Skoči na vsebino

V8


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No tako, pa je tudi Bathurst za nami. Sprint dirka je bila zadovoljstvo za celotno slovensko moštvo. Tokrat je @alkoro ugnal vso konkurenco in v dirki ena zasedel 1. mesto. Kljub nenehnim napadom nasp

Jože, požen, mi smo prpravlen  

No prav.  @alkoro , @Domc,  vseeno hvala za 6. in 7. mesto   Lepše zveni, kot 8. in9.  

Pred 3 urami , silicijeva dolina je napisal:

To so uradne dirke ali hostane? Koliko splitov? Top 10 je super rezultat [ok]

Sebring sem vozil 12h dirko in je res kar si dejal. Je pa odlično dirkališče in,ko je 1x na podlagi dovolj gume je oprijem svetovn. Vozil sem tudi nočno dirko z Corvette DP in je bila prvih nekaj krogov prava drsalnica,potem pa je že šlo.

To so hostane dirke. Split je edne, tako da smo vsi na kupu. :) Če pogledaš štart (npr Laguna) je avtov vse do konca štartno ciljne ravnine vse do zadnjega ovinka. Lepo je videt napolnjena skoraj vsa mesta. Tudi če imaš petnajsti čas je še vedno zanimivo, ker jih imaš še vedno 30 za sabo. :) No, prvenstvo je še dolgo, šele druga dirka, tako da je še vse odprto.

Link to post
  • 2 weeks later...

Se trudimo. :) Samo so hitri, res hitri in jim je težko sploh blizu pridet. Je pa res, da ko se top vozniki bojujejo, so bolj podvrženi napakam....Še posebej s tem avtom, kjer moraš bit z gasom bolj previden kot pri zaviranju. No, ne spadamo me najhitrejše, nas je pa vztrajnost, čista vožnja in zaključenih vseh šest dirk, pripeljala na sedmo mesto v skupnem seštevku. :) Naslednji dve dirki bomo pomerili moči na dirkališču Zolder in nato se selimo na SPA za vzdržnostno dirko. Upam na najbolje.

Link to post

Ja, Zolder  bo tudi po moje kar zahtevna. Plus je to, da smo avto že nekako spoznali in točno vemo, kaj dopušča in kaj ne. Marsikomu dela težave in za to ga redko kdo vozi. Vendar enkrat, ko avto spoznaš, postane pravi užitek :) Če koga zanima, je še vedno možnost, da se priključi prvenstvu. :) 

Link to post
  • 3 weeks later...

No, včerajšnja dirka se je končala uspešno. Udeležba je sicer malenkost padla, vendar se nas je še vedno zbralo 27 na štartu. Zanimivo, kako nekateri hitro padejo not. Jaz že nekaj mesecev gulim to zverino in sem po spletu okoliščin prilezel v top 10 dirkače v sami dirki. Pol pa pride gospod Domen Gantar na vikend paket z eno urnim treningom pred dirko in pomete skoraj z vso konkurenco,....le eden mu je uspel pobegnit. Tako je mojster Gantar po dveh urah borbe, z lahkoto odnesel drugo mesto in pustil za sabo tudi mojstra V8 serije, Tony-ja Kloosterman-a. DOMEN, vsa čast ;). Škoda, da nisi začel že od začetka. Žal, se moj moštveni kolega tokrat ni mogel udeležiti dirke (dobil bo po riti ;) ), tako da bomo ob kako točko v skupnem seštevku ekip.

Link to post

Hehe, brez tvojga setupa ne bi šlo tako gladko. So pa V8 z vsakim updatejom boljši za vozit, pa sploh še nima novih gum :shock: 

Toni je delal pa kup napak, Lap 2 T1 je šel full Senna. Mid race zamudil bus stop in me zadel na poti v pit entry [Joj]
Baje je prvič vozil z OR in bil izgubljen kot ovca.

Rafal je bil pa prehiter, po L2 T1 galami se je samo odpeljal naprej. Še prvi pit stop je krajšal, ker je povečal prednost za 8s!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...