Skoči na vsebino

Thrustmaster TS-PC Racer


B_U_R_I

Recommended Posts

Trenutno topšit je 200€ za g27, če ga še kje dobiš. Za nekaj več, kot osnovne uživancije je že, dobiš pa vse (base, obroč, stopalke, shifter). Če ne pa G29 pač brez shifterja....

 

Uredil - mancSLO
Link to post
  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tesla  se je sm en x rodil, enako Bonča...

Uff, sori Miha. Sem prebral. Moram v bistvu nekje sprobat, če ti volani na jermena (ta naj bi bil celo hybrid z DD verjetno, ali kako) res "izboljšajo uporabniško izkušnjo" vredno vložka. Itak me T500

Ale t 300 160 do 200e, t 500 rs 200 do 240e....se dobi rabljeno kot novo in toliko pa hudiča našparaš mnde v letu dni recimo....tko da spet ni tko drago, jst sm vseen mnenja nov th od 360 do 490e in imaš mir...ne rabiš za dobro odlično dirkanje niti najmnaj kaj več...

Link to post

Play, vem da si ziher probal in T300 in T500 . Kakšna je razlika, je sploh ? Ni mi pa jasno zakaj ne prodajo base T500 ampak samo T300 ...

Hehe ,čist smo off topic odlutal :D 

Link to post

Bejš no pa ne boš šu na 300, lepo te prosm.....nazaj t500 poštimat, pa sploh ne vem kaj te sekira, ker če ni OK volan ne vem kaj čakaš, prid do mene, al pa jst na kofe , pa  ti bom novga poštimal...

 

Pomoje je zate izključno le t 500, ali nekaj v DD smeri...ne vem, bolj ti veš, za iR bi jaz imel DD in mir...

 

 

aja base t 500, si lahk sam poštimaš, kupiš komplet, stopalke in volan se kr hitr proda dobiš 160eur nazaj, in dobiš base za cca 230e, kar pa je spet kr smešna cena...

Link to post
  • 2 weeks later...

Ce smo ze off-topic ... :)

Jaz zdaj vozim Logitech DFGT. Probal nisem se nic drugega. Ce bi kaj rekel, bi rekel da je za osnovni obcutek OK. Za 60 EUR je po mojem to to. 

Kar me pa zanima je pa, ce gre cenovni razred visje (G29, T300, T500), je res kaksna razlika? Verjamem da je precej razlike v sami velikosti obroca in moci force-feedbacka, ampak kako se to prenese na "lap time" (ce se sploh?)?

Kaj bi pa rekli da je "price performance"? G27/29?

Link to post

@mihagapiha Če se ti gre samo za čase je po moje vse kar si naštel v istem košu.  Vse kar pridobiš so občutki ob  vožnji.  Kot je rejel PEK pedala so največji peskok.   Iz svojih izkušenj ti povem da nisem prav nič hitrejši na različnih volanih.  Sem probal dosti : logi,  Momo, dfgt,  g27, g29, th500rs, S1in na koncu tudi OSW.  Edino kar pridobiš z kvalitetnejšim kompletom je uporabniška izkušnja in samozavest.   Čase za normalne smrtnike pa zniža samo trening.  Alijeni pa naj razložijo še svojo plat zgodbe. 

Link to post

Fajn je da imaš pedala z load cell bremzo (moč bremze glede na pritisk, ne glede na hod):
https://www.fanatec.com/eu-de/pedale/csl-elite-pedale-lc-eu.html

Ker je pa cena kar huda, se še vseeno lahko odločiš za takšne brez load cell, ki so še vseeno dosti boljša od DFGT pedal. (pa dokaj cheap)
https://www.fanatec.com/eu-de/pedale/csr-pedals-eu.html
 

Uredil - PEK
Link to post

Čakta, da nism jaz mal ZAJ***.... 

 

Kompatibilität

 

Peripherie:

  • Kompatibel mit jeder Fanatec Wheel Base oder Racing Wheel mit RJ12 Pedalanschluss. Dies beinhaltet nicht die Lenkräder der Porsche Wheel und CSR Serie.
  • Alle Fanatec Porsche 911 Lenkräder mit Ausnahme des 911 Turbo
  • CSR sowie CSR Elite wheel
  • Alle ClubSport Wheel Bases
  • CSL Elite Wheel Base


 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...