Skoči na vsebino

DIY Load cell pedals


ingange

Recommended Posts

Vse nastaja lepo počasi iz glave.  V startu sem imel načrt, ampak ko začneš enkrat delat privre toliko idej.

Ja tisti les je samo prvizorično tam.  Bo tudi na koncu ampak pobrušen v neko obliko da ne bo toliko izstopal. Pa tudi prbarvan bo ker poleti ko je vroče in se potimo se ne napije

Uredil - ingange
Manjkajo mi črke na tipkovnici
Link to post
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ni kaj pokazat . Sem bil prepočasen in me je realnost prehitela . Hišo v kateri sem ustvarjal obnavljam , in sedaj je v rasulu pa nimam več kje delat . Ko se prah poleže nadaljujem  .

Lahko pa nalepim slike oguljenih sten [ok]

Link to post
  • 4 months later...

Eko ponovno se malce stvari premikajo .

Odločil sem se da bom montiral trenutno samo gas in bremzo . Pedale sem sestavil da jih stestiram preden nadaljujem . In še serča da sem . Vzvod na bremzi je bil prehud ! Preveč je ojačal pritisk na load cell in je bilo potrebno čisto malo sile da si ga preobremenil . Zato sem se odločil popolnoma spremeniti princip delovanja , in zadevo poenostavil v nulo . Na ponovnih testih se je odločitev izkazala za pravo ker je zadeva delovala precej dobro . Hotel sem samo malce stestirat pa sem not pado za 3 ure .

Pa še malo slikovnega gradiva :

img20161127123603.jpg

img20161127131640.jpg

img20161127133656.jpg

Link to post

Eko projekt zaključen  .  Prvi vtisi odlični !  Ne pretiravam če rečem da je občutek boljši kot sem pričakovalVso kablovje je spravljeno v leseni škatli na sredini .  Prav tako potenciometer ki uravnava občutljivost load cella .  

Novi projekt že na vidiku ?

img20161201194617.jpg img20161201194637.jpg

Link to post

@zamex23Sklopka je narejena . Če se v prihodnosti odločim da jo potrebujem jo bom zmontiral zraven . Vendar mi sedaj to zadošča , je pa res da na pogled bi vse delovalo dosti lepše če bi bile namontirane vse 3 stopalke . Vendar sem se odločil za praktičnost pred izgledom  .

@Matjaž Murn Na sliki je res videt da so pedala skoraj pol metra narazen .Optična varka .  V resnici je med njima samo 19cm . Je pa to več kot je bilo na G27 , tam sem imel bremzo na levi strani in je bilo razmaka 15cm . Malce sem probaval  pa se mi je ta širina zdela kar komot . 

 

Zdaj pa ostane še samo trening trening trening .....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...