Skoči na vsebino

Nascar iRacing Series 2016 by mancSLO


mancSLO

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 172
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne vem, če bi doma povedal, za kaj bom en pivo sedajle stisnil.   20.000 krogov na ovalu 

Evo, mi smo pripravljeni. V nedeljo se prične. Dolga sezona nas čaka. 36 vikendov. Doma so mi pred sezono odobrili manjši posladek:   The Monster Energy NASCAR Cup S

Kot sem že omenil, gre Nascar iRacing Series vzporedno z rl. Nascar Sprint Cup Series. Tako je bila tudi tam včeraj Talladega (188 krogov). Žal je iz borbe za končnico sinoči izpadel moj favorit

Posted Images

  • 2 weeks later...

Seveda je včeraj šel po gobe pralni stroj (nujno takoj po novega, pa šele 12 let je bil star). Ko sem se spravil Fanatec pakete odpirat, pa še peč... (naredil homemade servis, OK, vžigne elektrode maby, verjetno crkiot elektronika. ).

Tako da danes prvi test...., če ne bo sava mogoče kontra začela šibat..

Link to post

Prvi občutki, CSL Elite ps4:

Tišji, tišji, tišji. Doma zaradi nenadnega stroška sicer tega ne priznajo še za enkrat.  

Model volana je dokaj nov, tako da kakih nastavitev na netu še ni toliko, kot za G27. Tako je tu morda nekaj težav in bo prišlo prav: beri navodila.

Na mizi montiran je obroč caa 15 cm. odmaknjen od roba, tako da še iščem idealno pozicijo. Tudi za to, ker je obroč precej večji od G27. Nekaj mi pravi, da ja Nascar style. 30 cm meri. Je pa na njem vse, kar rabiš. Gumbov dovolj, logiko profilerja bom moral preklopit na obroč, kjer vse poštimaš. Za stopalke bom morda naredlil podstavek, da bo nagib (LC... )

Uredil - mancSLO
Link to post
  • 3 weeks later...

Martin Truex Jr. fends off Kyle Busch to win 2017 NASCAR Cup title

Martin je bil skozi celotno sezono suveren in prav tako na zadnji dirki v Homestead- Miami. V bistvu  je Kyle zadnjih 20 krogov pred koncem prišel na 2 desetinki in kazalo je na infarktno končnico. Čeprav ne navijam za Martina, pa mu povsem privoščim, da je odbil še zadnji napad in osvojil naslov prvaka.

Uredil - mancSLO
Link to post
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...