Skoči na vsebino

6-Hours at the Glen [25.6.2016]


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ready to go  

To bi pa rad vidu @zamex23 pa @silicijeva dolina v isti ekipi ... Že to, da se imeni v istem postu pojavita je mal overwhelming

Zdaj če je ta Corvette kateremu podobna ne vem. Meni osebno je ful dobra za vozit. Dosti mehanskega in aero gripa,z pravim setupom je avto noro hiter,ampak spet ne tako kot recimo LMP1. Recimo odpelja

Pred 11 urami , edgeslo je napisal:

Na 6h Watkins-a grem solo... vem da mi ne bo štelo, vem da me bodo na koncu diskvalificiral ampak me to trenutno sploh ne briga .

Če greš solo ne šteje? Ima kdo link do pravil?

 

Uredil - 123
Link to post
17 minutes ago, 123 said:

Če greš solo ne šteje? A so kje napisana pravila?

 

Nisem čisto sure, samo team event-i imajo fair share pogoj, kar pomeni da morata biti vsaj 2 voznika in še to mora vsaj en voznik odvoziti "pošteni delež".

Kolikor sem zasledil to ne velja samo za official serije ampak tudi za World tour serije..

Najbrž kje tukaj tudi to piše....

 

Link to post

Za 4h ne rabiš ekipe,za 6 in več pa ja. Tudi jaz bom po vsej verjetnosti šel sam. Trenutno imam čas 1:41:340 in še je rezerve. Nekako moram izpiliti zavoj 8 in 9 ter zadnji zavoj pred štartno ciljno areno,kjer so vhodi v pitboxe. V teh odsekih zgubim tudi pol sekunde.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

A ima kdo kakšen setup za Audija za WG? Mene neki jebe pa ne vem al je setup problem al tehnika. Na močnejših zaviranjih imam občutek kot da bi zadnje gume pregreval saj mi potem na vstopu v ovinek začne zadnji konec odnašat - da ne govorim, da si na gas sploh ne upam stopit :) 

Link to post

@MarkoP sploh ni panike. Bom odpeljal jutri obe,torej BES in BSS,v nedeljo pa še imam IMSA . Je pa bil današnji trening z teboj super,ampak sem ravno gledal čase enega od današnjih treningov,ki sem se ga udeležil in je bil  1:44:8xx,kar je trenutno za mene nedosegljiv čas. Že 1:46:xxx je zelo težko odpeljati,ampak se ga da. Pritisk v gumah na tvojem setupu sem nastavil tako kot si predlagal in krilca sem spustil na 1. Bom jutri poskusil in javim kako in kaj.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...