Skoči na vsebino

DiRT 4


n1vekk

Recommended Posts

Ekola dela, res ti 10x hvala!

Dela v piko, aja drugače pa enako, ko se špil zalaufa, meni volan vrže v levo za 20stopnij nekej, enako kot tebi, ampak nato dela vse TOP!

ps: mogoče igraš kaj Asseto?

Link to post
  • Odgovori 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Me mika tisti stage creator - se bo vidlo kdo zna iz prve vozit ne pa kdo nima šihta.

Rallyasi smo in nismo zgubil bitko! Smo imeli starega kralja fizike...RB, kralja zabave D3 in semi midernega kralja simulacije DR . D4 je doprinesel MP iz D3 samo ne popolno. Je nekaj kar ne ve cisti kaj bi rad postal!  Dejstvo je, da sem na zacetku bil nad D4 igro vzhicen, ker pac prasinarji nimamo ravno prevec izbire. Kot sem ze povedal je najbolj motece monotono ponavljanje ovinkov, ko naredis par eventov s kompleksnostjo na full niti ne igra take vloge, ko izberes kaksen "nekomaptibilen avto".  Recimo Wales na polno zavitih ovinkov in F2 klasa bozansko, ker je moznost, da zajebes bremzo  in pristanes med malinam dost verjetna.....kdo bo chicken :D

Kakorkoli...zabava je meni prioriteta!

 

Bi bil vesel, ce bi se nasel se kdo, ki bi se podil tud mal po pesku ne sam po pistah :(

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 4 weeks later...

Za 22 bi reku, da je vreden. Nevem ce je vec zabave kot v DR ampak je dovolj zanimivo, da je vredno igrat. Rally-ji so malo bolj nepredvidljivi ker nikoli ne vozis po enakem stage-u samo spet ni tko dobro kot zveni, RX je zabaven, Landrush pa tudi ni slab...

Link to post
  • 1 month later...

Malce sem se spet igral z OBS studiom za zajemaje videa na novi kartici in nikakor ni hotelo snemat slike v "game capture" nacinu, niti definiran dirt4.exe niti full screen. Ce bo se kdo na W10 imel tezave, pri meni je bilo cez nekaj sivih las reseno tako, da sem pokljukal opcijo "Run as administrator" drugace sem v preview vedno dobil crn ekran samo  v tem nacinu zajemanja. Zivcov mi je pa pozrlo :)

Ekola sem danasnji Daily event z Alpinco testno posnel, pa celo cetrti v finish prisel brez crasha ...woohooo :D

Sem pa snemal v 1080p pa uploadal sam ocitno sem nekaj zeznil ker je samo 360p opcija za gledat?

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...