Skoči na vsebino

Jesensko Dirt Rally fun prvenstvo


n1vekk

Recommended Posts

Ali po rally-ju bodo sodniki pregledali tvojga kadeta da nisi slucajno dau notr motor od mante.[opa] :D

Ja ja vzemtenje na teh starih autih je res bolj zalostno...za si zlomit hrbet ce gres na pouno cez jump.  lojze ti se lepo pozdravi in cene si zrihtas hand controls.
zau jst nevem ce bol meu cas odpeljat to djrko. sej itak bom verjetno scepu samo bi useeno rad probal :D 

Link to post
  • Odgovori 67
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zadnji teden v septembru se bo začelo fun prvenstvo. Kratki rally-ji, počasni avti in servis po vsaki drugi hitrostni preizkušnji. Za prijavo na prvenstvo spodaj napišite svoj Dirt Rally nic

@nivek_m: hvala za tole! Sem prisel domov in bil tako besen (zacela mi je drseti na avtu sklopka) da sem tale rally zvozil na dusek! Sicer optimisticnost se ni ravno obrestovala, je bil pa neznan

Hvala vsem za čestitke. Grčija in Finska sta zakon.  No tiste ki vas zanima zakaj sem 6 dirko v Grčiji ostal na petem stagu - uniču sm tretjo brzino tko da sm mogu it h prjatlu po rezervn menjalnik, d

Posted Images

Hehe, kwaj nej recem Oplovc sem ze od zmeri in zgleda, da me ta kup pleha in zice (ewo opelice) celo mal porajta tud v virtualnem svetu :)

Za sodnike sem pa skoz na voljo, se bolj bi bil jaz zajeban sodnik sploh glede dolocenih izzigravanj lukenj spila, ker ce ne spilamo vsi po pravilih pol je vsak dodaten vlozek casa v trening res brezvezen, pa se fun izgine.

Lojzzu, pa verjemte, da zdej tecejo krokodilje solze, ko je trenutno onemogocen (poznam njegovo situacijo z nogo) malo zaradi tega ker ne more narest kot ponavad boljsega casa od mene, po drugi strani pa zato, ker se rezi na polna usta kako bo slej kot prej nekdo na polno pobral maline ali celo DNF-jal, kar se na Finski s temi kamikazamobili zgodi res za salo (vsaj meni se je parkrat na treningu). Predvsem pa zato, ker ima nogo od kolena dol posito :(

@nivek_m kaj pa je tebe zadrzalo da ne bos mogel odpeljat, ze tako nas je malo :( BTW: opazil sem da je event aktiven samo se dobre dva dni...a ni bilo vcasih vec? Ma se enkrat pohvale za organizacijo, mi trenutno manjka nekaj dirkacin kjer lahko sodelujem. V AC sem se public serverjev ze malo navelical, na FUN server od RRT-ja pa ne morem priti ker nimam Red pack DLC-ja. Tako da mi je sedaj to zelo dobrodoslo. TNX

 

 

Link to post

haha sej nism mislu resno, pac (prva 2 stage-a) si dobro odpeljal in ni kej...kar se tice pa dc&restart nevem kaj cem rect...ce se na fun prvenstvu more nekdo to delat je precej zalostno, hkrati nemores nekomu ocitat da je cheater ker se mogoce ni dc po njegovi volji...

ja sej te razumem, jst sm pa mahnjen na abarthe...tiste od lancie in tiste od fiata :D 

no sej je prislo do sprmembe...rally bom lahko zvozu! :) 

usi rally-ji so isto. od srede ob 12:00 do pondelka do 12:00. ni lih ceu tedn, 2 dni pauze da mehaniki popravijo aute :D in ja ni problema, vazno da klapa uziva in vozi :) ...sej razmisljam da bi naredil se en gb replica zadnji vikend v oktobru k bo rally tudi irl :) podobn itinerar, vreme* in 2010 auti (tisti k ste zainteresirani za ta rally mi prosim napiste kar tle da vidim ce nas sploh je kej)

*glede na napoved tedn prej

Uredil - nivek_m
Link to post
16 minutes ago, nivek_m said:

ja sej te razumem, jst sm pa mahnjen na abarthe...tiste od lancie in tiste od fiata :D 

sej mene je pa fotr zasrupu ravno z avti z "Abarthom"...Takrat je bil policaj v Piranu in imel prijatelje v Italiji, kjer so te avte takrat na polno tweekal. Govorim seveda o ficotu...ki je na zunaj zgledal nikakvo...mel spredi sramezljiv killer za olje in zadaj dvignjeno havbo in brez vsakega kica, ki ga takrat hvala bogu ni blo. In ta incognito mi je vsec se zmer!

Tja se je peljal z navadnim ficakom...leta 75, nazaj je pa baje slo kot sneta sekira. Jajca so prehitevala takrat hude masine. Najvecja finta je bila, ko je s tem avtom mama mene v vrtec hodila iskat v LJ in smo veckrat obstali sred mesta, ker je pac nevesca avto zazavgala. Ga je bilo treba z obrati skoz vozit, je bil pa predelan v neki IT delavanici, kjer so dejansko predelali avto po takratnem mustru Abarth 600 .

