Skoči na vsebino

Wheelcheck


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 76
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

Link to post
On 6. 1. 2017 at 10:24, markop je napisal:

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

Kako bo graf drugačen, če praviš, da naj min. force v Ac spremenim, test bom pa potem spet delal brez Ac?

 

Link to post

Če misliš pri tistih ki imajo "hribe in doline"...

Jaz sem imel isto takšne rezultate nad nekim % moči FFB, ko sem imel na nastavitvah volana (na originalnem fanatecovem volan displayčku) prižgan SPR in DRI na neki stopnji od 1-5 in ne na 0 oz. OFF. 

Seveda takoj po testu dam nazaj na nastavitve 5 oziroma -5, ker drugače se mi zdi FFB odziv volana na "driftanje" čuden. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...