Skoči na vsebino

Daytona night 6h HPD/GT3 klasa


Danjel T.

Recommended Posts

Z ekipo slo-racing smo včeraj odpeljali šest urno dirko na Daytoni road course v mešani klasi HPD/GT3. Proga sama po sebi ni pretirano zahtevna, saj ti dva dolga polkroga ovala, dopuščata nekoliko počitka, nekaterim pa celo pisanje med vožnjo :) Štartali na skupnem P20 (P9 v klasi) in se v začetku uspeli prebit do P4 v klasi. Brez večjih težav ostali na P4 skozi celo dirko in tako tudi prečkali štartno/ciljno ravnino 5 sekund za P3. Zasedli bi lahko P3 brez problema, če nebi jaz storil napake pri menjavi gum, ko je sulica Domen imel postanek. Namreč, ko je prišlo do menjave gum, sem spregledal, da so mu prednje gume že zamenjali. Ker sem se ustrašil, da sem pozabil odkljukat menjavo, sem na hitro še enkrat poklikal sprednje gume in tako mu jih je ponovno menjalo. To nas je stalo dodatnih 15 sekund in posledično tudi uvrstitve na stopničke. No, skozi celo dirko smo računali, kako moramo vozit, da bomo imeli dovolj goriva, brez da bi potrebovali dodatnih postankov. Skozi dva stitnta smo morali šparat z gasom, tako da je Domen prečkal kockasto zastavo s 0.5 litra goriva. :)

Bravo slo-racing team :)

Neke vrste streaminga pa tu: https://www.twitch.tv/tastakrad/v/66406019

 

Link to post
Pred 1 uro , mancSLO je napisal:

Katero licenco oziroma irating moraš pa imet za kaj takega odpeljat?

To je vse odvisno od organizatorja.... v tem primeru je bilo minimum D 2.0 pa vse do pro/wc

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...