Jump to content
Sign in to follow this  
markop

Wheelcheck

Recommended Posts

Ja, tako je. Pod advanced se mi zdi. Probaj z 10%, 20% in 30% če lahko ;)

aha, za to se tole gre? se prav rabim dat v AC na tm mal cez 10% min force? :P

Vsak dan se človek nekaj novega nauči [owje] Hvala.

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

Se jaz prilagam log, ce lahko kdo naredi kaksne zakljucke za mojega starcka, ki je bil ze dvakrat poflikan. CSW V1 + Universal HUB + 320mm obroc od enga avta :S 

CSW_v1.zip

Edited by AliBuggy

Evo, sem sprobal na 20% in je občutek veliko boljši. Več stvari se čuti, recimo kakšna grbina, ki se je pred tem ni, pa na volanu se čuti več mase avtomobila. Skratka pozitivne stvari. 

• Upvote 2

Kot si sam povedal Marjan ti WheelCheck ne bo pomagal. [owje]

G27 ? Min force daj na ene 10% do 15%. Bom updejtal grafe v kratkem. Tudi s tvojim.

Edited by markop

On 6. 1. 2017 at 10:24, markop je napisal:

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

Kako bo graf drugačen, če praviš, da naj min. force v Ac spremenim, test bom pa potem spet delal brez Ac?

No, jaz sm mel na 25% tale minimum force... sm dal zdaj na 15% je bl realno glede na wheelcheck. :P

A to v igri daste. Jaz imam 0 v igri min. force.

Dodal sem še preostale volane. Ni mi jasno pri nekaterih kaj se odgaja. Neki z nastavitvami mora bit.

Če misliš pri tistih ki imajo "hribe in doline"...

Jaz sem imel isto takšne rezultate nad nekim % moči FFB, ko sem imel na nastavitvah volana (na originalnem fanatecovem volan displayčku) prižgan SPR in DRI na neki stopnji od 1-5 in ne na 0 oz. OFF. 

Seveda takoj po testu dam nazaj na nastavitve 5 oziroma -5, ker drugače se mi zdi FFB odziv volana na "driftanje" čuden.