Skoči na vsebino

Svetovanje pri izbiri volana


DADI

Recommended Posts

ZDRAVO

FANTJE PROSIL BI ČE MI LAHKO SVETUJETE KAJ NAJ VZAMEM GLEDE OPREME ZA SIM. VOLAN STOPALKE MENJALNIK RAD BI NEKAJ DOBREGA VŠEČ MI JE FANATEC SAM ME JE STRAH VZET K SEM SLIŠAL DA SE PRECEJ KVARJO BIL SEM PREJŠNO NEDELJO NA VRANSKEM K JE BLIA VARNA VOZNJA SO IMELI VSE OD FANATEC PA GA JE MOGEL SAJ 3X RASTAVIT VOLAN  JE BLO NEKI NAROBE PLAYGAME MI SVETUJE DA VZAMEM T500? GLEDE COPIDA BOM VZEL RS1 RSEAT VIDEO SEM NAROČIL PROJEKTOR OPTOMA GT1080 CURWE SCREEM BOM NAREDIL SAM?

HVALA ZA POMOČ

Link to post
  • Odgovori 41
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po mojem mnenju se zadeva še razvija in se za enkrat preplača.

kaj pa ce bi za zacetek nehal CAPS uporabljat SEJ NE BOS NIC VEC ZVEDU CE SE DERES!!! Ce misis da Fanatec crkuje pol ga sploh ne kupuj, ker si si ze ustvaril sliko, ki so jo doloceni hoteli plasi

Pusti te Oculuse za enkrat.

Poceni Df pro za najmanj keša najboljši volan, mal dražje g25, g27-29, 29 škoda denarja raje vzamepš t 300, ali reskiraš za th 500..

Če hočeš pa imet mir, pa si vzami TH 500 RS in ti ne bo žal niti enega centa in vsaj 2,3 leta imaš mir...

 

rs1 edino če imaš preveč denarja, raje kupi sedež za do 400e, 400e vložiš drugam, recimo za th 500 quck relise, en org volan gor omp,sparco bla bla , neko sekvenco ali menjalnik celo od th-ja in imaš odličen volan in ostalo.

 

Imam pa trenutno volane, menjalnike, sedež na zalogi...

Link to post

JA RAD BI NEKI DA JE CIM BOLJ PODOBNO PRAVEMU AVTO K MEL SEM EN VOLAN K SEM BIL MULC PA SEM NA VOLANU ZAVIL CEZ NEKI CASA JE PA AVTO PODN IN ZATO BI RAD NEKI DOBREGA PA DA DELA PA DA NI TEZKO NASTAVT K PROV RACUNALNIČAR NISM ZA PROGRAMIRANJE RAZN CE BI KDO HOTU POMAGAT

JA BUDGET NE VEM POCEN GLIH NE BO KOKR BI PAČ BLO RAVNO V EKSTREM NEBI SEL BI PA VZEL RECMO KOMPLET OD FANATEC SAM SEM SLISAL ZE OD PARIH DA NEKI RADO CRKUJE POL TE PA TUD TO MINE

A KDO VE KAKO JE Z TEMI OČALI OCULUS RIFT A SE TO DA DOBIT? PLAY VEM DA MAŠ NA STRANI PREDNAROČILA ZA PS4 A BOŠ OKCULUS TUD MEL?

ODGOVOR NA PLAY

JA MINIMUM JE T500RS PA PRESTAVE TH8 KOPID MI JE PAC GUN VSEC RSI SEJ ZA TO CENO 850 SO ŽE ZRAVN DODATKE DA PRITRDIŠ VOLAN IN PRESTAVE? A JE ŠE KEJ TAZGA ZRAVN TA BI MOGU BIT KOMPLET ČE SE NE MOTIM?

Link to post

kaj pa ce bi za zacetek nehal CAPS uporabljat SEJ NE BOS NIC VEC ZVEDU CE SE DERES!!!

Ce misis da Fanatec crkuje pol ga sploh ne kupuj, ker si si ze ustvaril sliko, ki so jo doloceni hoteli plasirat . Jaz osebno imam vec slabih izkusenj s Thrustmasterejm kot Fanatecom...samo to je in bo samo tvoja odlocitev..faile imas pri vseh proizvajalcih (tudi logiech). Vazno je samo kako znas stvari filtrirat in kaj od gadgeta pricakujes.

Uredil - AliBuggy
Link to post

@DADI Kdaj si pa nazadnje držal kakšen volan v rokah? 

Tudi Fanatec ni tako napačen, kot se govori naokoli... Če pa je že karkoli narobe, je njihov servis zelo pošten - vsaj jaz sem imel take izkušnje z njimi. Poštimajo kar je za poštimat - včasih tudi izven garancije.

Malo se bojim, da boš dal par tisoč € za vse to, kar si se namenil, potem bomo pa po parih dneh videli oglase, da se vseskupaj prodaja. Probaj se s kom iz tvojega konca zmenit za kakšen test za začetek. Če se ne motim daje @play opremo tudi v najem pa si jo lahko za kak vikend izposodiš pa malo stestiraš.

Toliko, da vsaj vidiš pri čem si. Potem se boš tudi lažje odločil kaj je zate.

Oculus CV1 se uradno še ne da naročit v Slovenijo. Lahko probaš kakšnega DK2 naročit, samo ti lahko iz prve roke povem, da kvaliteta slike malo šepa in ni najboljši za malo bolj resno dirkanje. Je pa zelo fajn izkušnja in super imerzivno - res misliš,da si v avtu. Mogoče kakšnega rabljenega kje najdeš na bolhi ali ebayu.

Kakšen imaš pa PC? Bo poganjal današnjo generacijo simulacij?

Link to post

ja to da bi probal nekje bi bilo fino ja se strinjam idejo za to da bi si naredu simulator sem dobu na vranskem na varnji vožnji za motor sem pelu je mel vse od fanateca pa je blo vredu mal se je treba navadit ali pa niso imeli čisto pravih nastavitev imeli so nastavljen avto toyoto gt 86 stock pa se ni glih pelala tko k pravi avto pr mali brzini k si zaviral ga je zmetal k da bi se pelu 300 pa naravnost ga je blo prov težko pelat ne vem zakaj

kolikšna je pa razlika med tanatecom v2 in t500rs? a se opazi je kdo testiral?

comp je ok

 

Link to post

Oculus CV1 se da zelo lepo naročit tudi v Slo,samo se moraš malo znajti. Dk2 ima z nekaj triki in z novo programsko opremo (SDK) dosti boljšo grafiko,bolj tekoče,z dosti več grafičnih bonbončkov,ki jih prejšnji SDK ni prebavil. Je pa res,da je malce moteče posejanost pixlov po zaslonu,ki pa so jih odpravili v CV1. Sicer pa DK2 in CV1 itak ne moreš primerjati. Je pa res,da moraš imeti za VR set kar dober komp,če že ne vrhunski,če želiš zares uživati ;) 

Katero simulacijo pa so uporabili?? Assetto Corsa?

Link to post

Oculus čez 3 leta, Dk2 verzija sploh ne pride v poštev, ker se preslabo vidi, CV1 še nisem probal ampak mislim da je že vozno, vseeno pa treba počakat drugo generacijo s 4k resoulcijo. Glede volanov če se odločiš za Thrustmasterja ti priporočam da vzameš pri dinokompu, so najcenejši v sloveniji, sicer malo čakaš da naročijo od dobavitelja. Drugače pa kak rabljen g27 ni švoh za začetek.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...