Skoči na vsebino

Svetovanje pri izbiri volana


DADI

Recommended Posts

Thrustamster je bil vcasih najcenej na Conradu

Kaj ma Ocukus spoh veze s temo... imam Dk2 pa ze kaksen mesec lezi brez uporabe po tem, ko sem se navelical vseh deomotov in Pcars nekonkurncnosti...V Dirt Rally so pa itaq podporo zjebal..tko da ja, je na lagerju. Kar se bo dogajal s CV1 se bo tudi DK2 ...oboje je prehodna faza pred real dealom. Je pa za pogledat...sam mine :)

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 41
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po mojem mnenju se zadeva še razvija in se za enkrat preplača.

kaj pa ce bi za zacetek nehal CAPS uporabljat SEJ NE BOS NIC VEC ZVEDU CE SE DERES!!! Ce misis da Fanatec crkuje pol ga sploh ne kupuj, ker si si ze ustvaril sliko, ki so jo doloceni hoteli plasi

Pusti te Oculuse za enkrat.

Pred 7 urami , silicijeva dolina je napisal:

Oculus CV1 se da zelo lepo naročit tudi v Slo,samo se moraš malo znajti. Dk2 ima z nekaj triki in z novo programsko opremo (SDK) dosti boljšo grafiko,bolj tekoče,z dosti več grafičnih bonbončkov,ki jih prejšnji SDK ni prebavil. Je pa res,da je malce moteče posejanost pixlov po zaslonu,ki pa so jih odpravili v CV1. Sicer pa DK2 in CV1 itak ne moreš primerjati. Je pa res,da moraš imeti za VR set kar dober komp,če že ne vrhunski,če želiš zares uživati ;) 

Katero simulacijo pa so uporabili?? Assetto Corsa?

ja točno to Assetto Corsa če veš kako lahko dobim cv1 bi bil zelo vesel če bi mi povedal jih takoj vzamem

Link to post

Res je zanimalo me je glede oculus cv1 in kaj po vsem tem kar sem slišal je pol boljš da vstanem za enkrat pri projektorju?

glede volana pa? a se splača dati tolk več denarja pa vzeti fanatec 750 wheel base 300 bmw volan pedala 360 pa še shifter 260eurov vse skupi me pride 1670 al vzeti t 500 rs za 500 pa th8 160 pa če volan vzemem en dug?

a je tolk razlike kot v ceni?

kar sem za enkrat odločen je za sedež bom sigurno vzel rs1

Uredil - DADI
Link to post

Uff, jest sm pa ravno button boxe čekiral. Zanimiv tale zvočni-komande-ukazovalec. Še doma enga naštelaš na "PIVO", pa maš use...

Uredil - mancSLO
pivo
Link to post
On 5/13/2016 at 9:43 PM, DADI said:

JA RAD BI NEKI DA JE CIM BOLJ PODOBNO PRAVEMU AVTO K MEL SEM EN VOLAN K SEM BIL MULC PA SEM NA VOLANU ZAVIL CEZ NEKI CASA JE PA AVTO PODN IN ZATO BI RAD NEKI DOBREGA PA DA DELA PA DA NI TEZKO NASTAVT K PROV RACUNALNIČAR NISM ZA PROGRAMIRANJE RAZN CE BI KDO HOTU POMAGAT

 

 

Če imaš željo pravi avto, msilim pravi volan, naredi enako kot sem sam, rabiš th, zokid ti naredi quck , mogoče še posebaj daš urediti tipke itd,  kupiš volan in akcija

Stopalke v bodoče če boš hotel po potrebi zamenjaš, če boš igral na pcju pač nabaviš skor karkoli, če boš nabavil menjalnik th, imaš navadni in sekvenco, če ti ne bo tako brutalen se lahk naredi neko sekvenco drugo, imaš ker nekaj sekvenc od frexa itd...

Enako se da ročno urediti in to je nekako to...

Ker praviš da ne bi rad ne vem kaj nastavljal je th prava izbira, fanatec je ok volan, sm je pa več nastavitev updajtov itd, če ti jo to veselje, brez straha.., kar je kul pri th izdelkih je to, da če se kaj naveličaš ali prodajaš posebaj ne vem obroč, stopalkee...vse reči se skor takoj proda, fanatec rabljen , še posebaj brez garancije se dosti težko proda...

 

 

Link to post

1670   eur za fanateca komplet  ali th 500 in menjalnik okoli 600e vse skupaj....pa quck 50e, pa original omp ali sparco obroč okoli 150 do 200e..., ne vem jaz vem da za fanateca niti pod razno ne bi dal še en x več...., pa vedi ali original obroč v roki, ali pač stock volani je čist druga pesm....

 

rs1 je pa ok zic, sm moje mnenje je da je vsaj cca 300 do 400e predrag, pač plačaš železje, sedež je v rangu do 150e, ostao vse preplačaš, pa si ob cca 800 flik....

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...