Avto je na zalost koncal v malinah (kako zanimivo :) ) bil je pa je krivec nekdo, ki nas je izsilil, pa jaz in brat sva bila notri....

Link to post

haha posteno [dance] ja sej tej tamali abarthi so bli kar petarde za svoj cajt samo dobro z odprtim kofanom zadi sezmjrej ni tko stealth...

huh skoda da se je tko koncalo...ceprou mam obcutek da je dosti teh autou koncalo "u malinah" tudi po lastni kriudi :D

Link to post

Pa saj Stratos se lepo pelje, kaj se bunite. :D

037 ma pa eno sfukano fiziko ker prejle sm probavau Wales z njo, pa dau zadi dokonca dvignjeno vzmetenje in čist mehko vse drugo a je bla visoka in trda ko kamn zadi. Ta špil je genijaln res...

Link to post

stratos je ze uredu, samo ne odpusca napak tolko ku ostali auti. 

No jst sm rally odpeljal...napake so ble narjene, zaostanek pridobljen in mesta izgubljena. Na zacetku mi je slo se kar uredu no ampak pol 5. in 6. stage sta bla totalna polomija. v 5. sm 3krat dobesedno zleteu s ceste in v 6. sem preluknaju gumo v prvem splitu. 

Uredil - nivek_m
Link to post

sem vceraj malo treniral pa mi ni slo prevec ok, zato sem pustil in sele danes odpeljal do konca in kot sem predvidel 4. in 5. stage napake v ovinkih, potem avtomaticno manj pogumna desna noga, kar je spremenilo dinamiko skokov in evo ti srece direkt v drevo ter rikvercirat :P

Vseeno zelo zanimiva rally kombinacija ker tukaj pa skoraj da ni mozno narediti v vseh 6ih progah dobrega casa istocasno pa nobene napake, ki ni odvisna samo od koncentracije ampak tudi od srece...no enim to vseeno rata, cestitke podgursky.

Link to post

No pa smo zaključili z drugim rally-jem. Pudgursky je spet pometel s konkurenco ter si zagotovil že veliko prednost v prvenstvu. Mare87 je spet končal na tretjem mestu, pred njim pa je bil tokrat Alibuggy, ki si je vodstvo priboril s fantastično odpeljanima prvima dvema hitrostnima preizkušnjama, do konca rally-ja pa je to prednost le še vzdževal. Na četrtem mestu je končal Darjan87, na petem pa je po poneserčenem zadnjem delu rally-ja končal nivek_m. Dirkače čez manj kot 12 ur čaka rally v Nemčiji, kjer se bodo posadke pomerile na osmih asfaltnih hitrostnih preizkušnjah.

V skupnem seštevku ima pudgursky že 20 točk naskoka nad drugouvrščenima Alibuggy in mare87, na četrtem mestu je nivek_m in petem Darjan87. Med konstruktorji še zmeraj prevladuje Fiat, ki si lahko že na naslednji dirki v Nemčiji privozi konstruktorsko prvenstvo, pri Oplu in Fordu pa poskušajo vse, da bi to preprečili. 

overall.jpg

Uredil - nivek_m
Link to post

Hvala vsem za čestitke. Grčija in Finska sta zakon. :D No tiste ki vas zanima zakaj sem 6 dirko v Grčiji ostal na petem stagu - uniču sm tretjo brzino tko da sm mogu it h prjatlu po rezervn menjalnik, da sm do konca odpeljal. :lol:

V Nemčiji pa skor 100% ne pridem do cilja hahaha. ;) Asfalt ni moje področje. 

Veliko sreče v Nemčiji vam želim! ;)

Link to post

@pudgursky res roke gor za tvoje voznje. Oprosti nisem vedel, da si imel tezave z volanom, ker vem kako je to, ko nekaj sred tekme neha delat! Smo imeli ze nekaj izkusenj s tem, da so ljudje izrabljali lukne v tem spilu ( veliko jih dandanes tudi v zakonu) pa sem pac podvomil v tvoje dobre namere...se resnicno opravicujem!

Ker je @nivek_m stvar res lepo zapeljal , prejsno sezono pa @Arne Dopudja bi bilo res skoda da se nas se tisto malo ki se spravi improvizirat po prasini tako malo udejstvovali teh dirk, ki so lahko se bolj zabavne kot pa prvenstva na stezah!

 

Tako da iz moje strani vse pohvale vsem trem...Arneta itaq upam, da bo pocas spet mal prijelo prijet volan tudi na prahu

 

 

 

 

Link to post

Ekola zdejle sem ga pred zacetkom lepega dneva, ki ga bo treba pokoristiti zunaj na soncku hitro odpeljal se prvenstvo.

Kot je na zacetku kazal dobro pa se mi je v 3.stage  zgodilo bliznje srecanje z balo na cesti v 4.stage sem prehitro startal in nabasal 10+s v kasnjesih sem pa bil najboljsi prijatelj obcestnim kamnom, ki so tako stratesko nastavljeni v ovinkih :)

Lustna stvar, lepo se da na Kadettu ritko lovit v hitrih ovinkih v pocasnih pa ga malo heca pridobitev obratov v drugi v prvi pa mal prevec koplje oz se lahko riz zazene po svoje ce nisi nezen. Vozil sem default .Srecno ostalim !

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...