Skoči na vsebino

1. RedBull Ring - 11.12.2016


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 36
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Race1: Race2: 2 super dirke. Lepe borbe s Kurentom, sploh v R2, kjer je imel Gašper best seat in the house za ogled borbe :). Žal je potem Kurenta nekoliko odneslo in in sva z njim zasedla c

29. Tjaž Brelih

Čestitke (congratulation) za najboljše. Dosti zabave za tele res mogoče malo dolgočasne GT4. No za v steno pa vseeno niso... 

Treniral seveda brez kil, ko pa v quali zasedež drugo mesto in za nagrado dobiš 100 kilski cegel v prtljažnik gre veliko treninga skozi okno. Skozi ovinke je še nekako šlo, na ravnini pa proti tistim z manj kilami enostavno nisem imel šans.

Ene parim sem malo poškodoval zadnji blatnik, za kar se opravičujem.

Link to post

Smo kuj vidl, da si hiter8). Pa tudi ostali "novinci" ste bili super. Janko tole res naredi bolj fun, za to kile, da se nas izenači, kolikor se da.

Malo bolj resno je pa GT3 prvenstvo, kjer je tudi nekaj ballasta za tahitre, samo ne toliko restricted, kot tu.

Link to post
Pred 10 urami , Tjaž Brelih je napisal:

Treniral seveda brez kil, ko pa v quali zasedež drugo mesto in za nagrado dobiš 100 kilski cegel v prtljažnik gre veliko treninga skozi okno. Skozi ovinke je še nekako šlo, na ravnini pa proti tistim z manj kilami enostavno nisem imel šans.

 

Ja, ker si bil hiter priblizno tolk kot jaz, sem te moral upočasnit. :P Glede na čase v Q, sem potem s kilogrami ciljal, da bi vsi vozili okoli 1:40.0 (kar smo v R1 hotlap tudi skoraj vsi furali, v R2 malo bolje ker smo mel 15 krogov treninga več za sabo).

Probaj drugič s polnim tankom trenirat, ker glede na pace boš zmer dobil okoli 100kg. :P 
 

Link to post
  • PEK unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...