Skoči na vsebino

Bathurst 1000 - 15.10.2016


B_U_R_I

Recommended Posts

Mater, sem že fosil očitno s tem avtom :D Sicer vidim da imam vreme spremenjeno sam vseeno sem še daleč od idealnega kroga. Vreme pa kot je že par sezon v IR tudi na krajših krogih daje par sec. gor - dol .

Nič, glede na to da ta teden "špricam" Ruf-a, bo za vikend malo več časa za V8, pa da vidimo kolk hitro sploh lahko grem.

Link to post
  • Odgovori 48
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Čez en mesec bo special event na Bathurstu, kjer bo z V8SC potrebno prevoziti razdaljo 1000km. Z @enjoyer83 sva že sestavila eno ekipo in se bova dirke udeležila. Vas je še kaj takih, ki boste to

Isti avto ampak kupit moraš pa vsakega posebej? Ko že misliš da te iR ne more bolj ubrisat

Štartala P14, končala P12. Sva pa oba, ko sva prvič zapeljala iz pit stopa na mrzlih gumah, končala v zidu , na srečo sva vsakič samo par krogov izgubila. Do konca sva oba double stintala in prid

Tu moraš imet res dober trenig za sabo(300+ krogov in vsaj en, če ne celo dva zaporedna stinta v kosu,....ker če ne je srečanje z zaščitno steno neizogibno :D Progo poznamo vsi in vemo, da ne dopušča napak. V kombinaciji s tem avtom pa še dodatno popestri dogajanje :) Je pa zadovoljstvo toliko večje, ko po šestih urah pripelješ to zverino celo v bokse ;) Srečno vsem udeležencem [ok]

Link to post

Malo napredka je:

bathurst.jpg

Če bi kdo probal setup: mmurnv1.sto

Malo sem preklikal od @Domc setup in odpeljaj v L3. Potem sem naložil njegov setup nazaj in odpeljal L6 in L7. Tako da po hitrosti sta identična, saj tudi razlike v setupu ni velike. Avto se sicer malce drugače obnaša, ampak je meni malo bolj všeč v določenih situacijah...

 

Link to post
  • 2 weeks later...

@Domc a si zihr poslal taprav setup? Tole je gor na goro živa mora, vrti prec v prazno... Poleg tega pa na pol poti po Conrod Straight začne limiter nabijat...

 

EDIT: Sem podaljšal brzine, počakal 2 kroga, da se gume ogrejejo in brake bias mal bolj naprej prestavu, ker mi je na bremzanju zadnja kolesa blokiralo... 2:06:8xx z default gorivom (28L?)

Link to post

EDIT: Sem podaljšal brzine, počakal 2 kroga, da se gume ogrejejo in brake bias mal bolj naprej prestavu, ker mi je na bremzanju zadnja kolesa blokiralo... 2:06:8xx z default gorivom (28L?)

Je dost hitrejš, sam pri prejšnjem je bilo 56L goriva. Pa ta je mal bolj živčen za peljat... Ampak ima manj understeera :D Zdej se pa odločt, heheh :D Al cel stint mal počasnej pelat al pa pol stinta hitr, potem v zid in naprej mal bolj počas :D

Link to post

Iz firbca nabavil tole kombinacijo. Murnov setup je še vozen, Gantarjev pa stalno odnaša rit na pospeševanju.

Naredil nekakšen mix vajnih dveh, prestave so na največji nastavitvi, ravno tako manjši camber spredaj in zadaj.

Ratal mi je 2.07.0 krog na default vremenu, setup pa ima potencial za sub 2.06.
Setup:  LINK
Video: Video

Video je bolj namenjen za primerjavo prestav. Samo na vzponu sem v 2.07 krogu zgubil za pol sekunde, saj so zadnje gume zelo občutljive na najmanjši zdrs.

Kako vam kaj gre konstantnost?:D Meni je do sedaj uspelo odpeljati le pol stinta, da se nisem razbil.
Feedback glede setupa bi bil dobrodošel.

Link to post

Sem malo sprobal setup pa mi nikakor ne leži. Na zaviranju v dolino mi stalno odnaša zadek, tudi če dam Brake Bias čist do konca naprej. Bi mogu z nečim drugim to popravit. Na Conrod Straight zgubim vsaj kako desetinko, če ne več, na zaviranju potem isto. Preveč imam občutek, da je snappy oversteer. Dolgo časa ga ni, potem pa kar naenkrat skoči ven, medtem ko je pri Gantarjevim setupu tako, da res bolj pogosto rine ven, ampak točno veš kdaj in si na to pripravljen.

Meni je najboljši ta zadnji Gantarjev in sem z njim še najhitrejši (2.06.6xx, opt. 2.05.9xx). S tistim mojim prvim ne pridem pod 2:07. S tem zadnjim tvojim pa komaj pod 2:08.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...