto dirkanja raje opazoval okolico :D Zvok dirkalnikov mi je dober. Sploh BMW M6 GT3 ima super zvok.  Seveda pa bo ta igra kaj hitro romala v pozabo (vsaj pri meni), ker ji manjka tisto...

Link to post

Uff nor dan, vsaj zame, včer na polno cca 4h in le en avto Evo 900hp+ WTAC , pa da bi bil sm ta bolid v špilu, bi tkoj nabavil igro, ker timeA mene veseli na polno...kje začet:

 

Fizika je zihr boljša, vščeno mi je ko narediš vsaj 5 ali več krogov avto dela na polno, nato počasi odneha, gume itd, vseeno pa nastavitve zakon, FFB močan na ps4 pro konzoli, moti me totalno to, da je na slušalke zvok zelo slab, v pc1 pa je bil preglasen, tole mi je na polno žal, pa vseeno, da se dobr vozit...., sam bolid ima velik oprijeme, mislil sem da ne bo glih podobno kot iz pravih video posnetkov, pa so se zelo lepo približal, v avtu na polno poka sekevenca, meni rajcmaterjal...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...