Skoči na vsebino

Thrustmaster TS-PC Racer


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tesla  se je sm en x rodil, enako Bonča...

Uff, sori Miha. Sem prebral. Moram v bistvu nekje sprobat, če ti volani na jermena (ta naj bi bil celo hybrid z DD verjetno, ali kako) res "izboljšajo uporabniško izkušnjo" vredno vložka. Itak me T500

  • 2 weeks later...

Nisem pogledal review-a , vendar pazljivo. Nekje na IR sem zasledil da je ISR sponzoriran s strani Thrustmaster-ja in če je to res, vprašanje če so review-i res čist nepristranski.

Jaz sicer gonim T500 že nekaj let in res nimam pripomb. Razen menjave ventilatorja in senzorjev na stopalkah je pri vseh prevoženih km volan še zmeraj top shit (primerjava koliko plačaš in kaj dobiš)...

 

Link to post
On 31. 12. 2016 at 15:27, edgeslo je napisal:

Nisem pogledal review-a , vendar pazljivo. Nekje na IR sem zasledil da je ISR sponzoriran s strani Thrustmaster-ja in če je to res, vprašanje če so review-i res čist nepristranski

Kolikor jih jaz gledam, znajo tudi skritizirat kakšno stvar, ki res moti. Ko jim je Fanatec pošiljal volane in so pač povedal, kar si misljo in kritiziral določene zadeve, se je med njimi začelo krhat in so sodelovanje prekinl. Od Thrustmasterja pa lahko vidš, da majo komplet vso možno opremo na lagerju in to itak dobijo zastonj. Zdej očitno celo v dveh izvodih, ker sta John in Darin na dveh koncih ZDA in itak *morata* oba stestirat ... ni dost, da samo en dobi :)

Link to post

Kar fer review je bil se mi zdi. Iskreno je povedal, da ni nek huda WOW revolucija tako kot navajajo s temi fancy featurji, ampak zgolj dobra in hkrati malce draga evolucija TH500. Ostane samo še vprašanje CSL Elite ali TS-PC.

Link to post

Jaz bi že zaradi pedalov izbral Fanatec, ker Thrustmaster trenutno nima nič pametnega ...

  1. CSL Elite Bundle (s CSL Elite pedali) = 690€
  2. CSL Elite WB (320€) + CSL obroč (150€) + CSPv3 360€ = 830
  3. TS-PC Racer 550€ + CSPv3 360€ = 910€

S tem, da pri tretji opciji dobiš F1 volan, ki meni ni všeč in bi ga menjal za drug obroč (npr. Alcantara 150€ ali GT od T500RS - če ga dobiš kje), kar predstavlja še dodatne stroške.

So pa vse to že kar konkretne cene ...

Link to post

Jaz tudi kolebam med Fanatec CSL WB pa pedali ali Thrustmaster TS-PC. Ampak se mi zdi da je TS predrag pri fanatec so pa dragi volani. Ampak nekaj bo treba ker mi je moj TX crknil po enem letu zmerne uporabe. Problem je v tem če je življenska doba enega in drugega vsaj daljša kot eno leto ker nebi rad vsako leto deval 300€ za volan.

Link to post

Pa dobr fantje, kakšne imate vi to plače?! Očitno sem edini na tem forumu na minimalcu oz. mal čez. [wall] Sem pred časom volane gledal...mi je kar vroče ratal. Zgleda, da ko mi crkne ta volan, grem v penzijo...dirkaško seveda.

EDIT: Pa ne me narobe razumet. Jaz vsakemu iz srca privoščim kar si želi (in lahko privošči), samo, ko vidim te cene, me kar nekam prime.

Uredil - Ale
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...